Нестерпна п’ятірка: найскладніші у спілкуванні знаки Зодіаку

Різні знаки зодіаку «нагороджують» людей певним набором якостей. Для одних характерна дружність, прагнення допомогти. Інші ставлять у глухий кут своєю імпульсивністю, непередбаченістю, підступністю. Астрологи з’ясували, які п’ять знаків зодіаку є найскладнішими. Отже, ось топ лідерів, з якими краще не вплутуватися в суперечку.

Козоріг

П’яте місце посіли Козороги. К – значить король. Так одним словом можна описати представників цього знака. Козероги щиро переконані, що тільки вони вінценосні особи, і їхнє слово – закон. На тих, хто порушив просте правило, чекає немилість. Спілкуватися Козороги бажають з тими, кого вважають гідними свого рівня. Не дивно, що коло спілкування у них невелике, не так багато королів і королев на цій планеті.

Ще Козорогів неможливо змусити що-небудь робити проти їхнього бажання. Вони навіть слухати не будуть, в кращому випадку — скажуть коротке «ні», і навіть не подумають пояснити причину відмови. Не царська це справа!

Водолії

Дивно, але факт: на четвертому місці розмістилися інтелектуали – Водолії. Вони розумні, розсудливі, вміють прораховувати кожен крок і досягати поставленої мети. Деколи їхні позитивні якості переростають у деспотичність. «Я зробив так і в мене вийшло, ти зобов’язаний робити так само», — вони нав’язують свою волю оточуючим.

Накопичений багатий досвід і цілеспрямованість можуть зіграти з Водоліями злий жарт, вони перестають прислухатися до думки оточуючих. Водолії не вважають негожим перекласти провину на когось, щоб виправдати себе.

Близнюки

Третє місце зайняв найбільш непередбачуваний знак – Близнюки. Зараз вони грайливі, непосидючі, як діти, через секунду одягають «маску байдужості». Шлях від теплої приязності до гордовитої холодності долають в одну мить. Чи протягнуть вони руку, чи підставлять ніжку – це навіть Близнюки не знають напевно.

З ними завжди треба бути напоготові і надійно захищати свої вразливі місця. Якщо Близнюки про них дізнаються, обов’язково вдарять туди. За ступенем підступності – вони попереду планети всієї.

Овни

Друге місце дісталося Овнам. Їхня стихія – вогонь. «Спалити мости» – розірвати відносини, які шикувалися десятиліттями, — вони здатні за частки секунди. Живуть за статутом з двох пунктів. Перший: Овен завжди правий. Другий: якщо Овен неправий – дивись пункт перший. Якщо у Вашому оточенні є представники цього знака, запасайтеся терпінням і будьте готові у всьому визнавати його правоту.

Скорпіони

Лідери рейтингу. У них дуже жорстоке ставлення до світу, супер его і мстивий характер. Вони не можуть жити, щоб не вжалити. У 80% їхня отрута націлений на оточуючих і лише 20% — на самих себе. Надзвичайно вимогливі до себе і оточуючих.

Володіють хорошою інтуїцією і свято вірять, що для них немає нічого неможливого. Стати на шляху Скорпіона – найпростіший спосіб самогубства. Для тих, хто їм заважає, завжди тримають про запас солідну порцію отрути. Вжалять з особливим задоволенням і підуть далі, не озираючись.

Оригінал