Цього краще не говорити чоловікам різних знаків Зодіаку

У стосунках завжди потрібно бути трішки психологом. Ви повинні вивчати свого партнера, щоб відносини з часом ставали тільки кращими! В першу чергу розберіться з табу, які є у вашого партнера. Ви здивуєтеся, але серед табу є навіть фрази, які ВІН ні за що не захоче почути від вас.

Овен

“Ми зробимо все так, як я вважаю за потрібне”. Ви тільки що сказали Овну, що саме ви є главою сім’ї. Це ваша помилка! Овни є одним з тих зодіакальних знаків, які найбільше цінують свою домінацію. Він повинен відчувати, що він все контролює.

Телець

“Я не хочу нічого серйозного”. Значить ви точно надовго поруч з ним не затримаєтеся. Тельці люблять серйозні стосунки, тому що цінують свій час. Їм абсолютно не потрібні випадкові зв’язки.

Близнюки

“Давай перетворимо наше життя в рутину”. Не факт, що фраза буде звучати саме так, але Близнюки ні за що не стануть слухати вас, якщо ви почнете пропонувати їм буденність. Вони не проти родинного вогнища, але і без веселощів не зможуть!

Рак

“Мені не потрібна твоя допомога”. Для Раків це схоже на ляпас. Їм важливо знати, що ви дійсно цінуєте їхню допомогу і підтримку, тому вони завжди намагаються бути поруч. Якщо ви відштовхнете їх, то повернутися назад буде складно.

Лев

“І що далі?” Таким питанням ви проявляєте свою неповагу до представника цього зодіакального знаку. Він любить владу, контроль та свою перевагу. Не показуйте йому свою зневагу.

Діва

“Я і сама справлюся”. Ну і навіщо ви це сказали? Чоловік під знаком Діви не захоче будувати з вами тривалі стосунки, якщо ви весь час будете відштовхувати його.

Терези

“Можна ти сам все вирішиш?” Якщо ви разом вже не перший день, то знаєте, що Терезам дуже складно приймати всі рішення самостійно. Звичайно, він повинен навчитися це робити, але ви не повинні настільки відкрито відмовлятися брати участь в таких важливих процесах.

Скорпіон

“У мене немає амбіцій”. Ця фраза відразу ж зіграє проти вас, тому що Скорпіони найбільше цінують людей за їхню індивідуальність і таланти. Якщо ви скажете йому, що нічого з себе не представляєте, то викличете не жалість, а зневагу.

Стрілець

“Я боюся експериментів”. Він не відразу образиться на вас, але з часом зрозуміє, що ви просто йому не пара, адже Стрілець найбільше любить новизну і екстрим.

Козоріг

“Між нами просто інтрижка”. Представники цього знака Зодіаку найбільше цінують у відносинах серйозність і тривалість. Якщо ви одразу скажете, що не чекаєте від партнера нічого більше, ніж просто швидкоплинний роман, то відразу ж можете з ним попрощатися.

Водолій

“Я не розумію тебе”. Це найсумніше, що ви можете сказати Йому, адже він так любить однодумців! Почувши від вас таке, він відразу ж опустить руки і почне думати, що помилився з відносинами.

Риби

“Досить літати в хмарах! Почни щось робити!” Ось і ви образили свого партнера. Для Риб дуже важливий їхній внутрішній світ, адже вони дійсно дуже мрійливі і загадкові. Якщо ви відмовляєтеся це приймати, то краще навіть не починати ці відносини.

Прислухайтеся, адже ці фрази дійсно можуть погано вплинути на ваші відносини. Поважайте свого партнера і враховуйте особливості його характеру. Так ви забезпечите собі тривалі і хороші стосунки! Тепер Ви знаєте, чого не можна говорити чоловікам різних знаків зодіаку.

Поділіться корисним гороскопом з подругами, нехай вони теж будуть в курсі!

Оригінал