Жіночі знаки Зодіаку з чоловічим характером

Сучасні жінки володіють якостями, які притаманні сильній статі: сміливістю, рішучістю, цілеспрямованістю та багатьма іншими. Але серед нас виділяється чотири знаки Зодіаку, представниці яких за своєю природою мають чоловічий характер.

У випадку багатьох жінок називати їх представницями слабкої статі очевидно некоректно. Та й язик не повернеться це зробити, якщо бачити, як вони щодня борються з проблемами й завданнями, ухвалюють дуже складні рішення і роблять це нітрохи не гірше за чоловіків. Рішучості та сили волі їм не позичати! Ось чудовий квартет “жінок-чоловіків”, на думку астрологів.

Овен

Овен – як показала практика, управлінською діяльністю в компаніях, на підприємствах найчастіше займаються жінки, народжені саме під цим знаком. Їм притаманні лідерські якості, дух суперництва, цілеспрямованість і швидкість ухвалення рішень. Жінки Овни – справжні кар’єристки, які використовують будь-які методи, щоб досягти вершин у своїй роботі. Вони не панікують у разі складної та заплутаної ситуації, а сміливо і правильно реагують на проблеми, що виникають.

Їм подобається ставити завдання, проводити перевірки, командувати. Вони надзвичайно безкомпромісні, імпульсивні та неймовірно честолюбні. Здатні вступити в суперечку з будь-якою людиною і відстоювати свою позицію до кінця. В особистих стосунках намагаються бути главою сім’ї і домінувати. Поруч із такими жінками чоловіки дуже часто почуваються “маленькими”.

Діва

Діви дуже організовані, незворушні та холоднокровні. Такими якостями вони здатні затьмарити будь-якого чоловіка. Діви стійко переносять удари долі і не будуть через них плакати. Вони просто холоднокровно вирішують проблеми в міру надходження, одну за одною. Ці жінки також відомі своєю величезною життєвою стійкістю і витривалістю.

Діва може майстерно розподіляти теоретичні пріоритети, втілювати їх на практиці і досягати запаморочливих результатів, чим би вона не займалася. Вона вміє правильно планувати свою роботу на довгий час уперед і з легкістю виконує всі поставлені завдання, не потребуючи при цьому допомоги та підтримки з боку інших людей.

Оскільки Діви здатні дивовижним чином впливати на своїх підлеглих і мають надзвичайно хорошу організацію, вони часто обіймають високі посади.

Водолій

Водолій – на перший погляд ці жінки виглядають в очах оточуючих вразливими і м’якими, витають десь у своїх хмарах і абстрактних ідеях. Але насправді в їхньому характері є чимало чоловічих якостей. Жінки-Водолії ініціативні, заповзятливі, винахідливі, вміють відмінно контролювати свої емоції в стресових ситуаціях.

Проблеми, з якими їх зіштовхує життя, Водолії розв’язують із великим спокоєм, урівноваженістю і послідовністю. Імовірність впасти в паніку з їхнього боку мізерно мала. Водолії мають величезну силу волі та потужну енергію.

З протилежною статтю жінки-Водолії спілкуються на рівних і завжди говорять, що думають. Найчастіше воліють бути оточеними друзями-чоловіками. Дуже часто запитують у них поради та думки, але й самі жінки-Водолії можуть надати цінну та конструктивну інформацію.

Козоріг

Жінки знака Козоріг – справжній зразок витримки, витривалості та холоднокровності. Вони заповзятливі й обережні у всьому. Просуваючись до здійснення цілей, Козороги не розсіюють увагу і не метушаться. Навіть найскладніші завдання або плани не становлять для них проблеми. Вони надзвичайно логічні й методичні у своїх діях.

Це жінки, які справді можуть узяти на себе тягар відповідальності. І якщо вони за щось візьмуться, то ви ніколи не почуєте, щоб вони скаржилися або бурчали. Їхній горезвісній витривалості можна тільки позаздрити.

Жінки Козороги вкрай рідко втрачають самовладання. Це дуже вольові дівчата і дами, які можуть викликати захоплення у будь-кого і часто стають прикладом для наслідування.

Оригінал