Гороскоп на 10 липня

Овен ♈

Пам’ятайте, що всі ми іноді схильні робити з мухи слона. Ви звикли тішитися певним страхом, вважаючи, що так робите своє життя простішим, але зараз ситуація виходить з-під контролю. Але навіть якщо Ви не можете явно керувати якимись обставинами, це не означає, що Ви не рухаєтеся до мети повільно, але вірно.

Телець ♉

Зіткнення пріоритетів може стати джерелом напруги у відносинах з іншою людиною. Але у своїй оцінці того, що саме зараз потребує уваги, ви маєте рацію обидва. Не так уже важливо, хто саме чим зайнятий. Зосередьтеся на тому, що цікаво Вам, а інший нехай робить свою справу. Живіть самі і дайте жити іншим.

Близнюки ♊

Якщо здається, що на Вас навісили зайві зобов’язання, Вам вирішувати, чи погоджуватися з цим. Є шанс полегшити або навіть скинути цю ношу, об’єднавшись з людьми, які виграють від Ваших зусиль. Є всі шанси завести корисних однодумців.

Рак ♋

Якщо Ви ніяк не можете вирішити, чи підтримувати контакт з певною людиною, тепер нарешті прийшов час прийняти рішення. Подумайте про те, які плюси ця людина приносить у Ваше життя. Також врахуйте, що якщо так і чекати, як кажуть, з моря погоди, є ризик прочекати вічність.

Лев ♌

Неможливо закривати очі на вчинки іншої людини. Якщо бачите, що Вашою доброю волею і щедрістю просто користуються, Ви не станете мовчати. Але важливо розуміти, що якими б не поставали з вигляду чужі вчинки, це питання принципу, а не зради або нечесності.

Діва ♍

У житті стане більше реалізму, особливо якщо раніше Ви поринули у світ фантазій. Вам потрібно більше практичності, надійності, структури. В майбутньому Ви завжди зможете повернутися до своїх мрій, але прямо зараз як мінімум одна людина має побачити, що Ви здатні на дисципліну.

Терези ♎

Місяць буде надавати сприятливий вплив на Вашу кар’єру. Коли всі навколо втратили голову, Ваша залишиться на плечах, і це теж не пройде непоміченим. Ви здатні відокремити зерна від полови і в будь-яке колективне зусилля принесете дещицю практичності. На відміну від інших, Ви не шукаєте легких шляхів – і це правильно!

Скорпіон ♏

Відпустити і жити далі – легко сказати, важко зробити. Але щоб вступити у нову главу Вашого життя, треба вирішити, хто або що повинні залишитися в минулому. Відпустити – значить виявити, що вантаж, якого Ви навіть не помічали, більше не тисне на Ваші плечі. А жити далі в буквальному розумінні означає саме це. Життя надто коротке, щоб відкладати його на потім!

Стрілець ♐

Перший крок до більшої зручності і щастя в житті означає звільнення від конкретної залежності. Почуття провини, сором, збентеження – все це підживлює сумнів і страх. Будьте готові не закривати очі на правду, а побачити її і прийняти. Реалії ситуації не такі жахливі, як Вам може здатися.

Козоріг ♑

Місяць впливає на сферу відносин між людьми і закликає Вас зміцнювати корисні зв’язки і розривати ті, які шкодять і непотрібні. В любові або в справах оцініть ситуацію з усією чесністю. Близькі друзі, члени сім’ї, вороги – всі заслуговують пильної уваги. Ви можете виявити, що більше не повинні чіплятися за деякі відносини.

Водолій ♒

Іноді певні проблеми зі здоров’ям успішно проходять самі по собі. В інших випадках вони вимагають уваги і дій з нашої сторони. Прийшов час зайнятися своїм здоров’ям або визнати, що деякі звички шкідливі. Сувора оцінка ситуації допоможе Вам стати здоровішими і щасливішими.

Риби ♓

Інтуїція бажає керувати Вами – але не контролювати Вас. Довірившись своєму внутрішньому голосу, Ви можете піти в будь-якому напрямку в тому темпі, який для Вас зручний. Довіритися чуттю – значить перевіряти здогадку вдумливо і неквапливо. Можна зробити ставку на практичність замість емоцій, але в будь-якому випадку абсолютно нікуди поспішати.