Як показують свої почуття різні знаки Зодіаку

Всім нам властива імпульсивність або скромність, але не у всіх однаковий запас терпіння. Зважаючи на розмаїття характерів вираження почуттів у кожної людини відбувається по-різному.

В астрології існує 12 Знаків, а отже, 12 способів вираження емоцій. Звичайно, не завжди все так просто, як здається, однак це недалеко від істини, адже в рамках одного знака Зодіаку ви завжди можете знайти якісь спільні риси людського характеру. У нестандартних ситуаціях всі ми проявляємо свою сутність, свої вади та слабкості.

Овен

Характер людини, особливо такої емоційної, як Овен, завжди є темним лісом для оточуючих. Овни висловлюють свої почуття по-різному, причому причин для цього мільйон і всі вони істинні. На саму образливу фразу вони можуть відповісти так само образливою фразою, а можуть промовчати, як справжні цінителі спокою і порядку. Їхній нестабільний настрій іноді змушує їх досить різко говорити навіть компліменти, але ця неоднозначність і дозволяє їм бути тими, ким вони є.

Телець

Тельців варто описувати як вельми емоційних особистостей, попри приналежність до земних знаків Зодіаку. Коли Тельці в стресі або в депресії, то їхня реакція на будь-який негатив настільки бурхлива, наскільки можна собі представити. З ними краще не зв’язуватися, коли їм погано, проте не всім і не завжди вдається вистежувати це, тому комусь завжди доводиться несолодко. У звичайний час Тельці виражають емоції спокійно. Роздратувати їх буває непросто, тому на негатив вони відповідають спокійним тоном, але не без погроз.

Близнюки

Аналізувати Близнюків теж не дуже просто, тому що призначення цього знака Зодіаку — дивувати. Ці люди можуть бути скритними, або надмірно імпульсивними, причому в межах однієї і тієї ж особи. Недарма з ними буває важко ужитися, бо не знаєш, хто з тобою зараз розмовляє — потайний чоловік, який ніколи не показує своїх емоцій, чи той, хто може розлютитися в одну секунду через щось дуже несуттєве. У будь-якому випадку вгадати їхній настрій важко.

Рак

Раки показують свої емоції трохи інфантильно. Коли їм вдається позбутися від ліні, вони можуть поговорити про самих себе, про свої емоції, але в більшості випадків на Раків потрібно дивитися, а не слухати. Їх завжди видає мова тіла. Коли вони дратуються або нервують, вони надуваються, починають швидко говорити. Словом, це цікаве подання. Іноді від їхнього негативу навіть стає страшно. Щастя ж Раки показують дуже і дуже стримано. Це для них табу. По-іншому вони не вміють.

Лев

Психічне та духовне здоров’я багатьох Левів стоїть під питанням, тому що з самого дитинства, більшість представників цього вогняного знаку дуже емоційні. Левам рідко вдається спокійно реагувати на негатив і проявляти позитивні емоції без гучного крику і стрибків. Леви можуть бути жадібними до грошей, але, що стосується почуттів, то вони показують їх абсолютно вільно. Їм плювати на те, що про них подумають інші люди. Провокуєте Лева? Отримаєте удар в обличчя. Любите їх? Вони вас теж, але сильніше.

Діва

Негативні емоції і стрес — ось головний ворог будь-якої Діви. Коли Діви втомилися або їх хтось вивів із себе, вони страшніші за атомну війну. При цьому любов вони виявляють максимально стабільно. Якщо їм все подобається, вони будуть в будь-який день і в будь-яку хвилину однаково приємними, теплими і добрими. Через свою вроджену дипломатичність Діви більше дістають людей не своїми емоціями, а своїми вибаченнями за них.

Терези

Коли Терези збираються в дорогу, вони по-справжньому небезпечні, тому що проявляють емоції дуже бурхливо. Решту часу вони майже завжди спокійні, як удави. Звичайно, всі ми люди, тому можемо наговорити зайвого або вдарити кого-небудь за образу, але Терези завжди виявляють свої емоції обережно. Вони прямо говорять про те, що ви їх образили, або надихнули, або змусили захоплюватися. Всередині у них може вирувати ураган, але зовні це буде невидимим.

Скорпіон

Найбільше провокують негативні емоції Скорпіонів фінансові негаразди та проблеми зі здоров’ям. У цьому випадку вони виражають свої почуття максимально відкрито. У першому випадку вони нервують і дратуються, а в другому — йдуть у глибоку депресію. Все інше їх якщо і турбує, то просто не здатне вивести за межі зони спокою. Скорпіони частенько, перебуваючи в скрутному становищі, відіграються на інших, але потім сильно шкодують про це і вибачаються. За емоції потрібно платити, і вони про це знають.

Стрілець

Стрільці дивно везучі. Вони відчувають наближення везіння і здатні використовувати це у своїх цілях. Саме тому вони дуже рідко дозволяють собі висловлювати свої почуття неадекватно, грубо. Так, вони можуть бути дуже нестандартними в цьому плані, але вони ніколи не будуть настільки емоційними, щоб образити когось своїми діями. Якщо постаратися, можна їх спровокувати, але і в цьому випадку Стрільці швидко охолонуть. Така їхня натура — вони відмінно справляються з негативом.

Козоріг

Козорогам потрібно постійно зміцнювати своє біополе, тому що в іншому випадку вони просто можуть вимотати самі себе негативними емоціями. Козорогам дуже важко стримувати почуття гніву, смутку, переживання, але зате вони можуть добре тримати в собі радість. Це пояснює той факт, що більшість людей думає, ніби Козороги потайливі або беземоційні. До тих пір, поки їхня енергетика слабка, вони будуть дозволяти негативним почуттям виходити назовні.

Водолій

Водолії показують емоції завжди, але вони готові за це вибачитися. Вони знають, що слова впливають на карму, як і дії чи думки. Ці люди забобонні, тому вміють просити вибачення. Вони не зможуть змиритися з поразкою через імпульсивність. Їм просто не потрібно бути з усіма у сварці. Водолії висловлюють свої почуття вчинками і діями, а не словами або кулаками.

Риби

Рибам постійно здається, що у них настала чорна смуга в житті, якщо відбувається щось погане. Коли їм добре, вони радіють від душі, показуючи всім, які вони щасливі. Будь-який негатив вони зустрічають в багнети. Будь-які почуття Риби намагаються тримати в собі, але не завжди виходить. Найчастіше негативні емоції Риб можна вгадати за ступенем їхньої депресивності. Чим сильніша депресія і відстороненість, тим ближче до проблеми до сфери кохання.

Навчіться керувати своєю долею через емоції. Тримайте себе в руках, коли хочеться висипати на людину град звинувачень або грубих слів. Навчитеся керувати собою, щоб навчитися керувати своїм життям.

Оригінал