4 знаки Зодіаку, чиї поцілунки складно забути

Чи можуть партнери встояти перед вашими поцілунками? Чи справді ви такі вправні в них? Астрологія дає однозначну відповідь.

Риби

Риби є одними з найбільш добрих і самовідданих представників Зодіаку. Крім того, вони шикарно цілуються. У кожен свій поцілунок вони вкладають усі свої почуття, віддаючи себе без залишку. Вони прагнуть передати партнерам усю чуттєвість і силу своїх емоцій, малюючи в них перед очима чудовий світ за допомогою одного дотику своїх губ.

Після Риб їхні партнери вже ніколи не захочуть цілуватися з кимось іншим. Вони неймовірно пристрасні і з особливим завзяттям підходять до всього, що їм подобається. А їхні партнери, своєю чергою, почуваються найщасливішими.

Скорпіон

Скорпіони рішучі й рідко чого бояться у своєму житті. Саме завдяки цьому їхні поцілунки просто незабутні. Вони наважуються зробити те, на що інші не наважуються, і зазвичай готові на все, щоб зробити все саме так, як їм хочеться.

У плані поцілунків вони ніколи не питають у партнерів дозволу і, як правило, залишають їх у повному захваті. Їхні поцілунки поєднують у собі кілька різних технік і неодмінно приносять найвище задоволення. Іноді партнерам потрібен навіть час на те, щоб оговтатися, згадати своє ім’я, і відразу вимагати від Скорпіонів продовження цього солодкого моменту.

Телець

Оскільки Тельці за натурою своєю досить уперті, вони і в житті воліють дотримуватися такого ж підходу. Якщо вони вирішили звести своїми поцілунками партнера з розуму, вони обов’язково це зроблять. Кожен їхній поцілунок буде настільки пристрасним, як ніколи раніше.

Варто їм закохатися і чітко визначитися в тому, що вони знайшли свого єдиного і неповторного партнера, вони готові присвятити йому весь свій час, зовсім не обмежуючи себе в почуттях. Тельці – чудові коханці, які чудово вміють цілуватися. На тілі партнера досить швидко не залишиться жодного місця, якого б не торкалися їхні губи.

Рак

Емоційні Риби змусять своїх партнерів відчувати те, що їм раніше не доводилося. Вони звикли віддавати всіх себе кожному своєму поцілунку і висловлювати свою прихильність шляхом прояву вразливості.

Вони ніколи не обмежують себе в діях, доторкаючись до обличчя і волосся своїх партнерів, зігріваючи їх небувалим теплом своїх почуттів. Раки намагаються вкладати в кожен свій поцілунок усі свої почуття, роблячи його воістину незабутнім.

Оригінал