Ревнощі знаків Зодіаку

Овен

Якщо всередині вас почали закипати пристрасті, ваше поранене серце не обирає час і спосіб показати свої ревнощі. І вам байдуже, що в цей момент про вас можуть подумати інші люди. Ваша недовіра і ревнощі формуються під впливом Марса і Плутона, символів сильних і гарячкових почуттів, що змушує вас постійно розглядати поведінку свого партнера під збільшувальним склом.

Телець

Ваша ревнива натура не сприймає зради партнера в жодному її вигляді, навіть якщо він просто подивився на чиїсь засмаглі ноги або відзначив фігуру іншої жінки. Вашу довіру вже підірвано, з’явилися підозри, а ревнощі почали поїдати вас зсередини. В астрологічному плані вашими романтичними стосунками керує Плутон, тому ви так любите контролювати партнера.

Близнюки

Вами керує планета логіки Меркурій, що робить вас менш ревнивими, ніж інші знаки. Однак, незважаючи на весь ваш шарм і враження, яке ви справляєте на протилежну стать, ви розумієте, що ваш партнер може опинитися перед такою ж спокусою. Ось коли починає дзвонити ваш безшумний будильник ревнощів. І нехай ви не влаштовуєте сцен і не розбиваєте весь посуд у будинку, але ви все одно знайдете спосіб утримати партнера біля вас.

Рак

Ви дуже ревниві й підозрілі, хоча й не подаєте виду. Ваш покровитель Місяць – символ інтуїції, сильних емоцій і потреби в почутті безпеки – завжди попереджає вас, якщо щось може зашкодити вашим стосункам. Ось чому у вас вироблена складна система захисту від цього спустошливого почуття. Якщо у вас немає жодних доказів, ви мовчатимете, але якщо вони є, з цим буде дуже непросто впоратися.

Лев

Навіть попри те, що вам подобається зустрічатися з людиною, яка любить увагу до себе, ви не можете уникнути почуття ревнощів через свою власницьку натуру. Представникам вашого гордовитого знака протегує символ гордості Сонце. Зрада партнера дуже ранить вас, навіть якщо це буде “невинний” флірт. Незважаючи на всі ваші чесноти, ревнощі попереджають вас про те, що почуття вашого партнера до вас охололи.

Діва

Причиною ревнощів Діви можуть бути стосунки її партнера на роботі, тому що саме там він проводить більшу частину свого часу. Вашому знаку протегує символ товариськості Меркурій. Іноді Діви навіть не здогадуються, яке задоволення їм приносить невинний флірт із колегами. Ось чому ви завжди сумніваєтеся у вірності партнера, роблячи логічний висновок, що він не зможе встояти перед спокусою.

Терези

Ви народилися під дуже ревнивим знаком. Тому вашому партнерові не поздоровиться, якщо він захоче вас обдурити. Йдеться і про погляди, і про листування, і про все інше. Хоча ви досить раціональна особистість, але вашим покровителем залишається планета кохання Венера. Відповідно, ви не потерпите, щоб хтось ставив під загрозу ваші стосунки. А якщо ситуація вийде з-під контролю, всередині вас прокинеться жага помсти.

Скорпіон

Ви очолюєте список знаків Зодіаку, які страждають від ревнощів щодня. Пристрасна, але надзвичайно вразлива натура Скорпіона перебуває під заступництвом планет еротизму, сексуальності та сильних емоцій Марса і Плутона. Тому ви так бурхливо реагуєте на невинні речі, на які інші люди не звернули б увагу. Приховуючи свої ревнощі під маскою внутрішнього самоконтролю, ваша зовнішність говорить красномовніше за будь-які слова.

Стрілець

Символ вашого знака – лучник, який випускає стрілу прямо в ціль. Це говорить про ваш спосіб розв’язання проблем в емоційних стосунках. Якщо партнер змушує вас ревнувати, ви реагуєте миттєво, даючи йому зрозуміти, що це вас турбує. Бо якщо закрити на це очі зараз, то наступного разу ви вже не зможете стримати себе.

Козоріг

Хоча зовні цього й не скажеш, але ви дуже вразливі. І якщо ваш партнер несвідомо змушує вас ревнувати, ви дуже переживаєте. Звісно, ви цього не показуєте і страждаєте мовчки, бо зачеплені насамперед ваші гордість і почуття власної гідності. Якщо вам вдасться самотужки впоратися зі своїми душевними переживаннями, то зрештою ви станете більш уважними. Однак ви ніколи не зможете пробачити зраду, тому якщо зловите на ній свого партнера, це буде кінець стосунків.

Водолій

Вам складно даються ситуації, у яких потрібно показати свою слабкість. Вашим знаком керує Уран, планета флірту і пригод, тому ви схильні обирати партнерів, які потуратимуть вашим примхам. Але якщо поведінка партнера раптом змусить вас ревнувати, ви спробуєте не показувати цього ні своєю поведінкою, ні спілкуванням.

Риби

Вашому гіперчутливому знаку протегує символ ентузіазму, любові й романтики Нептун, тому ви повністю віддаєтеся у владу людини, яку кохаєте. Однак це також є причиною того, чому вам так легко заподіяти біль. Якщо ви почнете ревнувати, то насамперед займетеся аналізом себе і своїх вчинків. Ви можете пробачити зраду, але вас не покидатиме відчуття того, що подібне може статися знову.

Оригінал