Гороскоп на 12 серпня 2023 року

Овен ♈

На вас чекає невелика пауза в русі. У Вас багато чого відбувається в різних сферах Вашого життя, але зараз настав час для прояву терпіння, а не для прогресу. Якщо Ви пригальмуєте, то у Вас з’явиться можливість скинути взуття, сісти зручніше і розслабитися. Вам потрібно зрозуміти, що Ви не завжди можете вплинути на швидкість того, що відбувається навколо. У Всесвіту можуть бути інші плани щодо цього, і якщо Ви змиритеся з цим, то відчуєте неймовірне почуття звільнення.

Телець ♉

Кажуть, що наслідування – це найщиріша форма лестощів, але Вам може набриднути те, що хтось занадто точно наслідує Ваш приклад. Бачити, що хтось захоплюється Вами, приємно, але Вам не сподобається спостерігати за тим, як ця людина втрачає свою індивідуальність. Поговоріть із цією точною копією і дізнайтеся, що змусило її так змінитися. Допоможіть їй знайти кращі рішення, але не зізнавайтеся, що Ви відчуваєте, що вона багато чого переймає у Вас.

Близнюки ♊

Несподівана зустріч із давно загубленим колишнім знайомим буде випробовувати Вашу поступливість і змусить ставити серйозні запитання щодо того, як сильно Ви насправді змінилися. Відповіді даватимуться нелегко, але якщо у Вас є час на спокійну бесіду з цією людиною, Ви зможете пролити світло на багато проблем, які, як Ви думали, вже давно минули, або якими вже занадто пізно займатися. Але не варто думати, що Ви зобов’язані цій людині офіційним возз’єднанням. Якщо Вам взагалі хочеться уникати спілкування з нею, то так і варто зробити.

Рак ♋

Сьогодні Ви познайомитеся з кількома новими людьми, і в одного з них буде досить знайоме обличчя. Це може бути давно забутий знайомий з початкової школи або той, кого ви щоранку бачите у своїй улюбленій кав’ярні. Зачекайте і поспостерігайте, чи помітить він щось, перш ніж заговорити з ним. Вам може здатися, що згадавши це, Ви зможете швидше налагодити стосунки, однак доти, доки Ви не впевнені в тому, звідки його знаєте, Вам варто пригальмувати з підняттям цього питання.

Лев ♌

Ви присвятили практично всі свої сили якомусь проєкту, проте найскладніше – це віддати решту своєї енергії, чи не так? Якимось чином Вам потрібно знайти додатковий приплив сил, щоб завершити розпочате. Не панікуйте – Ви зможете це зробити, Вам просто потрібно дати собі трохи часу. Лише тому що вранці Вам здасться, що у Вас немає сил, ще не означає, що вони не з’являться ближче до вечора. Енергія прийде, коли знадобиться Вам.

Діва ♍

Проводячи весь свій вільний час лише з однією людиною (незалежно від того, наскільки Вам з нею добре), Ви ризикуєте тим, що ваші стосунки розвиватимуться занадто швидко. Ця людина почне звикати до того, що в неї є ексклюзивний доступ до Вас, і може припустити, що Ви відчуваєте те саме. З’ясуйте сьогодні, які між вами стосунки, і переконайтеся, що ви вдвох на одній хвилі. Краще прояснити все якомога раніше.

Терези ♎

Ваші доброта і поступливість – чудові якості, які Вам потрібно берегти, проте Вам також варто знати, коли потрібно забути про них. Іноді Вам необхідно проявляти більше наполегливості, щоб домогтися успіху. Дивіться на речі реально: вам потрібно знайти баланс між занадто агресивним і недостатньо рішучим, і це може зайняти якийсь час. Ви знаєте, на що заслуговуєте, тому не зупиняйтеся доти, доки цього не досягнете. Ви робите все можливе? Будьте обережні, щоб оточуючі не подумали, що Ви просто хочете зробити щасливими всіх інших.

Скорпіон ♏

Роздратування, яке останнім виходило від якоїсь конкретної людини, почне нарешті вщухати. Вона зрозуміє, що через свою поведінку виглядає нерозумно, і почне змінювати свою точку зору. Зачекайте трохи і дайте їй ще трохи часу на цей перехідний період. Що стосується Вас, то можете очікувати нового етапу, сповненого заохочень і задоволеності. Будьте напоготові. У Вас з’явиться можливість спробувати те, про що Ви вже довгий час мріяли.

Стрілець ♐

Роблячи приємне людям, Ви й самі отримуєте від цього задоволення, тому не соромтеся допомагати оточуючим, коли у Вас з’являється бажання. Якщо комусь знадобиться Ваше сприяння, погоджуйтеся. Коли-небудь і Ви зможете попросити про допомогу або про якусь послугу натомість. Щоразу, коли Ви без зволікань погоджуєтеся на дивне прохання, Ви пишаєтеся тим, що Ви той, хто може відгукнутися на будь-який запит. Ви майстер багатозадачності!

Козоріг ♑

Незважаючи на те, що сьогодні Ви, можливо, будете не настільки організованими, як Вам би того хотілося, Ви, тим не менш, зможете завершити все, що завгодно, якщо серйозно за це візьметеся. Те, що Вам бракує дисципліни, Ви більше ніж компенсуєте серцем і душею. Якщо Ви продовжуєте неправильно харчуватися; знову почали те, що вже колись кидали або піддаєтеся якійсь згубній пристрасті, не варто звинувачувати себе за це. Один зрив – це ще не повний провал. Просто поверніться в стрій і тримайте курс на успіх.

Водолій ♒

Докладіть максимум зусиль, щоб минуле залишилося в минулому. Тільки через те, що хтось зробив щось недобре стосовно дорогої вам людини або зробив якусь іншу помилку багато років тому, ще не означає, що він поганий у всьому. Вам потрібно дати їй шанс. Навчіться поважати її так, як Ви б це робили з будь-якою іншою. Немає нічого поганого в тому, щоб пам’ятати про його вчинок, але якщо це не стосувалося Вас, Вам не варто тримати зла.

Риби ♓

Ви володієте красою і силою, але оточуючим не часто вдається це побачити. Чому? Ви боїтеся показати світові справжнього себе? Усвідомте той факт, що у Вашому житті є багато людей, які хочуть, щоб Ви сяяли всім своїм світлом. Стоячи на узбіччі свого власного життя, Ви пропускаєте купу приголомшливих можливостей. Будьте собою!