Які знаки Зодіаку найбільш нещасні в коханні

Деякі знаки Зодіаку власноруч знищують любов, а виною всьому їх характерні особливості. Гороскоп любові допоможе зрозуміти свої помилки у стосунках і зробити висновки. Можливо, ще не пізно все виправити.

Тема кохання і стосунків занадто болюча для деяких представників зодіакального кола. Їх буквально переслідує низка любовних невдач, і взаємини руйнуються без видимих на те причин. Однак астрологи відзначили деяку закономірність, завдяки якій нещасні в коханні знаки Зодіаку можуть виправити своє становище і нарешті знайти особисте щастя і сімейний добробут.

Овен

Представники знака Овна на початку свого любовного життя набивають чимало ґуль, перш ніж їм починає посміхатися удача. Річ у тім, що це найімпульсивніший і найнетерплячіший знак Зодіаку. Дії Овнів завжди випереджають думки, тому вони вважаються рекордсменами зі вступу у швидкі та недовговічні стосунки. Зате з роками до представників стихії Вогню все ж спрямовується удача. Наявність їхнього великого досвіду і природної сексуальності підкуповує багатьох.

Телець

Насамперед Тельці нероздільно пов’язані з фінансовим світом, що часто відокремлює їх від щасливого особистого життя. Їх гальмує жадібність і жадібність, що не на жарт розігралася. На жаль, подібні прагнення не користуються популярністю в суспільстві. Ніхто не хоче собі в обранці скупого чоловіка або меркантильну жінку. Однак у випадках, коли представники цього знака Зодіаку ставлять стосунки в пріоритет, вони можуть знайти успіх у коханні.

Близнюки

Згідно з гороскопом, саме в коханні представники знака Близнюків найчастіше залишаються ні з чим. Але ж це єдиний знак Зодіаку, якому удача посміхається практично скрізь. Але везти скрізь не може. Хоча Близнюки винні в цьому самі, бо не сприймають стосунки і кохання надто серйозно. Для них це свого роду гра, яка не варта свічок. Тому в більшості випадків багато хто з них стають одинаками, втрачаючи своє щастя.

Рак

Серйозність намірів, які Раки можуть вилити вже на першому побаченні, часто лякає людей. Даремно витрачати час представники цього знака не мають наміру. Ракам хочеться скоріше створити сім’ю. Нерідко в гонитві за особистим щастям вони знаходять лише нервові зриви, страждання і нерозділене кохання. Однак якщо їм трапиться людина, яка повністю розділяє їхні інтереси, то удача обов’язково завітає до їхнього любовного союзу.

Лев

Для Левів горить дороговказна зірка, на ім’я Сонце, яка всіма силами сприяє удачі в взаємостосунках. Представники цього знака вміють любити і бути коханими. У них є хороший досвід – самолюбство, яке не знає меж. Леви рідко бувають обділені неоднозначними поглядами та увагою протилежної статі. Однак у світлі таких подій яскраві представники зодіакального кола можуть накликати на себе чиєсь хворе кохання, що загрожує серйозними наслідками і плачевним досвідом.

Діва

Діви розуміються на коханні, знають собі ціну і розуміють, чого вони варті. Цей знак Зодіаку можна вважати вельми щасливим у романтичних стосунках. Однак часто представники цього сузір’я нехтують такою удачею, впадаючи в байдужість і пасивність. Це відлякує партнера навіть попри високий інтелект і завидні зовнішні дані Дів.

Терези

Отже, ми знайшли щасливчика серед зодіакальних представників. Так, безсумнівно, Терези – еталон краси, гармонії та щастя. Затишно розташувавшись під заступництвом Венери, богині кохання і сімейного добробуту, цей знак Зодіаку зовсім не обділений любовною удачею. Терези мають магічний вплив на людей. У стосунках вони лагідні, поступливі й романтичні. Носять свого партнера буквально на руках, постійно засипаючи компліментами, подарунками та увагою. Таких, як Терези, не кидають.

Скорпіон

Зірки не обділили Скорпіонів привабливістю, сексуальністю і мудрістю. Це досить романтичний і таємничий знак Зодіаку, загадку якого хочуть розгадати навіть найзапекліші скептики. Однак Скорпіон може зруйнувати все сам, адже за гороскопом народження цей знак любить пускати пил у вічі. А на ділі виступає слабкою, жадібною, образливою і дуже мстивою персоною, від якої хочеться поплисти на всіх вітрилах.

Стрілець

Астрологи сходяться на думці, що Стрільці страшенно щасливі в коханні. За гороскопом любовної сумісності, немає таких зодіакальних представників, з ким би не порозумівся цей знак Зодіаку. Стрільця може полюбити будь-хто. У них є все: вміння прощати, почуття гумору, романтичність, вірність, помірні ревнощі, самовіддача, чуттєвість і багато іншого. Бажаний знак домагатиметься чужого серця довго й наполегливо, поки не отримає зустрічних почуттів. А на тлі численних шанувальників у Стрільців завжди є, з кого вибрати.

Козоріг

Козороги розділилися на два табори, з яких пальма першості перейшла до представників сильної статі. Саме чоловіки вельми щасливі в коханні, тоді як жінки-Козороги часто залишаються з розбитим серцем. Цей знак усім своїм виглядом показує матеріальну стабільність, цілеспрямованість і незалежність. Це притягує жінок, але, на жаль, відштовхує чоловіків.

Водолій

З погляду любовного гороскопу, Водолії – найгірші сім’янини. І справа зовсім не в їхніх характерних особливостях – просто представники цього знака люблять свободу і задихаються під чуйним наглядом, опікою і турботою. Вони з легкістю можуть пережити період тривалої самотності в компанії друзів, шанувальників або фавориток.

Риби

Якщо Риби захочуть, то вони зможуть усе, особливо – притягнути до себе удачу в коханні. Представники цього знака Зодіаку знають, як подати себе, адже вони відмінно маніпулюють чужими почуттями. Риби справляють враження безкорисливих, турботливих і чуйних натур в основному для того, щоб скинути з себе трохи відповідальності. Це грає на руку жінкам-Рибам, але сильно заважає чоловікам-Рибам будувати щасливі та міцні стосунки.

Взявши до уваги любовний гороскоп і сумісність знаків Зодіаку, ви зможете підкоригувати свою поведінку в романтичних стосунках. Адже навіть у найпровальніших ситуаціях є шанс роздобути примхливу фортуну собі на допомогу. Ми бажаємо вам нових любовних перемог. Любіть і будьте коханими.

Оригінал