Гороскоп на 12 вересня 2023 року

Овен ♈

Останнім часом Ви справляли дуже глибоке позитивне враження на якихось важливих і впливових людей – і сьогодні це почне приносити Вам свої плоди. Дехто з оточуючих буде готовий доручити вам якусь дуже важливу і відповідальну справу, і ви будете цілком готові за неї взятися – особливо якщо вона передбачає якісь подорожі і знайомство з новими культурами. Спрямуйте свою нервозність у позитивне русло і продовжуйте робити те, що Ви робите – це безумовно Вам подобається!

Телець ♉

У цей період Ви приділяєте своїм недругам більше уваги, ніж своїм друзям? Ваші товариші, безумовно, починають Вас ревнувати, і якщо Ви не почнете частіше з ними спілкуватися, то дехто з них може на Вас сильно образитися. Якщо у Вас не буде часу на те, щоб зустрітися з ними наживо, то постарайтеся хоча б відправити їм текстове повідомлення або зателефонувати. На щастя, ці засоби спілкування завжди у Вас під рукою.

Близнюки ♊

Немає нічого поганого в тому, щоб додати у свої ділові ініціативи дещицю незвичності та веселощів. Немає нічого поганого в тому, щоб дозволити собі трохи пожартувати і посміятися – особливо якщо при цьому Ви не втрачаєте професіоналізму. Досить дивитися на речі так серйозно! Спробуйте розслабитися і відпустити кілька жартів сьогодні. Це не тільки допоможе людям, які вас оточують, розслабитися, а й підштовхне їх до того, щоб почати більш відкрито проявляти свою справжню натуру. А це, своєю чергою, допоможе вам усім налагодити набагато ближчий і глибший контакт.

Рак ♋

Немає нічого поганого в тому, що часом Вам хочеться побути на самоті – насправді час від часу це буває дуже корисно! Тож якщо зараз Ви навряд чи будете налаштовані на активну соціальну діяльність, то не потрібно цього соромитися. Просто подивіться один із Ваших улюблених фільмів і влаштуйтеся зручніше на своєму дивані. Замовте вечерю з доставкою додому і просто розслабтеся. Ваші товариські та невгамовні друзі можуть не зрозуміти замкнутості, що опанувала Вас, але їм не залишиться нічого іншого, окрім як змиритися з нею! Щиро висловлюйте свої потреби в спілкуванні з іншими людьми.

Лев ♌

У цей період вам буде краще розвантажити свій графік і не будувати жодних завищених очікувань – цей день обіцяє вийти для вас дуже сумбурним, і вам буде потрібно зберігати максимум гнучкості мислення. Відійдіть від наявних у вашому житті правил і норм і дозвольте подіям розвиватися своєю чергою. Ви безумовно не будете розчаровані. Однак, якщо Ви намагатиметеся вперто йти проти течії, то це не принесе Вам нічого, крім розчарувань і розладів. Навчіться проявляти дещо більшу пасивність – і Ви дізнаєтеся дуже багато нового про навколишній світ.

Діва ♍

Сьогодні абсолютно всі Ваші плани складатимуться без сучка й задирки – а якщо на Вашому шляху все-таки виникнуть якісь перешкоди, то Ви зумієте без особливих зусиль їх оминути. Тому єдине, що може зіпсувати Вам настрій, – це Ваша звичка ламати голову над тими речами, які перебувають поза Вашим контролем. Не звертайте на них уваги. Краще просто розслабтеся і радійте життю. Подумайте про все те хороше, що зараз у ньому відбувається – таких речей дуже чимало!

Терези ♎

Останнім часом Ви дуже багато займалися “перетягуванням каната” у стосунках з якоюсь людиною, але сьогодні Вам буде краще просто відпустити свій кінець. І нехай Ваш опонент стрімголов котиться назад. Змінивши баланс сил у Ваших стосунках, Ви неодмінно залишитеся у виграші. Пам’ятайте: шлях до перемоги може бути далеко не один. Будьте готові переглянути свою стратегію.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви будете винятково витривалі – і ця якість принесе Вам воістину величезну користь. Ви будете стійко переносити навіть найнудніші й наймонотонніші турботи і справи. Ви володієте дуже неабиякою терплячістю – і сьогодні ця риса не раз стане Вам у пригоді. Одним словом, де б Ви не знаходилися, Ви безумовно не будете нудьгувати або сумувати.

Стрілець ♐

Якомога раніше виходьте за поріг сьогодні – заведіть будильник на двадцять хвилин раніше, ніж зазвичай, щоб встигнути прогулятися районом, десь перекусити або просто почитати газету за чашкою ранкової кави. Якщо останнім часом Ви перебували в похмурому і пригніченому умонастрої, то цей м’який і неспішний початок дня допоможе Вам пробудити в собі енергію, необхідну для того, щоб зберігати високу бадьорість до самого вечора. А якщо Ви зумієте знайти людину, яка погодиться скласти Вам компанію в цих ранкових пригодах, то тим краще.

Козоріг ♑

Намагатися ідеалізувати інших людей – дуже небезпечна гра. Не потрібно дивитися на них крізь рожеві окуляри. Ви маєте вміти приймати їх з усіма їхніми недоліками та слабкостями. Після того як Ви тверезо на них поглянете, вони сподобаються Вам ще більше ніж раніше! Звичайно, часом буває важко відмовлятися від своїх ілюзій, але це просто необхідно.

Водолій ♒

Увесь Ваш сьогоднішній день буде наповнений активним спілкуванням з новими людьми – але ж Ви ніколи не були проти активної соціальної діяльності, чи не так? Настільки висока активність безумовно припаде Вам до душі. Крім того, Вам, безумовно, не завадить провести якийсь час, листуючись зі своїми друзями через Інтернет або надіславши їм кілька веселих текстових повідомлень. Вам буде дуже приємно й цікаво обговорити з ними останні плітки та чутки.

Риби ♓

Ви починаєте почуватися статевою ганчіркою у стосунках з одним із Ваших друзів? Останнім часом він занадто часто зневажав Ваші інтереси і не давав Вам того, на що Ви заслуговуєте? У такому разі, сьогоднішній день чудово підходить для того, щоб на деякий час розлучитися з цією людиною. Дайте їй зрозуміти, що Ви потрібні їй набагато більше, ніж вона потрібна Вам. Дуже скоро вона сама прийде до вас по допомогу, але на той час ви вже будете готові встановити чіткі рамки в спілкуванні з нею. Ви зумієте зробити їх по-справжньому рівноправними.