Як знаки Зодіаку переносять вагітність?

Вагітність для будь-якої жінки – складний період, який дуже вимотує, навіть попри те, що в одних вона проходить досить легко, а інші постають перед труднощами. Проте, дата нашого власного народження може вплинути на те, наскільки складним для нас буде очікування дитини.

Не можна сказати, що вагітність Овнів пройде просто і райдужно, проте вони зможуть впоратися з будь-якими перешкодами завдяки своїм впевненості, цілеспрямованості та оптимізму.

Тельці – це люди, які звикли все прораховувати та планувати, тому навіть найнесподіваніші події не зможуть збити їх з пантелику.

А ось Близнюки будуть переживати та хвилюватися протягом всієї вагітності. Навіть сама незначна дрібниця здатна викликати у них паніку, а головним приводом для хвилювань будуть добробут і здоров’я малюка.

Вагітність для Раків – це щось дуже особисте, тому не дивуйтеся, якщо про таку подію вам розкажуть на пару тижнів пізніше, ніж потрібно. Крім того, слід очікувати частих емоційних сплесків, капризів і перепадів настрою.

Леви візьмуть всі організаційні питання на себе, навіть якщо вся родина буде проти цього. Вони продумають все до дрібниць: який одяг буде в майбутньої дитини, як буде виглядати її кімната і, найголовніше, як її назвуть. При цьому, перечити Левові марно, тому просто змиріться, що сина зватимуть Дімою, а не Мішею, як хотілося б вам.

Діва дуже тверезо і відповідально ставиться до своєї майбутньої дитини. Протягом всіх дев’яти місяців вона буде активно цікавитися книгами відповідного змісту, стежити за своїм здоров’ям і створювати всі необхідні для малюка умови.

Для Терезів цей період буде найскладнішим в усьому житті. Можливі труднощі їм буде дуже складно перенести, через що вони часто будуть вдаватися до смутку. Намагайтеся їх радувати та підтримувати.

Скорпіони – сильні та сміливі особистості самі по собі. Тому вагітність перенесуть легко і незворушно.

Стрільці спершу можуть негативно сприйняти новина про вагітність, оскільки для них вона означає безліч жертв і відсутність волі. А, як відомо, можливість робити що хочеш і коли хочеш – головне в житті Стрільця.

Козороги – максимально дисципліновані та незворушні люди, тому вагітність не зможе так просто збити їх з пантелику. Вони, як і Діви, будуть наполегливо і багато готуватися до появи дитини.

Водолії дуже люблять незалежність і все звикли робити, не вдаючись до допомоги людей, які їх оточують. Просто дайте їм можливість займатися всім самостійно.

Рибам буде дуже важко перенести стреси та емоційне навантаження, які приходять разом з вагітністю. Іноді їм навіть може знадобитися допомога психотерапевта.

Оригінал