Гороскоп на 15 травня

Овен ♈

Нерозумно радити Овну зменшити обороти: адже це один з найбільш рішучих і наполегливих знаків Зодіаку. Але зараз Ви ставите собі дуже високу планку і незабаром повинні будете згадати, що досконалість недосяжна. Іншими словами, краще подумати про те, що реально досяжне.

Телець ♉

Вдячна аудиторія жадає почути те, що Ви хочете сказати. Але слухачі зрозуміють, якщо Ви вирішите, що зараз ці слова не до місця або можуть принести Вам дискомфорт. А тому і Ви не тисніть на себе.

Близнюки ♊

Ваша голова – справжнє джерело ідей. Часто Вам здається, що інші їх розуміють і поділяють – але це не так. Здається, що досить видати самий мінімум інформації. Що ж, подумайте – Ви б обійшлися такими мізерними відомостями з чужих вуст, щоб скласти розуміння ситуації?

Рак ♋

Часто ми критикуємо людей, яким, здається, все дається легко. Але чи знаємо ми, скільки зусиль було вкладено в цей приголомшливий результат? Сьогодні в ролі “везунчика” можете опинитися Ви. Люди, які дивляться на Вас зверхньо, взагалі не уявляють, чого Вам коштував успіх! Але головне, що уявляєте Ви самі. Наплюйте на чужу думку.

Лев ♌

Тримайте свої левові пристрасті у вузді. Так, пристрасть, спрямована у правильне річище, – велика сила. Але з нею теж можна перестаратися. Великий ризик вкласти дуже багато ентузіазму в певну справу, при цьому повністю проігнорувати реалії.

Діва ♍

Бути собою – завжди найкраща ідея з можливих. Здається, що треба догоджати іншим, піклуватися про чужий комфорт. Але в результаті є ризик, що Ви будете метушитися і намагатися тільки для того, щоб не зрушити з місця. Чужа думка про Вас – не Ваша турбота. Не варто витрачати сили, намагаючись вплинути на неї.

Терези ♎

Проведіть ревізію здорових і нездорових тенденцій у своєму житті. Мова може йти про їжу, одяг, образ життя – але також і про людей, чий вплив шкідливий і токсичний. Чи не станете Ви щасливішими, якщо позбудетеся від таких знайомств?

Скорпіон ♏

Варто оцінити, як багато Ви робите для інших і віддаєте їм. Люди приймають Вашу добру волю як належне, але якщо Ви раптом припините подібні жести, можете стати черствим егоїстом. Ви знаєте, що маєте рацію. Пора це зрозуміти й іншим.

Стрілець ♐

Для тренувань тенісисти використовують спеціальні машини, які жбурляють у них м’ячики з великою швидкістю. Зараз може здаватися, що і Ви відбиваєте одну проблему за іншою, не знаючи відпочинку. На щастя, напружений період виявиться коротким. Залишилося потерпіти ще зовсім трохи!

Козоріг ♑

Якийсь план застопорився, тому що Ваші увага і сила потрібні в іншому місці. Здається, що поставлена раніше мета тепер недосяжна – та й вже не приваблива. Але це просто тимчасові труднощі. Не дозволяйте їм похитнути Вашу впевненість – особливо на поточній стадії.

Водолій ♒

Нещастя не любить самотності. Песимісти і скиглії залучають інших скигліїв. А ще – дуже люблять гасити чужий ентузіазм і натхнення! Таких людей просто дратує чужий успіх. Зараз важливо вчасно зрозуміти, хто зі знайомих вічних страждальців не бажає Вам добра.

Риби ♓

Підтримка Нептуна – це дуже добре, але пам’ятайте, що його вплив часто напускає туману. Це прекрасно, коли нам хочеться побути у світі фантазій, але зовсім не до місця, якщо треба дивитися на речі реально. Тверезо оцініть ситуацію, яка приводить Вас в замішання. Дуже може бути, що винен Нептун!