Ти по знаку Зодіаку не та з якою можна, а та без якої не можна

Овен

Кого не дорікнеш у відсутності пристрасного темпераменту, так це неприборканих Овнів! Їм під силу не просто з півоберту «завести» партнера або партнерку), але і розпалити полум’я пристрасті навіть з самим стриманим з них. Пам’ятайте міфологічну пташку Фенікс, здатну повставати з попелу? Так ось поруч з Овнами її вміння скромно блякне! Ці невгамовні люди влаштують справжню пожежу на рівному, здавалося б, місці. З їхньою напористістю не складно повалити свого партнера на спину, встати над ним на колінах і передчувати задоволення від захопливої «поїздки верхи». При цьому пульс частішає відразу в обох партнерів, як у ведучого, так і у веденого. Овни не будуть тягнути кота за хвіст і тут же зададуть потрібний ритм і глибину проникнення. При цьому відчуття власної необмеженої влади солодким дурманом закрутить голову. З Овнами не потрібно нічого соромитися, навпаки, можна дозволити собі рухатися так швидко, як це дозволяє ваш сексуальний темперамент! Якщо відчуваєте, що набрали занадто запаморочливих обертів, можна вільно віддати кермо влади своєму партнеру-Овну. Оскільки легкозаймисті, вимогливі, чарівні і водночас авторитарні представники вогняного знаку легко можуть задавати тон не тільки в ліжку, але і у звичайному житті.

Телець

Не меншим запалом володіють і Тельці, які до всього іншого ще й схильні до самопожертви. Таким партнерам необхідно здатися в полон і підкоритися на милість переможця, злившись з ними в єдиному екстазі! Влаштувавшись зручніше на ліжку, можна попросити об’єкт своєї пристрасті влаштуватися ззаду вас і чуттєво масажувати вам спину. До речі, для цього знака Зодіаку взагалі властиво опановувати партнером ззаду, обвивши його руками, пестячи його плечі, груди, живіт. Розімлівши в руках настільки вмілого партнера, ви відчуваєте поступово наростаюче задоволення від повільних, але досить сильних рухів. Тельці ненавидять в сексі, як, втім, і в будь-якій іншій сфері життя, поспіх. Для них важливо поніжитися, до останньої краплі відчути глибину одержуваного задоволення і тільки потім повільно, але вірно, наблизитися до піку сексуального задоволення. Крім того, у Тельців неймовірно чутлива шкіра, яка висловлюється навіть самі ледь вловимі дотики. Попри те, що такі партнери досить довго «розгойдуються», з приходом довіри до своєї половинки вони вже не зупиняються і діють напевно!

Близнюки

Близнюки в сексі балдіють від всіляких погладжувань! За допомогою даної маніпуляції з партнером цього знака Зодіаку можна робити справжні чудеса! Найкраще, коли партнери лежать лицем один до одного. Після того, як проникнення вже відбулося, можна спробувати зробити кілька поступальних рухів, при цьому не забуваючи погладжувати один одного. Крім того, Близнюки сходять з розуму від сексу в русі, так що періодичні перекати з одного боку на інший матимуть неймовірний ефект! Будучи повітряним знаком, Близнюки, подібно струні на вітрі, дзвенять і вібрують від найменших і ледь відчутних вражень. Чуйність – найяскравіша риса Близнюків, тому представники цього знака Зодіаку потребують самих різноманітних еротичних відчуттів – ви хочете не тільки бачити секс, але і чути, нюхати і відчувати. Якщо ви Близнюк, то вираз «любити вухами» як раз про вас. Звуки улюбленого голосу здатні розпалити у вашій душі справжній вулкан пристрасті.

Рак

Представники знаку Рак є особами надзвичайно чутливими, які вічно перебувають у пошуку якоїсь особливої інтимної близькості. Напевно, спеціально для них була придумана поза «Лотос». Спробувавши її, Раки навряд чи все ще будуть вірити в те, що до партнера можна підійти ще ближче. А тому буде зовсім непогано розташуватися на ліжку і рухатися з партнером в єдиному ритмі повільних, але вельми відчутних рухів. На чутливості Раків гріх не зіграти. Тому потрібно притиснутися до такого партнера максимально близько, щоб дати йому відчути ваше тіло всіма клітинками його власного. Максимально швидкий і ефективний спосіб розігріти Раків – це оральні ласки. Вони просто зводять їх з розуму. Так що можна ще раз переконатися в тому, що позиція «Лотос» є для них ідеальною. Раки більше інших знаків Зодіаку шукають в сексі повного фізичного і емоційного возз’єднання зі своїм партнером. Якщо ви Рак, то ніяких незручностей у прояві своїх уподобань ви не відчуваєте, крім того, вимагаєте від свого партнера прояву хоч яких-небудь фантазій!

