З чоловіками цих знаків Зодіаку треба бути уважнішими

Такі чоловіки не стануть гарно залицятися і огортати обраницю турботою, не будуть вкладати всі сили в стосунки і змусять жінку приймати рішення. Є тут, звісно, як і в будь-якому правилі, винятки, але з цими трьома краще бути уважнішими.

Телець

Хлопці цього астрологічного символу – абсолютні споживачі. Вони ніколи не здогадаються, що обраниця чекає на увагу і широкі жести. Навіть про подарунок на день народження вони можуть забути, якщо їм заздалегідь не нагадати, ще ліпше – сказати, що і коли потрібно своїй дамі вручити.

Інакше чекати нічого. Якщо жінка зі скромності відмовляє собі в задоволеннях і не вимагає надміру, Телець тільки радий. Ба більше, замість коханої він скоріше побалує самого себе, та ще й із шиком і розмахом.

Діва

Чоловік-Діва не здатний на романтичні пригоди й авантюри. Він довго приймає рішення і не може зробити перший крок – найімовірніше, ви встигнете вийти заміж за іншого, поки такий хлопець збиратиметься з вами познайомитися.

Крім іншого, представники цього знака зодіаку страшенно бояться невідомості і віддають перевагу холодному розрахунку в будь-якій справі. Вони не люблять експериментів і не вміють імпровізувати. Тож на спонтанну поїздку в гори або романтичну вечерю на даху хмарочоса можете не розраховувати, пані.

Риби

Риби дуже швидко втомлюються у стосунках. Їм не хочеться витрачати енергію на підтримання домашнього вогнища, поступово всі їхні залицяння за обраницею сходять нанівець. Навіщо старатися, якщо жінка вже поруч і нічого не вимагає, думають вони.

Чоловіки цього знака часто бувають хворобливими, але найцікавіше, що з такого стану речей вони примудряються отримати вигоду. У дитинстві за ними в моменти слабкості доглядають мами, у дорослому віці цю “почесну посаду” обіймає дружина. Тож готуйте носові хустки!

Оригінал