Гороскоп на 26 серпня 2023 року

Овен ♈

Веселий настрій зараз не зможе так швидко з’явитися, хоч Ви й прагнете, щоб у Вашому житті настали якісь зміни, як у плані навколишнього оточення, так і в плані емоційного стану. Якщо Ви відчуваєте, що видихнулися, Вам потрібно самому створити комфортну атмосферу зі свіжим повітрям і сонячним світлом – у вигляді позитивного настрою і приємного проведення часу з друзями. Зустріньтеся з найнесерйознішими знайомими і повеселіться, просто обговорюючи і скаржачись на погоду. Поки Ви з ними, Ви не зіб’єтеся зі шляху.

Телець ♉

Зосередившись на стосунках, які приносять вам задоволення, ви зможете відволіктися від будь-якої зневіри. Навіть якщо ця людина далеко живе, Ви маєте зробити все можливе, щоб зв’язатися з нею. Скористайтеся електронною поштою, телефоном або навіть старими добрими листами, щоб поспілкуватися з нею. Дайте йому знати, що у Вас нового. Це нагадає Вам про всі позитивні фактори у Вашому житті, що змусить Вас відчути себе значущим.

Близнюки ♊

Сьогодні ви володітимете цим чарівним поєднанням чарівності, проникливості та кмітливості, що дасть вам змогу донести свої ідеї навіть до найбільш недовірливих людей. Це означає, що настав час домагатися бажаного – хочете ви продати свої володіння, просунути якийсь план або просто вмовити важкого на підйом друга приєднатися до вас у вашій пригоді, на вас чекає успіх! Проте, не будьте занадто наполегливими. Переконайтеся, що Ви завжди говорите правду і нічого крім правди.

Рак ♋

Після складного (але, на щастя, короткого) періоду емоційного напруження і потрясінь, Ваше повсякденне життя налагодиться і стане розміреним. Ви знову повернетеся в спокійний і передбачуваний ритм. Повернення до Вашого звичного життя буде приємним і змусить Вас цінувати тихі радощі життя – наприклад, періоди нудьги. Вам сподобається приділяти час роздумам на самоті. Хоча б тому, що у Вас з’явиться можливість оцінити чого Ви змогли досягти в житті. Вам є чим пишатися і це відсвяткувати.

Лев ♌

Ви добре розбираєтеся навіть у найскладніших емоційних питаннях – і зможете провести глибокий аналіз цих проблем, при цьому не відчуваючи зайвих почуттів, а це значить, що Ви можете усунути їх швидше. Сьогодні, комусь ще знадобиться Ваша допомога у вирішенні його проблеми. Якщо у Вас є можливість, допоможіть. Ви можете виявитися для цієї людини безцінним, але будьте обережні й не ставте себе на передній план – усі ці переживання стосуються тільки її, а не Вас.

Діва ♍

Можете не вірити тим людям, чиї думки відрізняються від Вашої, але сьогодні Ви маєте прислухатися до того, що вони говоритимуть. У їхніх словах є здоровий глузд, навіть якщо їхня логіка вам не зовсім зрозуміла. Їхні погляди виснажливі, але також повчальні – ви зможете зрозуміти хід думок інших людей щодо того ж питання, що дасть вам перевагу. Крім цього, сьогодні хтось буде роздмухувати з мухи слона, що зверне Вашу увагу на те, чому або кому насправді вірна ця людина.

Терези ♎

Найголовнішим стимулом для Вас зараз будуть гроші, але невже це дійсно те, що Вам найбільше потрібно в житті? Сьогодні чудовий день, щоб переглянути свої цілі та прагнення. Запитайте себе, що Вас насправді зробить щасливим. Швидше за все, це ніяк не буде пов’язано з цифрами на Вашому банківському рахунку. Як то кажуть, за гроші щастя не купиш. Сьогодні, постарайтеся зрозуміти як можна отримати те щастя, яке Ви шукайте. Хтось із Ваших друзів зможе дати добру пораду, яка допоможе Вам знайти потрібні відповіді.

Скорпіон ♏

Не всі вміють віддавати належне, коли це потрібно, тому якщо Ви відчуваєте, що Вас недооцінили, скажіть про це. Ви можете надати послугу іншій людині, нагадавши про те, що Ви теж зробили свій внесок. Деякі люди – наприклад начальство – повинні знати, що з Вами теж потрібно рахуватися. Якщо Ви не отримали того, на що заслуговуєте, Вам потрібно попросити це. Не хвилюйтеся про те, що оточуючі можуть подумати, що Ви занадто зосереджені на собі. Вони будуть вражені.

Стрілець ♐

Чому Ви налаштовані так песимістично і похмуро? Зараз Ваша підсвідома уява малює майбутнє, яке набагато тривожніше і похмуріше, ніж має бути, то чому б не почати мислити більш позитивно? Забудьте про негатив і проводьте час із тими, хто налаштований на краще. Нехай їхній сонячний настрій нагадає вам, що життя насправді куди прекрасніше, ніж ви дозволяли собі думати. Залишати сумну рутину легко, якщо Ви продовжуватимете посміхатися.

Козоріг ♑

Незалежно від того, що Вам сьогодні потрібно зробити, у Вас є друзі, які зможуть Вам у цьому допомогти. Вам потрібно порекомендувати хорошого перукаря? Шукаєте ідеальне місце для організації вечірки? Цікавитеся найкращим маршрутом для щоденних поїздок на роботу? Поставте всі ці запитання своїм друзям сьогодні, і Ви отримаєте несподівані, цінні та неймовірно корисні відповіді. Хто б знав, що люди, які піднімають Вам настрій і змушують почуватися краще, ще й можуть володіти такою великою кількістю інформації?

Водолій ♒

Ви намагалися уникати цього, тому що були занадто зайняті більш незначними питаннями, але сьогодні Ваша потреба відчути себе необхідним суспільству нарешті пересилить інші Ваші бажання. Не переживайте – беручи в чомусь участь, Ви не перевернете все своє життя з ніг на голову. Усе, що Вам потрібно зробити – це присвятити годину чи дві на тиждень, підтримуючи те, у що Ви вірите. І Вам не обов’язково брати в цьому участь формально. Як щодо того, щоб хоча б просто прибрати сміття у своєму районі?

Риби ♓

Незважаючи на менш ніж радісний настрій одного з Ваших скутих друзів, Ви сьогодні проведете неймовірно веселий час із ним. Він зараз переживає невеликі емоційні потрясіння, через що на його обличчі ця кисла міна, але після кількох хвилин, проведених із Вами, цей похмурий вигляд зникне! Ваше почуття гумору, найімовірніше, буде найефективнішим засобом для підняття настрою, тож продовжуйте ж його веселити!