Гороскоп на 10 грудня

Овен ♈

Імпульсивність може стати джерелом жалю, особливо якщо Ви вихлюпуєте щось, про що навіть не подумали і що може мати вельми неприємні довгострокові наслідки. Саме тому Вам сьогодні слід тримати язик за зубами. Те ж саме правило стосується і Ваших фінансів. Не купуйте нічого, керуючись лише швидкоплинною забаганкою. Ретельно все обмірковуйте, перш ніж щось зробити.

Телець ♉

Місяць стимулює думки і спілкування, а завдяки впливу Урана, що перебуває у Вашому знаку, у Вас може виникнути бажання спробувати щось нове, що раніше здавалося Вам нецікавим. Однак пам’ятайте, що деякі правила порушувати не слід, але й заганяти себе в жорсткі рамки теж не потрібно. Розслабляйтеся та відпочивайте, але робіть це безпечно для себе та оточуючих.

Близнюки ♊

Іноді Вам набагато легше перебувати в зоні комфорту, оскільки вихід з неї здається Вам чимось дуже важким і непотрібним. Але зараз настав час скинути з себе твань болота повсякденності і сміливо йти вперед на незвідані території. Всесвіт вимагає від Вас лише відкритого розуму, а все інше він зробить сам. Вам залишиться тільки насолоджуватися.

Рак ♋

Сьогодні Вам варто пам’ятати про те, що друзі існують не тільки для того, щоб вбивати час і розвіювати нудьгу. Цього дня Місяць у Вашому знаку, з’єднавшись з Ураном, може дуже сильно вплинути на Ваші соціальні контакти, і раптом виявиться, що Ваші товариші можуть служити кориснішій меті, ніж Ви думали. Вони можуть інтуїтивно знати, як підняти Вам настрій або повернути посмішку на Ваше обличчя. Тож простягніть їм руку і призначте зустріч.

Лев ♌

У якийсь момент у Вас може виникнути відчуття, що просунутися далі в певній галузі стало надто вже важко. Однак це не привід опускати руки, адже те, що Ви вважаєте складним, може виявитися сущою дрібницею, але тільки в тому випадку, якщо Ви зробите надзусилля і таки перейдете свій персональний Рубікон. Пам’ятайте: у Ваших здібностей немає межі, є тільки обмеження, які Ви самі і встановлюєте.

Діва ♍

Сьогодні вам варто зайнятися пошуком однодумців. Вони неймовірно важливі на даному етапі вашого життя, оскільки є джерелом знань, натхнення і корисних контактів. Саме вони допоможуть вам рухатися вперед всупереч усьому і досягти своєї мети, якою б фантастичною вона не здавалася. Тож не займайтеся самітництвом і вирушайте на пошуки союзників.

Терези ♎

У Вас може бути довгий список особистих цілей на сьогодні, але Всесвіт, здається, прагне скласти для Вас свій власний список, та такий, що Ви по вуха зав’язнете в справах. Імовірно, Ви почнете день із чогось настільки серйозного й далекосяжного, що Вам доведеться присвятити цьому весь свій час. Утім, подібні починання напевно принесуть вам вигоду, тож будьте сміливішими і не соромтеся ризикувати.

Скорпіон ♏

Якщо хтось підштовхує Вас до розширення кругозору, це не означає, що він робить це з якихось своїх поганих мотивів. Насправді у словах цієї людини таїться мудрість, яка допоможе Вам побачити переваги певного кроку, який Ви, можливо, не зробили б без впливу ззовні. Чи буде Вам веселіше й цікавіше, якщо Ви станете партнером цієї людини? Напевно! І, до речі, на Вашу пропозицію вже зачекалися.

Стрілець ♐

Ви коли-небудь віддавалися на всі сто відсотків якійсь простій дії на кшталт миття посуду? У Вас виникало бажання мити тарілку доти, доки вона не ставала ідеально чистою та блискучою? Навіть якщо такого з Вами не траплялося, сьогодні Вам слід узяти на озброєння подібний перфекціонізм. Ви маєте зрозуміти, що увага до деталей і прагнення до ідеалу можуть творити дива і допоможуть Вам досягти своєї мети.

Козоріг ♑

Щоб отримувати більше і задоволення, і відпочинку, Вам потрібно якимось чином знайти час і місце і для того, і для іншого. Перший крок може полягати у прийнятті того факту, що Ви берете на себе занадто багато обов’язків. Другий – у бажанні та прагненні делегувати комусь частину своїх повноважень. А вже після цього Ви зможете трохи відчути смак свободи й побалувати себе гарним відпочинком у приємній компанії.

Водолій ♒

Сьогодні Вам не варто робити зайвих рухів тіла – потрібно просто плисти за течією. Якщо ви приймете неминучість невдач і втрат, вам буде набагато легше їх переносити. І пам’ятайте, що Ви неспроможні передбачити все, і навіть найідеальніший план може розсипатися, як картковий будиночок, через найдрібнішу помилку або форс-мажорні обставини. І, головне, не потрібно звалювати на себе провину за те, що сталося незалежно від Вас.

Риби ♓

Всесвіт допоможе вам приборкати і застосувати свою уяву. Він сьогодні влаштує вам своєрідний тест, під час якого вам доведеться навчитися відокремлювати зерна від полови і залишати у своїй голові тільки дійсно вартісні ідеї. Тож час увімкнути свою креативність, щоб діяти максимально продуктивно.