6 знаків Зодіаку, яким важко відпускати своє минуле

Якщо порівнювати життя людини з квартирою, то її минуле це шафа, в якій вона ховає свої секрети. Деякі люди намагаються забути про нього, вдаючи, ніби його взагалі не існує. Інші, навпаки, намагаються змиритися зі своїми таємницями, і коли в майбутньому ця шафа відкриється, це не стане для них неприємною несподіванкою. Але є і третя категорія людей, які замикаються в цій самій шафі, відмовляючись від можливості розвиватися. Деякі знаки Зодіаку саме так і чинять. Тож у питаннях минулого та того, як його відпускати, їм завжди потрібно більше часу, ніж решті.

Рак

Хіба ви здивовані побачити у цьому списку Рака? Ця людина хоче отримати дві речі: гарантії та близькість. У добрі дні він виглядає милим та ексцентричним. Але якщо мова заходить про минуле, про життєві труднощі чи тяготи світу, то саме ці його якості заважають Раку жити далі. Замість того, щоб вирішувати свої проблеми, такі люди вважають за краще нарощувати їхню кількість. Їм важко приймати свої помилки та невдачі та ще важче усвідомлювати, що саме їм потрібно відпустити.

Зробіть кілька глибоких вдихів і просто зізнайтеся собі, що ви нічого не можете вдіяти. Знайдіть спосіб прийняти цю істину і ви зможете переступити через чорну смугу свого життя.

Лев

Леви відомі своєю впертістю та здатністю керувати чужою увагою. Народжених під цим знаком дуже засмучує, якщо ця увага зміщується на когось іншого, особливо коли його переманює на себе людина, яка їм не подобається. Якщо це відбувається, Левові потрібен час на те, щоб прийти до тями. У разі будь-якої невдачі він може довго ставити питання про те, що і де він зробив не так. Звинувачуючи у всьому лише себе, Лев тим самим чіпляється за своє минуле. Він забуває, що деякі речі просто трапляються. Не можна передбачити, чим обернуться ваші дії у тому чи іншому випадку. Тому перестаньте шукати у собі недоліки. Зберіться, змахніть із себе пил і продовжуйте рухатися далі.

Риби

На погляд Риби здаються дуже сором’язливими особистостями. Як і Лев, вони схильні постійно применшувати свою цінність. Однак, на відміну від того ж Лева, Риби роблять це набагато частіше і не тільки в моменти, коли справи не вселяють оптимізму. Народжені під цим знаком прагнуть схвалення та підтримки, і якщо не отримують цього, то подальший розвиток виявляється паралізованим їхньою жалістю до себе.

Для початку вам слід перестати думати про себе як про жертву. Якщо ви продовжите жити трагедіями минулого, то ніколи не зможете про них забути. Просто знайте, що минуле завжди залишається у минулому, якщо ви не дозволяєте йому вторгатися у сьогодення.

Телець

Враховуючи їхню впертість, не дивно, що Тельці не хочуть відпускати минуле. Ви тримаєте всі спогади при собі, і зрештою це спричинить появу проблем у теперішньому. Тельцям здається, що люди їх не розуміють, але їм потрібно усвідомити, що якщо зациклюватися на минулому, то ні про який розвиток не може бути й мови. Це тільки стримуватиме вас, пропускаючи повз себе всі доступні можливості. Минуле – відмінний вчитель, якого необхідно відпустити, отримавши від нього всі його знання.

Водолій

На відміну від інших символів стихії Води, Водолії потрапили до цього списку через свій спосіб долати труднощі. Їхнє життя багато в чому схоже на вітрило, що роздмухується сильним вітром, і коли щось збиває їх з курсу, вони швидко повертаються на вихідну позицію. Водолії відкладають у себе в голові все, що траплялося з ними у минулому, а це не дозволяє їм рухатися далі. Замість того, щоб намагатися якнайшвидше проскочити повз проблеми, краще приділіть трохи часу на їхнє усвідомлення.

Скорпіон

Скорпіони відомі своєю рішучістю та різкістю. Їх швидко охоплюють ревнощі, що переростає в одержимість позбутися супротивника. Усі народжені під цим знаком це затяті власники та відрізняються своєю злопам’ятністю. А це заважає їм прощати образи та відпускати не лише минуле, а й інше. Особливо якщо раніше це принесло страждання їм самим чи їхнім близьким.

Щоб навчитися жити далі, ви повинні вміти прощати та забувати. Як тільки ви оволодієте цими вміннями, перед вами відразу ж відкриються можливості подальшого розвитку та зростання.

Кожна людина має минуле і шафу, в якій вона ховає свої скелети. А ще ми всі по-різному реагуємо на речі. Дуже важливо вміти вчасно визначити, що саме заважає вам рухатися далі, і позбутися цієї проблеми. Тільки так ви зможете відчути себе вільними.

Оригінал