Лев

Відома тяга Левів до ексгібіціонізму, які не забаряться покрасуватися собою навіть перебуваючи в ліжку, може бути повністю задоволена в позиції стоячи на колінах. Такий секс, вони люблять! Ну ще б, адже Леви звикли отримувати від інтимних відносин бурхливу насолоду! Тому немає нічого для них кращого, ніж спільне з партнером розгойдування під час сексу, як на гойдалках. При цьому партнери часто тримають один одного за руки. Така тактика призводить до швидкого наростання сексуального задоволення, а тому, якщо є бажання ще трохи потомити і накрутити свого партнера, можна на мить зупинитися. До бурхливого оргазму Левів призводять і всілякі ласки. При цьому піку сексуального задоволення Леви досягають раніше свого сексуального партнера і, як правило, насолоджуються, спостерігаючи, як протилежна сторона відчуває оргазм кількома секундами пізніше. Представники даного знака Зодіаку в сексі просто неприборкані і гарячі. При цьому про свої бажання, якщо ви Лев, говоріть прямо і безапеляційно.

Діва

В інтимних відносинах Діви шукають витонченості, якогось присмаку рідкісного делікатесу чи що…Тому цілком можна задуматися про секс на самому краю (але чи ліжка?). Діви менше інших стурбовані самостійним контролем ритму і темпу власних рухів, а тому легко переважать даний обов’язок на свого партнера. А от з метою якнайшвидшого досягнення піку сексуального задоволення Діви не гребують займатися само стимуляцією. Кричати публічно про свої почуття вони не стануть і не дозволяти зробити це своєму партнеру. Вони віддають перевагу прихованню своїх суто особистих стосунків від сторонніх нахабних очей. Скритність Дів проявляється і в тому, що їхнє любовне побачення перетворюється в таємничий ритуал з обов’язковою тривалою прелюдією. При цьому зайва скромність Дівам не притаманна. Вони чудово обізнані про те, що їхня сексуальність розбурхує думки (і не тільки) багатьох потенційних партнерів. Крім того, якщо ви Діва, то розповідати про техніку сексу вам не потрібно, ви і самі кому завгодно можете надати повний інструктаж в цій справі.

Терези

Неймовірно романтичну натуру Терезів як не можна краще допоможе розкрити така сексуальна поза, як «Квіти вишні». Крім того, вона додасть їм значну частку спокусливості. Представники цього знака Зодіаку воліють займатися сексом зверху вниз, переплітаючись при цьому руками і ногами зі своїм партнером. Щоб трохи вгамувати швидко наростаюче збудження, можна на мить зупинитися і чуттєво попестити один одного в найбільш інтимних місцях. Після цього продовжувати поступальні рухи потрібно набагато повільніше, а щоб наблизити пік сексуальної насолоди, можна зайнятися взаємною стимуляцією статевих органів. Найбільше задоволення Терези отримують, досягаючи оргазму, дивлячись при цьому в очі свого партнера. Попри зовнішню сором’язливість, Терезам все одно вдається, як магніт, притягувати увагу протилежної статі і відчувати верх дозволеного задоволення. При цьому найбільш сексуально привабливою рисою партнера Терези, як правило, називають його інтелект. Їм взагалі властиво мріяти про ідеал, в якому б оптимально поєднувалися дух і тіло.

Скорпіон

Палкий і неприборканий темперамент Скорпіона можна спробувати приручити в позі «Анаконди», яка відрізняється неймовірною чуттєвістю. Свою партнерку (чи партнера) Скорпіону не складе особливих зусиль укласти на спину й сісти на ній зверху, повернувшись спиною. Після цього Скорпіон повільно, але вірно, почне пестити статеві органи (не забуваючи, до речі, і про себе) губами і язиком, ковзати грудьми і животом підлеглому по тілу, після чого перейде до більш рішучих дій. Стимулювати статеві органи партнера Скорпіон не припиняє, відчуваючи, як з неймовірною швидкістю їх обох накриває хвиля приголомшливого оргазму. Досить ще трохи нахилитися вперед, а потім вигнутися всім тілом, щоб відчуття було повним. Якщо ви Скорпіон, то найменша іскра може стати причиною шаленого полум’я. Будучи чарівними й володіючи гіпнотичним даром, представники цього знака Зодіаку приходять в захват, коли бачать, що їх бажанням підкорюються.

