Ваша карма за знаком Зодіаку

На запитання про те, чи є в людини особливе призначення, можуть відповісти зірки. Кожен зможе дізнатися свою карму за знаком Зодіаку і завдяки цьому знанню змінити життя на краще.

Кармою називають закон, за яким усі без винятку люди проживають долю, заслужену в минулих життях. У тому разі, якщо життя здається неблагополучним, найімовірніше, в минулому людина робила помилки, і тепер їй доводиться відпрацьовувати гріхи. Астрологи пропонують дізнатися про те, яка карма є у кожного представника Зодіакального сузір’я, щоб у майбутньому кожен зміг виправитися і почати шлях до змін на краще.

Овен

Вважається, що Овни мають наймолодшу карму, отже, під цим сузір’ям народжуються молоді душі в одному з перших своїх втілень. Астрологи вказують на те, що Овни несуть із минулого життя глибоку образу на оточення, у зв’язку з чим їм раз у раз доводиться втихомирювати внутрішній запал і вчитися взаємодіяти з людьми.

Змінити життя на краще представникам вогняного сузір’я допоможе набуття внутрішньої гармонії і перемога розуму над голосом емоцій. Терпіння, допомога і підтримка близьких допоможуть Овнам почати шлях до щасливого життя, в якому немає ні образ, ні поразок.

Телець

Тельці з минулого життя були вразливими людьми, тому в нинішній реінкарнації їм доводиться боротися з особистими страхами і боязкістю. Підвищена емоційність Тельців може стати каменем спотикання в особистому та діловому житті, тому вміння справлятися з негативними емоціями для них є однією з головних цілей. Кармічним завданням Тельців астрологи називають уміння бути вдячними за те, що в них є, стійко долати труднощі й справлятися з проблемами самостійно, щоб у майбутньому не зазнавати схожих труднощів.

Близнюки

Близнюкам у теперішньому втіленні складно дається спілкування з людьми, тому раз по раз вони змушені навчатися соціальних навичок. Їхнє кармічне завдання полягає в правильному виборі життєвого шляху, з якого не захочеться звернути і відволікатися на другорядні завдання.

Близнюкам також важливо передати свої знання оточенню, адже вони приходять у цей світ для передачі своїх духовних та інтелектуальних навичок. Крім того, представникам цього сузір’я важливо подорожувати й набиратися життєвого досвіду, щоб і в новому втіленні їм було що сказати й чого навчити оточення.

Рак

Раків неспроста називають потайливими, адже в минулих втіленнях вони страждали через нерозділене кохання й недоотримували почуттів. Ракам у нинішньому втіленні важливо створити міцні стосунки, знайти дім, у якому вони зможуть бути не тільки щасливими, а й відчувати захист рідних стін.

Також астрологи рекомендують Ракам звернути увагу на свої емоції, намагатися тримати їх під контролем і не покладатися тільки на них. Голос розуму має переважати над почуттями, щоб постійні образи не стали причиною неприємностей в особистому і діловому житті.

Лев

Леви несуть у собі карму минулого життя, коли вони не змогли знайти гідну людину, щоб можна було б довіритися і спертися на неї в разі особистих проблем. У зв’язку з цим Леви змушені самостійно домагатися успіхів у житті.

Астрологи рекомендують Левам стримати гординю, яка часто заважає особистим стосункам, а також просуванню кар’єрними сходами. Кармічним завданням Левів є необхідність спокійно сприймати критику і виносити уроки на майбутнє, щоб надалі не робити прикрих промахів.

Діва

Кармічним завданням дів астрологи називають необхідність пізнання законів Всесвіту. Їм належить зрозуміти, що в житті нічого не відбувається просто так, і кожен вчинок впливатиме на майбутнє. У минулих реінкарнаціях Діви володіли даром цілительства або іншої допомоги оточенню, тому і в нинішньому житті таке покликання буде вірним шляхом до добробуту. Ще Дівам доведеться побороти в собі бажання чіплятися до всіх і нав’язувати свою думку, інакше удача обходитиме їх стороною, як і щастя в особистому житті.

Терези

Кармічне завдання Терезів – набуття гармонії та рівноваги, виключення крайнощів, через які життя стає смугою перешкод. Терезам у минулих втіленнях була відведена роль миротворців, які були здатні об’єднувати людей, навчати їх мудрості та взаєморозуміння. У нинішньому втіленні перед Терезами стоїть те саме завдання, а отже, важливо дотримуватися гармонії в усьому, не кидатися з крайнощів у крайнощі та вміти ухвалювати рішення без тривалого зволікання.

Скорпіон

Скорпіонам доводиться відпрацьовувати карму, пов’язану з необережністю в минулому житті. Необачні вчинки впливають на долю, тому астрологи рекомендують Скорпіонам стримати запал і частіше бути обережними. Усвідомлення неправильного шляху і виправлення помилок дадуть змогу Скорпіонам відчути не тільки радість у житті, а й внести уроки на майбутнє. Завданням представників цього сузір’я є вибір шляху до добра, подолання всього, що тягне на дно, зокрема шкідливих звичок і злоби.

Стрілець

Завданням Стрільців астрологи називають необхідність навчитися тактовної поведінки та поваги до оточення. У минулих втіленнях Стрільцям часто доводилося йти проти течії, і не завжди цей шлях був правильним. Щасливе життя чекає на представників цього сузір’я в тому разі, якщо вони повірять не тільки у свої сили, а й у те, що добро справді рятує світ і душі кожного, хто прагне до світла.

Козоріг

Люди, народжені під сузір’ям Козорога, несуть у собі величезний життєвий досвід, накопичений за безліч життів. Їхнім завданням є усвідомити й прийняти своє “я”, не чекати на схвалення з боку оточення та вміння знаходити баланс між почуттями й емоціями. Нерідко Козороги відчувають, що на їхніх плечах важкий тягар, якого необхідно позбутися, і зробити це буде простіше, якщо прийняти той факт, що самокритика може бути не тільки творчою, а й згубною для Козорогів.

Водолій

У минулому житті інтереси Водоліїв поширювалися на вивчення принципів рівності та справедливості, тому в нинішньому втіленні їм надається свобода як у вираженні власних поглядів, так і у виборі життєвого шляху. Астрологи попереджають Водоліїв про те, що їм важливо усвідомити просту істину, яка полягає в тому, що оточення не зобов’язане слідувати за Водоліями. Їм варто побороти внутрішню впертість і бажання керувати всіма без винятку, щоб досягти щастя і процвітання.

Риби

Риб називають кармічним знаком зодіаку, бо вони мають багатий життєвий досвід і прожили безліч перевтілень. Завданням представників цього знака є усвідомлення своєї сили та вміння справлятися з емоціями, а не йти в них на поводу. Творення, позбавлення негативних рис характеру й допомога дадуть змогу Рибам досягти великих успіхів у житті й не затьмарювати собі існування образами чи іншими негативними проявами характеру.

Оригінал