Гороскоп на 11 травня

Овен ♈

У Вас можна повчитися вмінню ризикувати з розумом. Сьогодні інші люди будуть штовхати Вас на сміливий крок, але є підозра, що вигоду від цього отримають вони, а не Ви. Якщо відчуваєте, що на Вас надто тиснуть, можливо, пора послати “доброзичливців” куди подалі.

Телець ♉

Важко зберігати холодну голову, коли звідусіль сиплються нові і нові сюрпризи. На роботі від Вас буде потрібне уміння імпровізувати. Вдома доведеться вирішувати несподівані проблеми. Уваги зажадають відносини. Але Ви маєте повне право взяти паузу – і виявиться, що всі ці справи не такі термінові, як здавалося.

Близнюки ♊

Немає нічого поганого в тому, щоб зберігати секрети, особливо – свої власні. Але сьогодні наполегливий співрозмовник допоможе Вам відкритися. В цьому теж немає нічого поганого! Але загнати джина назад у лампу вже не вийде.

Рак ♋

Багато хто знає, що Ваша щедрість не має меж. На щастя, Ви зможете дати відсіч тим, хто захоче цим скористатися – хоча дехто і зуміє підібрати ключик до Вашого серця (і гаманця). На цей випадок пам’ятайте, що завжди можна попросити “трохи подумати”, перш ніж давати відповідь.

Лев ♌

Здається, що Ви маєте справу з головоломкою, шматочки якої розкидані по всій кімнаті. Бардак розвели не Ви – але прибирання лягло на Ваші плечі. Можливо, винні колеги – але тут важливо не сердитися, а подумати, який урок дати іншим, щоб подібне не повторювалося.

Діва ♍

Люди володіють чималим талантом до самоздійснених пророцтв. Іншими словами, Ваша віра в певний фінал в кінцевому підсумку його і визначає – а потім ми вважаємо, що просто дуже добре все передбачили. Подумайте про цей феномен.

Терези ♎

Знаєте гру “зіпсований телефон”? Коли одна людина шепоче щось на вухо іншій, другий третьому і так далі. Остання людина в ланцюжку потім озвучує щось дуже далеке від вихідного повідомлення! Зараз Ви можете отримувати інформацію з різних джерел. Але якщо інтуїція підказує, що це спотворені відомості з десятих рук, – вірте їй.

Скорпіон ♏

Люди – не стодоларові купюри, щоб подобатися всім! Як не намагайтеся втішити кожного, у Вас все одно будуть критики. То чи варто лізти геть зі шкіри заради чужого схвалення або прийняття? В першу чергу Ви повинні подобатися собі.

Стрілець ♐

Будь-які зміни тимчасові, але зміна як процес – вічна. Все тече, все змінюється. Не вважайте зміни проблемою. Якщо щось змінилося, це знак прогресу, життя. Незабаром Ви зрозумієте, чому те, що сталося, Вам вигідне.

Козоріг ♑

Козероги – відмінні історики, тому що часто озираються в минуле. Але на те, що було, треба дивитися тверезо. Що Ви шукаєте в минулому? Досвід і мудрість – чи можливість повернутися назад і змінити сьогодення? У першому випадку беріть те, що Вам потрібно, і рухайтеся далі. А ось другий варіант – це вже проблема.

Водолій ♒

Якщо Вам здається, що хтось бунтує просто заради бунту, пошукайте смітинку у своєму оці. Як мінімум несправедливо критикувати людину, якщо вона робить рівно те ж саме, що Ви!

Риби ♓

Бутерброд, як відомо, падає маслом вниз. Закон Мерфі говорить, що якщо щось може піти не так – саме це і станеться. Але намазати собі новий бутерброд – взагалі не проблема! Ось і зараз несподівана подія загальмує процес – і важливо буде згадати аналогію з бутербродом.