Стрілець

Стрільці, як правило, відрізняються пристрастю до диких форм любові. Як не можна краще висловити експресію тваринної пристрасті їм допоможе поза під назвою «Пантера». Природно, що вхід тільки ззаду. Попри те, що Стрільці вміють йти на компроміси, ритм і темп будуть задавати самостійно. Нищівної сили оргазм представники цього знака Зодіаку ловлять під час стимуляції статевих органів. При цьому вони, подібно тигру або тій же пантері, солодко вигинають спину. Якщо ви Стрілець, то відрізняєтеся деякою дикістю в сексуальній поведінці, знаходячи невимовне задоволення в підпорядкуванні власним божевільним тваринним інстинктам. Ви збуджуєтеся вкрай швидко, особливо, якщо партнер стимулює ваші ерогенні зони, до яких відносяться живіт і… геніталії.

Козоріг

Козоріг повинен лідирувати у всіх сферах життя, в тому числі і в сексі. Їм варто випробувати позу «Орхідея», яка сприятиме втіленню в життя домагань на всесвітнє панування. Неймовірні по силі відчуття Козороги отримують від стрибків навпочіпки або на колінах один в одного. Темп – розмірений галоп. Тактика – менше егоїзму до партнера. Але і про власне задоволення вони теж думають. Результат – синхронний неймовірний оргазм. Козороги шукають відданих, люблячих і…повністю покірних партнерів. Якщо ви Козоріг, то максимум задоволення від сексуального контакту ви отримуєте за надання вам повної свободи дій. Сприяють вашому порушенню еротичний масаж, хороше вино, а також вишукані аромати. Як правило, Козороги люблять, коли їхні таємні бажання пробуджують з допомогою ніжних, чуттєвих, але наполегливих погладжувань. Вогонь пристрасті підтримують в рівній мірі з партнером, при цьому не гребують оральними ласками, які їх самих призводять до крайнього ступеня збудження.

Водолій

Водолії одвічно зайняті пошуком незвичайного сексу, тому їм як не можна краще підійде зухвала поза «Персик»! Треба встати обличчям один до одного. Попередні ласки поступово повинні перерости в сам акт любові. Після того, як проникнення сталося, партнери приймають горизонтальне положення. При цьому всіма рухами керують саме Водолії. Неймовірно збудливо діють на представників цього знака Зодіаку розмови на гарячі теми. Якщо ви Водолій, то вам властива здатність відчувати багаторазовий оргазм! Так що вам можна тільки позаздрити! А поза «Персик» тільки посприяє тому, щоб пік задоволення для вас виявився яскравим і барвистим. Водолії, як, втім, і у всіх інших сферах життя, відрізняються якимсь авангардизмом. Їм, як пити дай, необхідний доступ до численних експериментів, в результаті яких на світ з’являються непередбачувані сексуальні бажання. Водолії не страждають егоїзмом, а тому повною мірою не тільки беруть, але і віддають своєму партнеру всілякі ласки. При цьому вони відчувають неймовірне збудження від самої думки про наростаюче задоволення.

Риби

Яскраві і ніжні Риби повинні прийти в стан сексуальної та емоційної ейфорії при випробуванні пози «Дельфін», чуттєвої і романтичної. При цьому партнери повинні лежати на боці дуже близько один до одного, але залишатися досить вільними у своїх рухах. Піклуватися про ритм Рибам не потрібно. Головне, щоб була можливість гладити один одного і шепотіти на вушко всякі непристойності! Крок за кроком і неземний оргазм Рибам забезпечений! Якщо ви за гороскопом Риби, то омана у вас в крові від народження! А з вашою інтуїцією можна без проблем знаходити секретні ерогенні зони вашого партнера. Разом з тим, Риби є неймовірними ідеалістами, тому до своїх партнерів пред’являють підвищені вимоги. Сексуальність ніжних і мрійливих Риб черпає свою енергію з почуттів, які їх буквально переповнюють. Попри те, що Риби відмінно знають про свою зовнішню привабливість для протилежної статі, вони нерідко удають підкореними і пливуть за течією.

Оригінал