Гороскоп на 11 серпня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні у Вашому житті з’явиться плутана, але тим не менш чарівна людина, і в неї для Вас буде припасено безліч компліментів. Однак такі лестощі скоріше викличуть у Вас купу запитань, аніж вженуть у фарбу. Це чудова ознака, адже означає, що він може запропонувати Вам щось більше, ніж просто підняття самооцінки. Тож проявіть до нього інтерес і дізнайтеся, хто він насправді і чого хоче – не варто дотримуватися лише розмов про погоду. У вас двох безумовно є щось спільне.

Телець ♉

Цього ранку Ви прокинетеся сповненими енергії, яка здасться Вам величезною відповідальністю. Не варто просто задовольнятися цим енергетичним підйомом через бадьорість, яку він привносить у Ваш день. Використовуйте його для того, щоб знайти нові корисні зв’язки. Якщо Ви хочете розширити своє коло спілкування або професійну мережу, сьогодні той самий день, коли Ви можете показати комусь впливовому, наскільки Ви відрізняєтеся від інших людей. Тож дійте! Дозвольте собі побути в центрі уваги – Ви на це заслужили.

Близнюки ♊

У Вашому житті з’являться люди з величезною індивідуальністю, і якщо Ви їм дозволите, вони зможуть Вас по-справжньому зайняти. Поєднувати такі нудні справи, як оплата рахунків, з веселими заняттями на кшталт походу в новий модний ресторан, буде куди простіше, ніж Ви думаєте. Трохи вільного часу в середині робочого дня допоможе Вам завершити справи перш, ніж Ви підете веселитися. Завдяки такій активній діяльності Ваше серце вистрибуватиме з грудей, а посмішка не сходитиме з обличчя.

Рак ♋

Коли Ви востаннє запрошували гостей на вечерю? Вашій уяві час розім’ятися, а кухня могла б стати чудовим для цього місцем. Навіть якщо Ви не в захваті від ідеї готувати вечерю для своїх друзів, Ви можете просто насолодитися тихим вечором у компанії близьких людей, але з їжею завжди цікавіше. Альтернативним варіантом може стати обід вскладчину, щоб кожен міг взяти участь. Виберіть національну тематику, купіть недорогі декорації, і ось Ваша приголомшлива вечірка готова.

Лев ♌

Уїдливе зауваження, яке Ви нещодавно підслухали, насправді було не про Вас, тож Вам зовсім не варто переживати про свою репутацію. Вона досі так само бездоганна, як на те заслуговує, особливо для тих, хто найбільше для Вас значить. До того ж, Ви не можете бути другом для всіх, тож яке Вам узагалі діло, навіть якщо Ви й почуєте якісь негативні відгуки? Важливим є те, що Ви дружите з тими, хто вартий Вашого часу й уваги. Правда в тому, що деякі люди не заслуговують бути присутніми у Вашому житті.

Діва ♍

Вам доведеться трохи переглянути плани Вашої наміченої подорожі після того, як Ви натрапите на якісь новини. Вам доведеться поміняти все в останню хвилину. Через цю невелику перешкоду Ви відчуєте себе незібраним і поспішним, якщо не узгодите свої дії зі своїм попутником. Він зможе підібрати слова, щоб Ви заспокоїлися і не переживали через ситуацію, що склалася. Доти, доки Ви сподіватиметеся і віритимете в найкращий результат, все складатиметься на Вашу користь.

Терези ♎

Вам сьогодні потрібно серйозно поставитися до найгучнішого голосу в компанії. Ця зухвала і нетактовна людина скаже вам те, на що в інших людей не вистачить духу. Решта ігноруватимуть факти, щоб дійсність здавалася їм такою, якою вони хочуть її бачити. Можливо, Ви відчуєте неприязнь до безцеремонних людей, присутніх у Вашому житті, але не всі з них заслуговують на такі негативні емоції. Хтось може стати Вашим справжнім рятівником. Хоча Вам і не варто сильно розслаблятися.

Скорпіон ♏

Вам варто трохи скинути темп, інакше Ви пропустите якусь важливу новину. Слідкуйте за незначними подіями і короткими коментарями, адже в них криються найважливіші послання. Великі новини завжди привертають увагу, але вони також дуже відволікають. Постарайтеся викроїти одну або дві години вільного часу в другій половині дня – Вам він стане в пригоді для того, щоб Ви змогли задовольнити всі свої забаганки.

Стрілець ♐

Іноді найбільші проблеми спричинені найнезначнішими факторами. Тому якщо Ви сподіваєтеся на безтурботний день, Вам потрібно зробити акцент на крихітні деталі та дрібниці Вашої звичної рутини. Також зверніть увагу на необдумані коментарі, які виходять з вуст Ваших друзів або колег – можливо, вони нарешті говоритимуть те, що відчувають, замість того, що на їхню думку Ви хочете почути. Поставтеся до цього зі своєю звичною незворушністю і не сприймайте в багнети. Вам абсолютно ні до чого, щоб усе обернулося проти Вас.

Козоріг ♑

Приємно бути славним, але хіба не веселіше бути поганюком? Ви заслужили трохи несерйозної поведінки, особливо зараз, коли Ви з таким нетерпінням чекали на ці пустощі, які додадуть гостроти у Ваше життя. Ну ж бо, дайте своїй пустотливій стороні трохи свободи! Доти, доки Ви не зачіпаєте нічиї почуття і не завдаєте шкоди суспільним цінностям, Ви можете сміливо веселитися. Розіграйте когось, познущайтеся жартома. Відірвіться на повну!

Водолій ♒

У Вас є якісь незакінчені справи з кимось зі старших родичів? Гарненько подумайте. Ви згадали про чийсь минулий день народження або про забутий подарунок на весілля? Переконайтеся, що Ви в курсі всього, що відбувається в житті своїх членів сім’ї. Зателефонуйте близьким родичам, які можуть дати пораду щодо усунення будь-якої проблемної ситуації.

Риби ♓

Хтось, до кого Ви прив’язані, можуть Вас сьогодні випробовувати. Ви маєте велике терпіння, і ця людина прекрасно про це знає. Річ не в тому, що вона Вами користується, проблема в тому, що вона не сприймає всерйоз Ваші прохання щодо кінцевого терміну виконання. Якщо він продовжить тягнути час, чинячи тиск на нього, щоб він поквапився, Ви можете лише розв’язати боротьбу за вплив, тому будьте обережні. Вам не потрібно, щоб він думав, що не відповідає Вашим очікуванням. Просто продовжуйте чекати.