Гороскоп на 11 січня

Овен ♈

Ви готові до по-справжньому активних розпитувань? Багато всезнайок вважають, що здатні робити незмінно точні висновки. Вони думають, що все, що вони говорять, доречно. У світі взагалі бракує людей, готових визнати, що вони чогось не знають. Але слова “я не знаю” – дуже сміливі слова. Це знак сили, а не слабкості. Не соромтеся зізнаватися, що чогось не знаєте.

Телець ♉

Незважаючи на те, що соціальні мережі дозволяють обмежити коло осіб, які бачать певні посади, досвідчений кіберсталкер може зібрати дивовижний обсяг інформації, заснованої на одних тільки зображеннях. Хоча Ви навряд чи зіткнетеся з цим сталкером, Ви ризикуєте зробити певну інформацію більш відомою, ніж хотілося б. Постарайтеся більш уважно стежити за тим, що Ви говорите або робите.

Близнюки ♊

Ми знаємо, що розумно ретельно вибирати, кому довіряти. Одна людина може забезпечити відмінний зворотний зв’язок в одному відношенні, а комусь іншому варто відкритися в чомусь іншому. Можливо, Ви зможете зібрати корисну і цінну інформацію, вибравши конкретних довірених осіб, Навіть якщо Вам потрібна порада по одному конкретному питанню, спілкування з тими, кому Ви довіряєте, може дати корисний огляд.

Рак ♋

Як правило, для більшості людей робочий день включає вісім годин роботи, вісім годин відпочинку і вісім годин сну. Звичайно, наш день не завжди ділиться на рівні сегменти. Вам безперечно варто подивитися, що можна зробити, щоб трохи змінити баланс між роботою і відпочинком в сторону відпочинку, якщо це можливо. Небо не впаде на землю, якщо Ви це зробите.

Лев ♌

Крихітні бур’яни здатні пробиватися крізь бетон. Дивно! Але цю перемогу приносять швидше терпіння і наполегливість, ніж сила. Навіть крихітні зусилля, що послідовно додаються протягом тривалого часу, дозволяють здійснювати вражаючі речі. Повільна і стійка праця замість пекельної “оранки” – ось Ваш шлях у будь-якій сфері.

Діва ♍

Для деяких людей ухвалення обчислюється у кількості коментарів, лайків і репостів в соціальних мережах. Але ми знаємо, що мовчання інших не обов’язково означає, що нас ігнорують або відкидають. Постарайтеся мати це на увазі, коли у Вашому світі запанує тиша. Так, краще б інші ясно висловили свою підтримку або вдячність. Але навіть якщо цього не відбувається, підтримка і вдячність у Вас є.

Терези ♎

Здається, інтерес до дослідження космосу переважає пристрасть до дослідження океанів. Ми, звичайно, не можемо стверджувати, що точно знаємо, що таять в собі наші моря. Ми природно тяжіємо до того, що здається більш інтригуючим або повним можливостей. Замість того, щоб відмовлятися від чогось, тому що інший варіант більш привабливий, постарайтеся поліпшити цей баланс. Якщо впораєтеся, на Вас чекає цінна крива навчання.

Скорпіон ♏

Кажуть, що Джеймс Бонд – Скорпіон. Так-так! Є багато речей, які (багато люди підтвердять це) ніхто не робить краще, ніж Ви. Коли Ви сіяєте, Ви залишаєте потужне та тривале враження. Яким би чином Ви не привертали увагу зараз, Ви маєте рацію, вважаючи, що заслуговуєте її. Залиште скромність.

Стрілець ♐

Бачити, як розгорається Ваша цікавість та уява, – захоплююче видовище. Результати вражають. Але поки що ми, смертні, тремтимо перед тим, що Ви створили, Ви йдете за своєю наступною натхненною ідеєю. Постарайтеся знову зосередитися на недавньому досягненні, навіть якщо не вважаєте, що воно заслуговує пильної уваги. Наслідки можуть бути більш серйозними, ніж Ви думаєте.

Козоріг ♑

Більшість людей купують яйця з конкретною метою: щоб з’їсти. А для цього, як відомо, яйце спершу треба розбити. Прогрес в конкретній області вимагає, щоб Ви поступилися чимось в іншій сфері. Але це відійде на другий план, якщо Ви зосередитеся на результаті. Він точно не розчарує.

Водолій ♒

Песимісти часто не хочуть нічого чути про те, у якому чудовому і чарівному світі ми живемо. Але ж від них і не очікують віри в єдинорогів! Повірте, що в житті можливі чудеса. Як мінімум – чудеса людської підтримки та прийняття.

Риби ♓

Коли ми виявляємо, що важкий вантаж раптово стає легшим, ми відчуваємо щось дивовижне і шокуюче. Часто це відбувається тому, що хтось взяв на себе частину нашої ноші. Дехто хоче допомогти Вам. Ви не повинні страждати поодинці. Прийміть підтримку!