Гороскоп на 12 липня

Овен ♈

Чи не занадто сильно Ви чіпляєтеся за певне бачення або ідею? Коли подібне відбувається, мова завжди йде про розпачі. Але те, що надихає Вас, вимагає не відчаю, а віри. Не хапайтеся за мрію так міцно, що вона не може злетіти.

Телець ♉

Не дуже переживайте про свій внесок у те чи інше діло. Може здаватися, що треба зробити більше, але важливо не перестаратися. Достатньо вже того ентузіазму, з яким Ви ставитеся до задачі. Повірте, що він не залишиться непоміченим.

Близнюки ♊

Іноді дуже страшно почути слова “пора приймати рішення”. Зазвичай вони звучать як раз тоді, коли ми нічого вирішити не можемо! Також очевидно, що під тиском дуже легко прийняти неправильне рішення. Але Ви і самі знаєте, яке питання очікує термінового вирішення, і, на щастя, можете самі вибрати слушний момент. Головне – не затягувати.

Рак ♋

Пора переглянути принципи, на яких будується взаємодія з іншою людиною. Земля не перестане обертатися, якщо Ви порушите якесь із правил. Враховуючи, що Ви встановили самі, тим більше є сенс подивитися, як потече спілкування в новому руслі.

Лев ♌

Коли ми відчуваємо, що сказані нами слова можуть зрозуміти неправильно, є варіанти того, як бути. Можна почекати, поки у нас буде більше сил, щоб впоратися з наслідками непорозуміння. Або можна взяти паузу, щоб сформулювати свою думку кристально ясно. Саме цей варіант Вам слід розглянути.

Діва ♍

“Пізно пити боржомі, коли нирки відвалилися”. Так можуть сказати людині, яка переживає про те, чого вже не змінити. У Вас є причини вважати, що прийняте рішення було поспішним, а комусь або чомусь можна було приділити більше часу. Але Ви все одно зробили важливий крок, а тому відкиньте всяке почуття провини і ні про що не шкодуйте.

Терези ♎

Як мовиться, хто попереджений – той озброєний. Завжди добре мати тактичну перевагу завдяки кращому знанню ситуації. Ваша здатність передбачити ймовірний результат дає більш міцну позицію. Але непогано б врівноважити прозорливість обережністю і залишити деякі здогади при собі.

Скорпіон ♏

“Бійтеся своїх бажань” – а неусвідомлених бажань бійтеся подвійно! Є чимало доказів того, що думка матеріальна, і відбувається рівно те, про що ми думаємо найбільше. Постарайтеся запрограмувати свій мозок на максимум позитивних думок, і тоді у Вас буде шанс домогтися бажаного.

Стрілець ♐

Ви дієте з добрими намірами, але ризикуєте взяти на себе занадто багато відповідальності за чуже життя. Хочеться, щоб все склалося як Вам хочеться, і взяти справу у свої руки – не проблема. Але важливо навести мости і працювати в тандемі з іншою людиною. Не поспішайте діяти, поки зв’язок не до кінця встановлено.

Козоріг ♑

Вкрай рідко чудові Козороги загрузають в небажаній ситуації. Ви можете тимчасово прийняти неприємний стан речей, але завжди рано чи пізно проявите ініціативу і постараєтеся змінити ситуацію. Важливо побачити, як несприятливі обставини стають Вашим трампліном для стрибка до мети!

Водолій ♒

Все ясно, як день? Так, минуле відіграє свою роль у Вашому житті. Так, у Вас є причини думати, що історія повторюється. Але як же це нудно і дрібно! Щоб отримати той результат, який Ви правда хочете отримати, проявіть ініціативу і візьміть справу у свої руки.

Риби ♓

Одне рішення сприяє вдалому розвитку подій, інше – просто чудовому! Хороша новина: правильної відповіді немає. Вдалий, але не чудовий варіант може стати прекрасним з плином часу. Вам потрібно вирішити, яким Ви хочете бачити свій успіх – повільним, але вірним, чи вірним, але важкокерованими. Так чи інакше, Ви у виграші.