Гороскоп на 24 серпня

Овен ♈

До 22 січня ретроградний Уран змінюватиме Ваше ставлення до грошей. Ви станете інакше, ніж більшість, вирішувати грошові питання і знаходити способи заробити. Також зміниться Ваше сприйняття особистих цінностей та самооцінка. Що для Вас безпека і що означає відчувати себе у безпеці? Що для Вас достаток та як його досягти?

Телець ♉

До 22 січня Уран у Вашому знаку буде ретроградним. Оскільки планета змін перебуває в Тельці, Ви набуваєте унікальної сили заново створити себе. Ви станете інакше дивитися на себе та на сприйняття Вас світом. У найближчі кілька місяців центральними питаннями Вашого буття стануть свобода та ціна, яку Ви готові платити за те, щоб залишатися собою, а не жити згідно з чужими очікуваннями.

Близнюки ♊

До 22 січня Уран буде ретроградним. Планета змін впливає на Вашу підсвідомість та Ваші сни з 2018 року. Ретроградний стан обіцяє Вам розширення свідомості та зростання душі. Звучить містично – але насправді Ви просто інакше оціните свій вибір, рішення, які блокують духовний розвиток. І навіть якщо Ви не вірите в незримі сили, у період до січня Вас може залучити щось потойбічне!

Рак ♋

З 2018 року Уран впливає на Ваше ставлення до дружби та людства загалом. Планета змін та передового мислення торкнулася альтруїзму у Вашому житті та взаємодії з іншими. Але тепер Уран стає ретроградним до січня. Пора відкинути уявлення про те, як співіснують люди. Яким Ви бачите майбутнє, як зробити його кращим? Вас жваво хвилюватимуть подібні питання.

Лев ♌

З 2018 Уран впливає на Вашу кар’єру, статус, репутацію. Ви згадали, що самі капітан своєї долі. Тепер Уран стає ретроградним до січня, отже, саме час поглянути на свою кар’єру і вирішити, чи час щось міняти. Йдеться про Ваш життєвий шлях. Якщо когось Ваші рішення та вибір здивують, ці люди просто нічого про Вас не знають!

Діва ♍

З 2018 року Уран вказує Вам місця для пошуку правди та знань. Дослідження незвіданого виявилося на першому місці, і з ним і подорожі, знайомства з новими культурами, навчання. До січня Уран стає ретроградним, допомагаючи Вам кидати виклик звичним істинам. Які переконання заважають вашому особистісному зростанню? Ось які питання варто собі поставити.

Терези ♎

До січня Уран, планета змін і революцій, буде ретроградним. Настав час заглянути за лаштунки свого життя і побачити більше. Чи Ваше буття те, чим здається? Там, за завісою звичного, таїться істина. У наступні місяці Ви зрозумієте, що блокує Ваше особисте зростання. Зазирнувши в тіні свого світу, Ви станете сильнішими.

Скорпіон ♏

З 2018 року Уран, планета змін та потрясінь, впливає на відносини у Вашому житті. Саме тому вони стали такими нестабільними! До самого січня Уран буде ретроградним, а отже, настав час зрозуміти, що для Вас взагалі “відносини”. Також настав час позбутися зв’язків, які не відповідають Вашому баченню майбутнього.

Стрілець ♐

До січня Уран, планета змін буде ретроградним. З 2018 року він кидає виклик вашому розумінню служіння людям. Ви знову оціните і, можливо, зміните те, що віддаєте світу; Імовірні експерименти у цій галузі. У Вас є унікальний дар – і його варто використати на благо людям!

Козоріг ♑

Нерідко уяву та творчий потенціал Козерогів недооцінюють. З 2018 року Уран впливає на Ваше самовираження та дозвілля. Нині він стає ретроградним, а отже, настав час для нових творчих починань. Якщо Ви створюєте візуальне мистецтво або музику, настав час розсунути межі звичного. Ви більш ніж здатні досягти цього успіху!

Водолій ♒

З 2018 року Уран, Ваша правляча планета, впливає на Ваші емоційні основи – коріння, глибинне почуття самості, будинок та сім’ю. Ваш погляд на традиційні цінності, напевно, встиг змінитися. Але тепер Уран стає ретроградним до січня, а значить, настав час переглянути значення будинку і сім’ї у Вашому житті ще раз. Хто ваша сім’я? Що ваш будинок? Час зрозуміти.

Риби ♓

З 2018 року Уран, планета змін, впливає на Ваш спосіб мислення та способи спілкування. Вам довелося просити виклик звичним каналам комунікації. Ви навчилися по-новому висловлювати себе, зокрема у соціальних мережах. Тепер до самого січня Уран буде ретроградним, і Ви знову переоціните те, як звикли висловлювати думки та почуття. Чи не час вигадати новий спосіб самовираження?