Гороскоп на 10 серпня 2023 року

Овен ♈

Постарайтеся сьогодні бути в усьому першим: прийдіть першим в офіс або аудиторію; будьте першим, хто скаже кілька теплих слів засмученій людині; першим, хто почне називати речі своїми іменами; залиште першим коментар у своєму улюбленому віртуальному щоденнику. Ви отримаєте невимовне задоволення від того, що випередите всіх інших. Останнім часом у Вас не було можливості проявити свій дух суперництва. Факт того, що сьогодні Ви станете першим, залишить Вас задоволеним ще на довгий час.

Телець ♉

Хтось із Вашого кола спілкування, хто зазвичай дуже повільний, раптом почне набирати темп, і Ви будете шоковані тим, на що ця людина здатна. Ваші старі друзі раптово почнуть Вас по-новому дивувати, і завдяки їхнім змінам Ви зможете знайти натхнення, яке шукали. Настав час замислитися про те, щоб внести кілька змін і у своє власне життя. Не переймайтеся – Вам не обов’язково робити щось радикальне.

Близнюки ♊

Сьогодні Ви без проблем зможете забути про своє бажання мандрів – Вас більше тягнутиме до домашніх справ і затишних вечорів на дивані, ніж до далеких поїздок. Однак, Ви можете виявитися єдиним у своїй компанії, хто так почуватиметься. Це може стати причиною невеликого збентеження, коли оточуючі почнуть розповідати про те, з яким нетерпінням вони чекають на початок подорожі. Скажіть прямо і відкрито, що їм не варто на Вас розраховувати – і переконайтеся, що вони знають, що вся справа лише у Вашому настрої, нічого особистого.

Рак ♋

Ті хороші новини, якими Ви насолоджувалися, почнуть Вас розбурхувати і хвилювати, тому Вам потрібно бути обережнішими, щоб Ваш ентузіазм не вивів Вас сьогодні з душевної рівноваги. Не кожна людина, яка буде поруч із Вами, зрозуміє причину Вашого гарного настрою. Ви ризикуєте сказати щось необдумане. Попри те, що це не створить великої напруги або болісно незручних моментів, Вам потрібно ретельніше контролювати свою поведінку.

Лев ♌

Ви ризикуєте жити на автопілоті. У Вас є звичні заняття; Ви знаєте, як їх виконувати і як Вам більше це подобається робити. І що далі? Додайте трохи свіжості у своє життя! Для того, щоб це зробити, почніть спілкуватися з новими людьми. Зав’яжіть розмову з незнайомцем. Ви зустрінете когось, хто навчить вас чогось нового і змінить вашу думку. У Вас є можливість розширювати свої горизонти щодня, якщо Ви відкриєтеся для цього.

Діва ♍

Ви сьогодні як енергетична губка – вбираєте настрій будь-кого, з ким проводите час. Тому вельми доцільно буде зателефонувати вашому найвеселішому другові й дізнатися, коли ви вдвох зможете зустрітися. У нього в житті сталося щось нове, і Ви ідеально підійдете на роль слухача. Дайте йому пораду, як Ви це завжди робите: щиро, але з величезною теплотою. Найімовірніше, це буде чудовий час для вас двох.

Терези ♎

Сьогоднішній день буде зосереджений навколо Ваших стосунків – на роботі, вдома і навіть у дорозі. Ваш спосіб спілкування з друзями і незнайомцями дуже важливий, тому переконайтеся, що ви приділяєте достатньо уваги тому, як ви подаєте себе оточуючим. Вкрай необхідно вміти вислухати і притримати свій язик. Постарайтеся не робити будь-яких припущень щодо людей і уникайте агресивної поведінки на дорогах. Незалежно від того, з ким Ви говорите, Ви маєте бути максимально чесними.

Скорпіон ♏

Ви починаєте нервувати через майбутню подію або побачення? Не варто турбуватися про свій вихід – Ви чудово впораєтеся! У той час як ви розбираєтеся зі своєю останньою авантюрою, не забудьте подумати про те, що збираєтеся підкорювати далі. Сьогодні чудовий день для будь-яких починань, чи то стосунки, чи то нова книга, чи то фітнес-програма. Вашими венами циркулює по-справжньому позитивна, рішуча енергія.

Стрілець ♐

Настав час дізнатися, наскільки сильними Ви насправді можете бути. Сьогодні зрозумієте, що не обов’язково мати величезні м’язи для того, щоб стати агресивними і боротися за те, що вважаєте правильним. Ви володієте необхідною для цього силою. Звісно, Ви не будете використовувати свою фізичну міць, адже Ваші слова можуть мати ще більш значний вплив.

Козоріг ♑

Ваше терпіння в плані стосунків нарешті почне приносити плоди. Ви надали цій людині необхідний їй час і дали зрозуміти, що зацікавлені в ній як в особистості, а не тільки в тому, що вона може зробити для вас. Тому сьогодні можете сміливо очікувати на віддачу за Ваші старання. Настала його черга приносити користь. Дозвольте йому допомогти, вислухати Вас і підтримати. Зрештою, в таких взаємних послугах і полягають здорові, щирі стосунки.

Водолій ♒

Ви сьогодні виявите хоробрість не тільки у своїх діях, а й у своїй філософії. Вас абсолютно не лякатиме будь-що авангардистське, дивне і провокаційне. Ви готові до того, що ваші переконання поставлять під сумнів. Приготуйтеся і до нового способу мислення. Сьогодні чудовий день, щоб відвідати сучасний художній музей, подивитися новий зарубіжний фільм або повечеряти в екзотичному ресторані, тим самим стимулюючи свій мозок. Зробіть по-своєму те, у чому ви впевнені, і подивіться, що з цього вийде.

Риби ♓

Та людина, яка так добре до вас ставиться – ви переживаєте, що в неї є якийсь прихований мотив? Якщо так і є, то Вам варто почекати з проявом повної довіри до неї. Збережіть свої плани в таємниці доти, доки Ви не дізнаєтеся напевно, що йому від Вас потрібно. Влаштовувати допит абсолютно недоречно, тому просто відступіть і поспостерігайте за ним. Якщо з ним відбувається щось дивне, то це незабаром з’ясується.