Гороскоп на 13 грудня

Овен ♈

До 24 січня Марс, Ваша правляча планета, буде посилювати Ваш інтерес до далеких країв і людей. Ваша жага пригод виросте – так само, як і допитливість. Будьте готові розширити власний кругозір. Вашій енергії потрібен конструктивний вихід. Відкривайте нові горизонти фізично, емоційно, інтелектуально.

Телець ♉

До 24 січня вплив Марса наповнить енергією важливу сферу життя. Майбутні тижні принесуть потужні духовні та емоційні зміни. Якщо Ви чекали рішення, пов’язаного зі спадщиною, то воно буде прийнято. Також настав час заглянути всередину себе, пізнати власні страхи і подолати їх.

Близнюки ♊

До 24 січня на відносини буде впливати Марс. З одного боку, Вас чекає приплив пристрасті, лібідо зросте. З іншого – можуть полетіти іскри. Спілкування з партнером – романтичним або діловим стане напруженим. Ви міцніше повірите в себе і свою здатність будувати відносини. Але дуже важливо тримати агресивні замашки в узді.

Рак ♋

До кінця третього тижня січня Ви будете відмінно справлятися з купою справ одночасно. Під впливом Марса зросте Ваша ефективність, що буде проявлятися у виконанні всіх завдань без винятку. Перешкоди не стануть для Вас проблемою. Якщо Ви зневажаєте дієтою, то зараз зможете взяти себе в руки і повернутися в форму. Не виключені конфлікти з колегами.

Лев ♌

До 24 січня Марс посилить Ваш інтерес до розваг. Але майте на увазі – пошуки адреналіну можуть виявитися травмонебезпечними. Краще придумайте собі творчу віддушину. Також у Вас вистачить сміливості і впевненості вивести любовні стосунки на новий рівень. Відкиньте обмеження (в рамках розумного) і живіть на всі сто!

Діва ♍

До 24 січня Марс заряджає Вас енергією, що проявиться у всіх сферах життя, але особливо в любові і в сімейних відносинах. Зросте Ваше лібідо, Ви не в змозі будете стримувати пристрасть. З іншого боку, Ви будете багато сперечатися і сваритися зі своєю половинкою. Знайдіть конструктивну віддушину для надлишку сил і займіться будинком. Можливо, має сенс задуматися про переїзд.

Терези ♎

Починаючи з сьогоднішнього дня і до 24 січня Марс додасть Вам впевненості у собі. Ви не зазнаєте критики й заперечень. Марс помітно пожвавить Ваші відносини з людьми, але майте на увазі, що можливі сварки з сусідами або родичами можуть прийняти потворні форми.

Скорпіон ♏

До 24 січня Марс буде допомагати Вам не шукати гроші, а робити їх. Вас чекає чимало можливостей заробити. З іншого боку, Ви будете схильні до спонтанних витрат та придбання речей, без яких запросто обійшлися б. Іноді можна побалувати себе, але майте на увазі, що фінансова необачність може дорого обійтися Вам в подальшому.

Стрілець ♐

До 24 січня Марс буде знаходитися у Вашому знаку. Можливо, Вам захочеться змінити імідж, завести нову машину або одяг, змінити зачіску, зосередитися на кар’єрі. На щастя, Вас переповнює позитивна енергія. Ваша впевненість у собі буде залучати людей. Будьте тим лідером, яким завжди повинні були стати.

Козоріг ♑

До 24 січня Марс впливає на сферу секретів і Ваше прагнення оберігати їх. Чужі спроби переступити межу Ви сприймете як напад, ризикуєте зірватися, перенапружити емоційно і фізично. З іншого боку, в духовному плані це буде період розвитку і зростання. Головне, щоб Ваша віра не стала агресивною.

Водолій ♒

До 24 січня Ви будете відчувати бажання більше спілкуватися з друзями. Також це період, коли Ви багато сил і часу присвятите всьому тому, що вважаєте важливим. Вплив Марса посилить свій вплив на людей. Ваші мужність і пристрасть будуть дуже захопливими.

Риби ♓

До 24 січня Ви з новою пристрастю візьметеся за формування свого публічного образу. Ви не посоромитесь вимагати у начальства підвищення оплати. Марс додасть Вам сил і подарує мужність боротися за себе і свої бажання. Ви не пропустите свій шанс і будете самі створювати собі можливості. Головне – не відкусити більше, ніж Ви можете прожувати.