Гороскоп на 11 липня

Овен ♈

Ви коли-небудь бачили, як дитина, отримавши подарунок в красивій коробці, цікавився більше коробкою, ніж подарунком? Величезна коробка, в яку можна влізти цілком – хіба це не ворота в країну уяви? Можливість, яка відкриється перед Вами сьогодні, здається зрозумілою і очевидною. Але дещиця креативності допоможе відкрити в ній непередбачувані межі!

Телець ♉

Зусилля по поліпшенню відносин точно не пропадуть марно. Іншій людині є що сказати Вам, а Вам є що сказати їй. Але навіть якщо початкове нерозуміння вже вдалося подолати, ще є куди рости! Потрібно просто трохи широти поглядів і чесності з обох сторін. Нехай ця ініціатива буде Вашою!

Близнюки ♊

Уявіть, що Ви опинилися в морі і бачите крихітний акулячий плавник. Можливо, та акула сама така крихітна, що швидше Ви з’їсте її, ніж навпаки. Але що, якщо там просто гігантська акула? Гаразд, досить жахів. Інтуїція говорить Вам, що потрібно бути обережними. Прийшов час побачити картину в цілому як вона є.

Рак ♋

Ви сьогодні відчуваєте підвищену увагу до своєї персони. Одна це людина чи ціла група – від Вас вимагається реакція. Все тепер у Ваших руках! Ви оціните підтримку чи станете пручатися? Прислухайтеся до свого серця – воно не обдурить.

Лев ♌

Спілкування може рухатися ривками – наприклад, в обговоренні важливого питання Ви і співрозмовник можете прийти до нерозв’язної суперечності. Що ж, якщо справа зайшла в глухий кут, прийміть рішення, що про смаки не сперечаються, і продовжуйте обмін ідеями. Можливо, компроміс все ж вийде знайти.

Діва ♍

Не бійтеся: сьогодні Ви не ризикуєте сказати людині те, що вона хоче чути, замість того, що вона повинна почути. Різниця очевидна. У Вас можуть запитати думки, сподіваючись почути щось приємне, але все ж кажіть правду. Як не дивно, чим більше прямо і навіть жорстко Ви висловитесь, тим більше це сподобається об’єкту критики.

Терези ♎

Можливо, сьогодні варто промовчати і залишити деякі думки при собі. Так Ви зможете ретельніше обміркувати їх і краще у всьому розібратися. Також Ви можете мовчати через впевненість, що заговоривши, тільки створите проблеми і нічого не вирішите. Але знайте, що дехто тільки й чекає, коли Ви заговорите!

Скорпіон ♏

Навіть якщо людина говорить повну нісенітницю, то при належному рівні ентузіазму це навіть виглядає переконливо. Ми тягнемося до такої людини і не відразу розуміємо, що нісенітниця є нісенітницею. Пам’ятайте: навіть якщо хтось виступає так, що хоч відразу Оскар вручай, це не означає, що він говорить щось адекватне.

Стрілець ♐

Легко занервувати, коли не бачиш в ситуації того, що бачать в ній інші. Нас просять придивитися, звернути увагу на це і на це – а потім тільки хитають головою. На щастя, сьогодні Ви нарешті зможете донести своє бачення до іншого. На це пішов час, але Ваші завзятість і терпіння нарешті окупилися.

Козоріг ♑

Іноді “експерти”, у яких ми просимо поради, не такі вже й фахівці. Людина просто виглядає авторитетно. Постарайтеся сьогодні уникнути такої історії у своїй діяльності. Навряд чи Ваш “експерт” розбирається в питанні набагато краще, ніж Ви самі.

Водолій ♒

Якщо докласти зусилля, цілком можна увіткнути квадратний кілочок в круглий отвір – але все одно буде криво і ненадійно. Насправді Ваша невпевненість в чужих знаннях і здібностях вселяє думка, що рішення не відповідає завданню. Але самі Ви ось-ось складете ідеальний варіант!

Риби ♓

Якщо у Вас досвіду менше, ніж у когось ще, це не означає, що Вас не потрібно слухати. Так, варто поважати старших – але не до такої міри, щоб затикати рот самим собі. Ви можете чогось навчитися в інших – але також можете показати, що і самі знаєте немало!