Гороскоп на 12 листопада

Овен ♈

Не варто занадто твердо вірити, що Вам ставить палиці в колеса хтось ззовні. Але якщо це доведений факт, мабуть, має сенс дати цій людині зрозуміти, що від неї більше шкоди, ніж користі. Однак і ця співпраця може бути плідною. Якщо обставини не дають Вам рухатися вперед, можливо, це знак, що потрібен обхідний шлях.

Телець ♉

Тверезо оцініть, чи варта гра свічок. Перше, що потрібно врахувати – це те, наскільки проєкт Вас надихає. Може виявитися, що справа вигідна, але Ваш підхід до довгострокового планування псує картину. Так чи інакше, почніть з малого.

Близнюки ♊

“Базіка – знахідка для шпигуна”. Іншими словами, безневинне застереження зараз може мати далекосяжні наслідки. Деколи стриматись дуже і дуже важко. Мовчання буде мучити Вас так, немов Вам рот зашили, але незабаром Ви порадієте тому, що не заговорили.

Рак ♋

Особиста справа, що, стосується партнера або сім’ї, вимагає чесної оцінки. На жаль, ситуація не настільки ясна і однозначна, як хотілося б. Найкраще, що можна зробити, – це зібрати волю в кулак і постаратися прямо обговорити проблему з причетними особами.

Лев ♌

Деякі люди обожнюють звук власного голосу. Інші базікають без угаву, але не повідомляють нічого корисного. Розмова начебто в порядку, але чи відбувається власне спілкування? Зараз дуже легко почати ходити колами. Ви помітите проблему раніше, ніж інші люди. Ви готові відповісти за свої слова. Вимагайте того ж від інших.

Діва ♍

“Куди не кинь – всюди клин”. Ви маєте рацію, вважаючи, що ситуацію треба уважно вивчити, і тільки потім діяти. Але Вам не потрібно винаходити колесо і взагалі намагатися понад міру. Може виявитися, що інша людина більш ніж готова допомогти Вам у Ваших починаннях.

Терези ♎

“Між двох вогнів” – це про Вас сьогодні. Ви можете опинитися між молотом і ковадлом або в ситуації, коли від Вас вимагають вибрати сторону, але так чи інакше, потрібно виявити обачність. На щастя, люди як мінімум готові Вас вислухати. Це збільшує шанси на відновлення гармонії.

Скорпіон ♏

Ви вмієте зберігати секрети як ніхто. Тим неприємніше дізнаватися, що інші люди не в змозі втримати язик за зубами. Але якщо вже вийшло шило з мішка, немає сенсу намагатись його заховати назад. Всі будуть тільки раді, якщо Ви проявите відповідальне ставлення і підтвердите правду.

Стрілець ♐

Якщо Ваші погляди змінюються, це ще не означає, що попередня версія була помилковою. З досвідом приходить мудрість, і зараз має місце саме цей процес. Нові настрої заміщають колишні; нічого не поробиш, просто переживіть цей процес.

Козоріг ♑

Звідки беруться всі ці емоції, які фарбують Ваші нинішні думки і висловлювання? Інші часто звинувачують Вас у закритості, але коли Ви відкриваєтеся, не звертають на це уваги. Але не варто покладатися тільки на чужі очікування. Навпаки, Вам потрібно зробити ставку на власний комфорт.

Водолій ♒

Реакція на свіжу новину може здивувати Вас. Минулого разу Ви були незадоволені, а зараз відчуваєте себе цілком спокійно. Так, діло серйозне, але багато води витекло, і Ви стали дорослішими і, безсумнівно, вивчили свій урок.

Риби ♓

Якщо Вам потрібна порада, з самого початку дайте зрозуміти людині, що прислухаєтесь до її думки. В іншому випадку може здатися, що Ви покивали, а потім вчинили зовсім не так, як Вам радять. Не варто ось так бездумно спалювати мости, які ще можуть знадобитися в майбутньому.