Яких чоловіків не варто обирати жінкам різних знаків Зодіаку

Астрологи дали поради щодо вибору партнерів представницям усіх знаків зодіаку. Ті, хто прислухаються до них, перестануть віддавати перевагу наперед відомим невідповідним кандидатам.

Як часто казкові принци на білому коні через кілька місяців стосунків перетворюються на звичайних, нічим не примітних зануд. Дівчата люблять ідеалізувати своїх обранців. Ще більше вони люблять з разу в раз зупиняти свій вибір на звичному типажі чоловіків, думаючи, що саме це їхній ідеал.

Овен

Овни шукають чоловіка, над яким можна домінувати. Вони хочуть бути кращими за партнера в усьому. У цьому й полягає помилка дам-Овнів. Зірки радять їм зупинити свій вибір на рівному партнері.

Телець

Дівчат-Тельців підводить їхній раціоналізм. Перед тим, як вступити у стосунки, вони зважують усі “за” і “проти” і забувають, що в романтичних справах варто слухати серце.

Близнюки

Ці емоційні авантюристки впевнені, що ідеальні партнери схожі як дві краплі води. А це не так, кажуть зірки! Близнюкам потрібні спокійні та врівноважені чоловіки, які вгамують запал своїх обраниць.

Рак

Жінки, народжені під цим знаком, люблять не своїх обранців, а саму ідею стосунків. Їм подобається почуття закоханості. Звісно, слухати серце дуже важливо, але у випадку Раків, не варто забувати, що самої лише прихильності буває недостатньо.

Лев

Леви знаходять привабливими тих партнерів, які на них схожі. При цьому ці представниці зодіакальної дюжини хотіли б бачити поруч лідера, здатного кинути їм виклик і поставити під сумнів їхній авторитет. І вони таких знаходять. А потім втомлюються і починають мріяти про мир і спокій.

Діва

Дами, народжені під цим знаком, обожнюють слово “контроль”. Вони прагнуть ідеалу і мріють, щоб ніхто не поступався їм у цьому бажанні. І якщо Діві зустрічається чоловік, життя якого схоже на хаос, вона починає наводити в його світі порядок. Як правило, це рідко закінчується чимось хорошим.

Терези

Терези не уявляють свого життя без кохання. Тому готові віддати своє серце першому, хто виявить хоч якийсь інтерес. Прагнення цих дам до взаємних почуттів часто заважає тверезо оцінити ситуацію. Зірки радять набратися терпіння. Краще чекати гідного кандидата, ніж розпорошуватися на кожного зустрічного.

Скорпіон

Проблема Скорпіонів – їм подобається те, що недоступне. Зазвичай усе закінчується тим, що, обравши недосяжного партнера, пані-Скорпіони погоджуються на тихі страждання і нерозділене кохання. Зірки нагадують, що стосунки мають приносити щастя і задоволення!

Стрілець

Стрільці знаходять привабливими чоловіків з абсолютно протилежними інтересами. Спочатку подібні стосунки можуть бути інтригуючими та захоплюючими. Але з часом Стрільці дивляться на свого партнера, а бачать сторонню людину. Зірки радять дамам, народженим під цим знаком, обирати чоловіків, з якими у них якомога більше точок дотику.

Козоріг

Жінки-Козороги закохуються тільки в незалежних і самодостатніх чоловіків. Такі партнери можуть з повагою ставитися до особистого простору своїх половинок, але абсолютно ігнорувати їхні емоції. Від “сухості” свого чоловіка Козороги починають втомлюватися.

Водолій

Головна проблема дам-Водоліїв полягає в тому, що вони постійно намагаються наслідувати своїх партнерів, намагаючись побачити в них самих себе. Однак це зовсім не означає, що чоловік, якого вибирає Водолій, – споріднена душа.

Риби

Риби вкладають у стосунки всю душу. І деякі партнери можуть цим зловживати. Чоловік, який зв’язався з Рибами, може впиватися коханням своєї дами, але нічого не віддавати натомість.

Оригінал