Гороскоп на 12 січня

Овен ♈

Напевно Ви стикалися з таким явищем, як навчальна тривога. Якщо не знати правди, можна легко прийняти її за справжню! І яке полегшення потім дізнатися, що це не так! Ось і зараз непогано б розібратися в ситуації, перш ніж панікувати.

Телець ♉

Звучить дивно, але багато людей вважають, що час зараз йде швидше, ніж у попередні часи. Немов якісь незримі сили підганяють обертання нашої планети. Але всі ми знаємо, як летить час, коли поринаєш у світ своїх фантазій. Якщо не хочете в результаті вступити в гонку з часом, варто твердіше стояти на землі.

Близнюки ♊

Прикладіть зусилля, щоб знайти баланс між надійним і ненадійним у своєму житті. Не лайте себе, якщо не виходить домогтися ясності або докопатися до суті проблеми. Корінь всіх зол і правда знаходиться дуже глибоко, а поки що Ви просто не можете контролювати цю ситуацію.

Рак ♋

Слова не ранять – тим більше фізично. Біль нам заподіює те, як ми їх сприймаємо. Якщо хтось сказав Вам щось образливе, самі вирішуйте, чи приймати близько до серця. Рак не просто так має твердий панцир. Нехай сьогодні він послужить Вам.

Лев ♌

Леви краще за багатьох інших людей знають, як технології задають структуру наших завдань. З десятків джерел приходять десятки нагадувань – але реагує миттєво ми тільки на найважливіші. Сьогодні варто нагадати собі про важливість певної задачі або обіцянки.

Діва ♍

Підняти собі настрій хоч якось – краще, ніж сидіти і сумувати. Однак прилив щастя від, наприклад, шматочка шоколаду, – тимчасовий. У певній сфері свого життя Ви звикли до крихітним доз радості. Однак сьогодні день принесе можливість зробити почуття щастя постійним.

Терези ♎

Всі ми шукали в темряві вимикач. Навіть знаючи, де він знаходиться, намацати його виходило не відразу – але й помилитися, знайшовши, вже було неможливо. Точно так само у Вашому житті сьогодні “буде світло” – але перш, ніж це станеться, доведеться пошукати вимикач в темряві.

Скорпіон ♏

У псевдо-документалці “Це – Spinal Tap” рок-група розповідає про те, як барабанщик загинув під час “дивного нещасного випадку в саду”, а влада заявляє, що краще і не розкривати. Ви – відмінний детектив і ні в якому разі не здалися б. Чи варто зараз копати, щоб докопатися до суті якоїсь незначної події? Безумовно так!

Стрілець ♐

Кажуть, що японський вивчити дуже просто. Достатньо мати багато бажання і завзяття. Сьогодні люди навколо Вас спілкуються все одно що на іноземній мові – а Ви цієї мови не знаєте. Спочатку може бути важко і неприємно, але в свій час все налагодиться.

Козоріг ♑

“Поспішиш – людей насмішиш”: ось істинно Козорогова приказка. Але сьогодні у Вас може виникнути спокуса не чекати, а кинутися в гущу подій стрімголов. Дуже даремно! Ситуація досить заплутана. Звичайно, у Ваших силах в ній розібратися – але для цього доведеться проявити терпіння.

Водолій ♒

“В ногах правди немає”. Людині властиво намагатися влаштуватися зручніше – але нерідко спершу треба розібратися, що саме заподіює нам незручність. Дуже може бути, що Ви занадто давно терпите дуже незручну ситуацію в своєму житті. Будьте впевнені, що зможете розібратися, що тут не так – і виправити становище.

Риби ♓

В дитинстві було цікаво повернутися по власних слідах і оцінити пройдений шлях. Зараз це теж може бути Вам корисною. Здається, що озиратися в минуле зайве, але в цьому є і свої плюси. Це може бути той другий шанс, якого Ви так чекаєте.