Гороскоп на 13 квітня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні Ви зможете послабити напругу, джерелом якої є дехто з Вашого оточення. Просто дайте їм у руки більше контролю – тим самим Ви охолодите їхній бойовий запал і розвієте ту агресивну енергію, яка витає в повітрі. Вам потрібно чимось зайняти цих агресивно налаштованих людей, щоб вони відчули себе корисними. І якщо Ви надасте їм повну свободу дій, їхня реакція не розчарує Вас. Однак, якщо Ви наполягатимете на тому, щоб робити все без сторонньої допомоги, то в кінцевому підсумку ризикуєте опинитися втягнутим у боротьбу за владу.

Телець ♉

Якщо Вам сьогодні захочеться трохи сповільнити хід подій у своєму житті, спробуйте налаштуватися на більш особисте спілкування з оточуючими. Забудьте про повідомлення і sms – технології хоча й полегшують життя, але іноді заважають передати істинний сенс того, що Ви хочете сказати. Але ж Вам сьогодні потрібно сказати декому щось дуже важливе. Тож дочекайтеся зручного моменту, коли Ви опинитеся наодинці з цією людиною. Вам потрібно дивитися їй в очі, коли Ви будете говорити те, що плануєте.

Близнюки ♊

Якщо сьогодні все піде не так, як вам би хотілося, значить настав час творчо підійти до своїх очікувань. Але водночас є аспекти, в яких доведеться проявити твердість і не поступитися ні на йоту. Якщо ви не згодні з тим, що говорять або роблять, вам краще висловити свій протест. Щоб бути почутим, іноді необхідно примушувати людей слухати і поважати Вашу думку. Але є й ті, хто почує Вас, навіть якщо Ви говоритимете ледь чутно, тож Ви залишитеся задоволені.

Рак ♋

Якщо Ви хочете почати романтичні стосунки або зміцнити їх, Вам слід врахувати, що сьогодні шепіт донесе Ваші слова набагато швидше, ніж гучний крик. Якщо Ви підвищите голос, навряд чи це посилить любов до Вас, скоріше навпаки – це може мати неприємні наслідки. Якщо Ви хочете зблизитися з кимось, Вам слід додати більше інтимності до своєї манери мови та поведінки. Спробуйте зменшити гучність – це підігріє інтерес до Вашої персони.

Лев ♌

Ви трохи розсіяні сьогодні, тому імена й дати просто не затримуються у вас у голові. Не намагайтеся запам’ятати кожну деталь, інакше ризикуєте не встигнути зробити те, що намітили. Але не варто хвилюватися: якщо Ви діятимете швидко, і вже вранці складете план дій, то встигнете зробити все, і до того ж, у Вас залишиться трохи вільного часу для того, щоб прийти до тями. Щодо світського життя, Ви берете на себе непосильну ношу – з огляду на те, наскільки завантажені Ви були останнім часом, Вам краще скасувати всі заплановані зустрічі та провести трохи часу на самоті.

Діва ♍

Не захоплюйтеся відпочинком. Якщо Ви занадто розслабитеся, то пізніше будете шкодувати про свою поведінку. Ви доклали багато зусиль, щоб домогтися того, що у Вас є зараз, тож не дайте собі посковзнутися. Самодисципліна даватиметься Вам особливо нелегко, якщо Ви залишитеся на самоті, тож якщо Ви відчуваєте, що починаєте піддаватися спокусі, попросіть підтримки у друзів. Зустріньтеся з ними і, якщо є можливість, проведіть з ними день.

Терези ♎

Сьогодні погода впливатиме на Ваш настрій, тож частіше поглядайте на небо. Поки сонце світить яскраво, у Вас все буде чудово, і Ви будете як ніколи впевнені у своїх силах. Але якщо небо затягнеться, приготуйтеся до нападів нудьги і печалі. Тож якщо ви плануєте взяти участь у суперечці, спочатку переконайтеся, що в цей час на небі сяє сонце. Якщо ж ні, краще перенесіть обговорення на інший день.

Скорпіон ♏

У Вашому житті відбувається стільки подій одночасно, що Вам доводиться розриватися, але світло в кінці тунелю все ж таки є. І якщо вже Ви не втрачаєте надії, значить, Ви цілком можете знайти і щастя. І хоча зараз Вам найбільше хочеться вирватися на свободу і повеселитися на повну котушку, це було б не дуже розумно, адже Ви перебуваєте за півкроку до того, щоб покінчити зі своїми нудними справами.

Стрілець ♐

Час від часу з’являються люди, які намагаються наслідувати Ваш унікальний стиль, і це не може Вас не тішити. Але, можливо, Ваша манера одягатися вводить оточуючих в оману, і у них про Вас складається помилкове враження? Люди почнуть помічати Вашу справжню суть, якщо Ви подумаєте над тим, як справляти враження не тільки вбранням, а й своїми словами. І тоді Вам більше не доведеться витрачати час на те, щоб виправити ту хибну думку, якій Ви завдячуєте своїм зовнішнім виглядом.

Козоріг ♑

Хоч би як сильно вам хотілося, оточуючі сьогодні не схильні робити те, що ви від них чекаєте. Особливо яскраво ця особливість дня проявиться у ваших сердечних справах. Якщо вас шалено тягне до якоїсь людини, а вона виявляє стосовно вас цілковиту байдужість, то сьогодні вам краще змиритися і йти далі. Спробуйте поглянути на цю проблему по-новому – поки Ви витрачаєте час на цю людину, Ви тим самим змушуєте чекати на того, хто Вам призначений, і з ким Вам судилося зустрітися. Зробіть крок назустріч своїй долі.

Водолій ♒

Якщо сьогодні у Вас виникнуть розбіжності з начальством, не бійтеся відстоювати свою позицію. Не дозволяйте залякувати себе. Вони не розумніші за вас, просто в їхньому розпорядженні більше інформації, а це зовсім інша справа. Будьте ввічливі, але водночас твердо відстоюйте свої переконання. Ваша точка зору цінна навіть тоді, коли їй і не дуже раді, тож не здумайте вибачатися за те, що висловили незгоду. І навіть якщо Ви виявитеся неправі, у будь-якому разі, Ви покажете, що переживаєте за спільну справу.

Риби ♓

Ви – мудра людина, і не схильні підлаштовуватися під думку оточуючих. Сьогодні Вам особливо необхідно дотримуватися цієї незалежної лінії поведінки, тому що деякі з колег можуть різними способами намагатися змінити Вашу думку. Але Вам не можна звертати з обраного шляху, хоч би як Вас вмовляли. Зараз за кермом Ви, і все буде так, як Ви вирішите. Зрештою, адже йдеться і про Вашу репутацію теж. Постарайтеся обмежити спілкування з тими, хто цього не розуміє.