Гороскоп на 13 квітня

Овен ♈

Сьогодні, дорогі Овни, все не те, чим здається. Ваша керівна планета, мотивований Марс, втрачається в широкому морі нереалістичного Нептуна. Ця парочка знизить Ваш рівень енергії і може підштовхнути до дивних, недолугих вчинків. Сонний Місяць в Рибах в з’єднанні з Нептуном тільки робить туман гущі, тому зараз краще розслабитися і утриматися від важливих рішень.

Телець ♉

Сьогодні Ваше сприйняття власного потенціалу оманливе, дорогі Тельці. Активний Марс протистоїть нереалістичному Нептуну, позбавляючи Вас сил. Під впливом цієї парочки Ви можете витратити гроші на непотрібні речі, тому зараз краще розслабитися і утриматися від великих покупок.

Близнюки ♊

Близнюкам сьогодні слід утримуватися від важливих кар’єрних рішень. Ви схильні витати в хмарах, оскільки мрійливий Місяць з’єднується з нереалістичним Нептуном. Самовпевнений Марс протистоїть мінливому Нептуну, тому Ви ризикуєте зробити нерозумний вибір. Зараз краще розслабитися. Наженете події завтра.

Рак ♋

Життя Раків сьогодні нагадує картину Сальвадора Далі. Реальність – не те, чим здається; найменша дія – цілий подвиг. Візіонерський Місяць в Рибах з’єднується з Нептуном, вселяючи Вам спрагу ескапізму і бажання поглянути на речі свіжими поглядами. Разом з тим самовпевнений Марс Нептуну протистоїть, що загрожує нерозумними вчинками і гнівом, зверненим на самих себе.

Лев ♌

Левам не потрібно переживати, якщо здається, що мета не стає ближчою. Активний Марс втрачає хватку у протистоянні нереалістичному Нептуну. Цей союз заважає Вам бачити ясно, а ще знижує рівень енергії і схиляє до безглуздих вчинків. Разом з тим з Нептуном зливається чутливий Місяць в Рибах, що тільки посилить Вашу сприйнятливість і потребу у відпочинку.

Діва ♍

Дів сьогодні немов віднесе у відкрите море. Візіонерський Місяць в Рибах з’єднується з насилаючим мрії Нептуном, розмиваючи межі і загострюючи Вашу вразливість. Разом з тим мотивований Марс втрачає спрагу звершень через протистояння сонному Нептуну. Зараз краще розслабитися і утриматися від прийняття важливих рішень у сфері роботи і відносин.

Терези ♎

Терези будуть схильні до розчарувань. Ви начебто налаштувалися переробити безліч справ, але відчуваєте себе так, немов спите на ходу. Мрійливий Місяць в Рибах з’єднується з розмиваючим реальність Нептуном, напускаючи густого туману в робочий процес. Разом з тим Нептуну протистоїть “вирішувач питань” Марс, знижуючи рівень енергії і створюючи потенціал для необдуманих дій.

Скорпіон ♏

Скорпіона часто веде мужній Марс, але сьогодні Марс тоне у світі снів через протистояння з мінливим Нептуном. Вам важко буде бачити речі в їхньому істинному світлі. Під впливом цієї парочки Ви будете схильні до необдуманих вчинків, тому від важливих рішень зараз краще утриматися. Сил вистачає, вразливість зросла – краще зараз займатися творчістю і не робити активних дій.

Стрілець ♐

Стрільцям сьогодні важко розгледіти те, що попереду. Все затягнуте густим туманом, тому що вислизаючий Місяць в Рибах з’єднується зі змінюючим реальність Нептуном. На довершення “вирішувач” Марс втрачає сили через протистояння з усе тим же Нептуном. Ця парочка може привести Вас до сумнівних союзів, про які Ви потім пошкодуєте, тому утримуйтеся від підписання контрактів і не беріть на себе нових зобов’язань.

Козоріг ♑

Сьогодні реальність вислизає від Козерогів, тому краще утриматися від активних дій – особливо на робочому фронті. Енергійний Марс губиться в протистоянні зі змінюючим реальність Нептуном, знижуючи рівень енергії і створюючи потенціал для необдуманих дій. Союз Нептуна і сонного Місяця в Рибах тільки згущує туман: Ви плутаєтеся в показаннях і приймаєте бажане за дійсне.

Водолій ♒

Водоліям сьогодні не слід сумніватися в власному потенціалі. Зараз легко в собі розчаруватися, тому що енергійний Марс вступає в протистояння з Нептуном, спотворюючи реальність. Ця парочка генерує ілюзії і помилки, тому зараз краще утриматися від великих починань і великих витрат. Місяць в Рибах в з’єднанні з Нептуном тільки посилить схожість реальності з дивним сном.

Риби ♓

Рибам важко зрозуміти, де закінчуються вони і починаються інші. Можуть виникнути проблеми з особистими межами у відносинах з рідними і сусідами, оскільки егоїстичний Марс протистоїть розчиняючому реальність Нептуну. Краще утриматися від прийняття важливих рішень, оскільки під цим впливом Ви будете схильні до непродуманості. Союз Нептуна і Місяця в Вашому знаку посилить Ваші емоційні реакції на те, що відбувається.