Чому Водоліїв варто любити і плекати: 15 причин

Цей знак Зодіаку особливий. Вони розумні й розважливі, можуть стати хорошими друзями. І це не все! У них справді багато плюсів!

Ось чому Водоліїв варто пестити, любити й плекати:

 1. Водолії надзвичайно розумні.

Навіть найледачіші з них можуть домогтися гарних результатів, не докладаючи великих зусиль. Тільки подумайте, чого вони можуть досягти, якщо викладуться на повну! У них буде колекція з нагород, стипендій, медалей… і це тільки початок.

 1. Водолії красномовні.

Деякі з них можуть бути сором’язливими, інші – доволі балакучими. Коли говорять Водолії, які звикли мовчати, всі слухають уважно і з завмиранням серця. Боязкі Водолії набувають красномовства, щойно розмова заходить про те, що їх цікавить.

 1. Водолії розважливі.

Ця їхня якість проявляється в будь-якій сфері життя – у бізнесі, в роботі, в коханні. Мислять вони практично. Романтика їм чужа. Водолії не будуть цілий день засипати вас повідомленнями з освідченням у коханні. Драматизм та імпульсивність – це не про них.

 1. Водолії – природжені лідери.

Для цього в них є всі необхідні якості. Вони готові брати на себе відповідальність. Водолії – натури творчі, вміють ухвалювати рішення і планувати подальші дії. Іноді, щоправда, вони можуть бути досить грубими у своїх висловлюваннях. Але ж ніхто не ідеальний.

 1. Водолії люблять усамітнення.

На самоті вони почуваються досить комфортно. Водолії люблять проводити час, досліджуючи свій внутрішній світ, розмірковуючи про речі та події, або просто насолоджуючись тишею і спокоєм. Ділитися своїми думками та почуттями їм дуже складно.

 1. Водолії об’єктивні.

Людина з такою якістю здатна поглянути на ситуацію неупереджено, дати справді слушну пораду. У суперечці такі люди не будуть до останнього відстоювати свою точку зору, вони залюбки погодяться з тим, чия думка їм здасться розумнішою.

 1. Водолії – вірні друзі та партнери.

До вибору друзів вони підходять дуже ґрунтовно, з людьми сходяться важко, для зближення їм потрібно дізнатися людину ближче. Якщо у вас є друг Водолій, знайте: ви отримали найвідданішого і найвірнішого товариша, який буде з вами до кінця.

 1. Водолії – прекрасні співрозмовники.

І це цілком зрозуміло! Адже вони неймовірно розумні. Стимуляція мозкових звивин – їхня життєва необхідність. Вища насолода для Водоліїв – інтелектуальна розмова.

 1. Водолії – люди добродушні.

Вони не люблять вступати в конфлікти, тим паче створювати їх, намагаються догодити оточуючим, не виносять скиглення, негатив і скарги, бажають бачити всіх щасливими і задоволеними. Для цього зроблять усе, що від них залежить.

 1. Водолії знають, чого хочуть…

…і як цього досягти. З них виходять чудові дослідники і чудові вчені (наприклад, астрономи та історики). Вони володіють природженим смаком і тягою до творчості, можуть досягти успіху в мистецтві та гуманітарних науках, особливо в поезії. Їхнім покликанням може стати музика, соціальна робота або викладання.

 1. Водоліям подобається перебувати серед людей.

У натовпі їм справді комфортно, вони живляться енергією натовпу.

 1. Водоліям однаково, з ким дружити.

Їм справді байдуже, хто ви і звідки, які у вас статки і становище в суспільстві. Водолії не звертають уваги на привілеї та звання. Вони можуть бути оточені друзями, але все одно прагнуть незалежності та усамітнення.

 1. Водолії від природи індивідуалісти, плювати вони хотіли на думку натовпу. Такі люди все роблять по-своєму.
 2. Водолії люблять подорожувати. Навіть дуже. Дорога і пригоди їх так і ваблять.
 3. Водолії вміють пристосовуватися до будь-яких труднощів і ситуацій. Для них немає перешкод – є тільки можливості.

Оригінал