Гороскоп на 21 березня

Овен ♈

Вчені та медики згідні з тим, що гучний веселий сміх має величезну силу. Коли ми сміємося, виробляються речовини, які викликають почуття щастя. Навіть якщо здається, що причини сміятися немає, спробуйте. Грайливість і сміх допоможуть Вам досягти внутрішньої рівноваги.

Телець ♉

Коли Джек з казки про бобове дерево прокинувся і виявив це саме дерево у себе у дворі, він, напевно, вирішив, що зараз почнуться проблеми. Але в підсумку він розбагатів. Перш ніж починати скаржитися на неприємний сюрприз, придивіться: в ньому можуть таїтися можливості.

Близнюки ♊

Якщо є можливість закласти міцний фундамент – користуйтеся нею. Саме з таким настроєм Вам треба підійти до реалізації плану. Будьте впевнені, що у Вас є достатньо стабільності. Немає сенсу перевіряти, наскільки міцна основа. Вона міцна.

Рак ♋

Ви коли-небудь стикалися з тим, що відео зависає завжди рівно на одному і тому ж місці? Все добре – і раптом зависає намертво! Точно так само якась ситуація могла дійти до строго певної точки, і всі Ваші старання просунутися далі не приносили результату. На щастя, тепер ситуація змінюється. Спробуйте повернутися до того, що було відкинуте.

Лев ♌

Якщо на людей впливають обставини, які Ви не можете контролювати, то підтримувати в них позитивний настрій можна лише до певної міри. Ви та ще одна людина опинитеся в одному човні, але щоб розібратися в ситуації, доведеться постаратися.

Діва ♍

“Ось це розмова!” Ми радіємо, коли людина нарешті йде на контакт. Приємно знайти спільну мову, нехай навіть на самому примітивному рівні. Чужі слова сьогодні запалять в Вас вогник. Саме до цього досвіду Ви прагнете.

Терези ♎

Гіпноз іноді допомагає позбутися від шкідливих звичок. Нам вселяють огиду до того, що раніше нас так приваблювало. Їжа, алкоголь, тютюн – цілком можливо перепрограмувати мозок таким чином, щоб приємне стало неприємним. Але можливе і зворотне. Невеликий зсув відносини допоможе оцінити те, що Вас зовсім не приваблювало. Будьте впевнені, що така зміна в Ваших інтересах.

Скорпіон ♏

У розмові між незнайомими людьми люб’язність ніколи не йде далі певної межі. Але в міру того, як люди знайомляться, бесіди стають все глибшими. Саме такий досвід чекає на Вас сьогодні. Дискусія безумовно виявиться не пустою та не поверховою.

Стрілець ♐

Ви зробили все можливе, і тепер результат в руках долі? У Вас є всі причини думати саме так. Але, можливо, якісь з перешкод Ви придумали собі самі. Ви не зобов’язані приймати обставини “як є”. У Ваших силах змінити їх.

Козоріг ♑

Якщо Ви прагнете досягти певної мети, скажіть про це. Нехай цілий світ знає! Іноді знання, що інші в курсі наших цілей, стає відмінним мотиватором. Вони можуть вкласти в нас свою віру в успіх. Тому не ховайте від людей те, що важливо для Вас. Діліться!

Водолій ♒

На більшість питань життя, відповіді, ніби то, і не потрібні. Чому хліб в тостері завжди пригорає? Що було до Великого вибуху? Напевно, ми ніколи не дізнаємося. Але якщо Вам дійсно важливо докопатися до якоїсь істини, сьогодні Вам як раз вистачить на це завзяття і рішучості.

Риби ♓

Корисніше оцінити можливості, які відкривають обставини, що виникли, а не причини, за яких вони виникли. Якийсь урок тут, безсумнівно, є, але все відкриється у свій час. А поки збавте оберти та спростіть собі життя, прийнявши ситуацію як є. Все складеться на краще. Вам важливо тільки це усвідомити.