Гороскоп на 21 травня

Овен ♈

Те, що недавно здавалося несвоєчасним або не готовим, зараз буде таїти особливу привабливість. Червоне світло зміниться як мінімум жовтим; вже скоро можна буде продовжувати рух. Досі Ви були дуже терплячі. Зберігайте терпіння і далі, і результат не змусить себе чекати.

Телець ♉

Рутинне і передбачуване – безпечне. Але важливо зрозуміти, чому Ви так тримаєтеся за нього. Так, це стабільність – але чи не втрачаєте Ви цікаві можливості? З часом зона комфорту може стати не такою вже комфортною. Варто подумати про те, щоб вийти з неї раніше, ніж це трапиться.

Близнюки ♊

Сонце яскраво сяє у Вашому знаку – і працює потужним мотиватором! Бачення та плани починають знаходити нове підтвердження. Настав час показати собі та іншим, на що Ви здатні. Зокрема, пора проявити себе на професійному терені.

Рак ♋

Кігті – штука корисна, але не завжди. Ласкаві обійми від Едварда Руки-Ножиці, Фредді Крюгера або Росомахи – те ще задоволення! Іншими словами, Ваші спроби підтримати і підбадьорити можуть мати протилежний ефект. Є ризик не допомогти, а образити.

Лев ♌

Подумайте про те, чи варто триматися за звичне і пропонувати допомогу тим, хто її не потребує. Багато людей – не виключаючи Вас – просто занадто звикли до своєї зони комфорту. Але Ви маєте право запустити зміни, якщо відчуваєте, що вони назріли.

Діва ♍

На перший план вийде питання про те, що справедливо, а що не дуже. Ви вклали в проєкт дуже багато сил, а інші цим скористалися. Як варіант – доведеться виплачувати старий борг, а те, на що Ви сподівалися, буде відсунуто вбік. Але так чи інакше, намагайтеся бути вищими. Саме так Ви відшкодуєте втрачене і відновити баланс.

Терези ♎

Обпікшись на молоці, дути на воду: здається, що це розумний підхід, але він може призвести до недоречної недовіри до тих, хто нічого проти Вас не має. Не завжди уроки минулого безпосередньо застосовні до сьогодення. Тепер у Вас є новий досвід – і Ваша позиція набагато міцніша, ніж була.

Скорпіон ♏

Ви – людина розумна. Ви неодноразово пробували робити щось вперше і процвітали. Не раз пропонували ідею або вихід, про які інші помислити не могли. Загалом, Ви круті! І сьогодні Ваш інтелект проявить себе у всій красі.

Стрілець ♐

Важливо направляти і застосовувати, а не обмежувати і пригнічувати уяву. Ви можете вважати, що є всі причини уникати ризику – але ж це так нудно! Чи пошкодуєте Ви про свою сміливість? Можливо. Вірніше, так могло б бути – якби Ви не були Стрільцем, природним шукачем пригод. Ні, Ви не пошкодуєте про свій стрибок віри!

Козоріг ♑

Як кажуть, у сусіда трава зеленіша. Втім, трава буває дуже зеленою над вигрібними ямами… Тому не заглядайтесь на чужу зелень, а краще подумайте, як поліпшити своє становище там, де знаходитесь прямо зараз. Там, де Вас немає, можливо, не так вже й добре.

Водолій ♒

Налагодивши двосторонню комунікацію, Ви і Ваш візаві обидва дуже виграєте. Але справа зовсім не в тому, що якісь боги спілкування раптом змилувалися. Цей успіх – результат докладених зусиль обох сторін! Ваша щирість викликає на відвертість іншого. Так тримати!

Риби ♓

Не обурюйтеся тому, що повинні доводити власну цінність і авторитет у групі. Все змінюється, і відносини в колективі теж. Змінилася Ваша роль – і це знак, що відбувся розвиток. Звичайно, багато залежить від Вашого бажання продовжувати працювати з іншими. Якщо воно є, відносини знову налагодяться.