Вразливі місця знаків Зодіаку

Овен

Ви народилися під знаком Овна, і значить ви вперті й рішучі. Ви прагнете стати кращим в будь-якій ситуації. Але якщо щось піде не так, ви можете легко дратуватися або біситься. Овен найбільше показує свою вразливість, коли засмучений.

Телець

Тельці ніколи прямо не скажуть, що вони відчувають. Це тому, що у вас є можливість повністю контролювати свої емоції і раціонально оцінювати кожну ситуацію. Але це також і ваша слабкість, адже буває, що ви дуже страждає від несказанності і від того, що вас не завжди розуміють.

Близнюки

У кожному Близнюку існує подвійність. Ви хочете повністю контролювати своє життя, але при цьому у вас є вроджене бажання бути вільним від відповідальності.

Ці дві сторони ускладнюють самовираження Близнюкам, оскільки вони захочуть протистояти своїм емоціям лицем до лиця, або взагалі ігнорувати їх. Для вас важливо знайти золоту середину між ними.

Рак

Жінки-Раки – дуже сентиментальні істоти, які схильні сприймати все близько до серця. Бути чутливою натурою – це не погано, але треба тільки навчитися справлятися зі своїми переживаннями, щоб вони вас не накрили з головою.

Можливо, ви не знаєте, куди направити емоції, які переповнюють вас, так, щоб це було легко зрозуміло іншим. Але ви можете поступово цьому навчитися.

Лев

Як Лев, ви дуже виразні. Ви впевнені у своїх почуттях, і у вас немає проблем з тим, щоб повідомити про це іншим. Ви майже завжди почуваєте себе невразливим. Єдине, що зачіпає вас за живе – це коли вами нехтують і недооцінюють вас.

Діва

Дівам складно виражати свої емоції. Через це люди можуть подумати, що ви холодні, вам на все плювати. Але ви знаєте, що це неправда.

Ви можете просто не знати, як передати те, що відчуваєте, через страх уславитися ірраціональним або залежним від когось. Ви відчуєте себе набагато краще, коли зможете розкритися.

Терези

Оскільки Терезам складно прийняти рішення з багатьох питань, їм також буде важко вирішити, що вони відчувають. Ви глибоко відчуваєте, але просто не знаєте, як висловити це словами. Вам простіше показати свої емоції дією, вчинками.

Скорпіон

Скорпіони не самі відкриті люди. Ви схильні стримувати свої емоції до тих пір, поки вони не вийдуть з вас цілим потоком. І вже потім його дуже важко зупинити. Цей контроль над емоціями – це ваша вразливість, адже він може призвести до справжньої катастрофи. А коли Скорпіони зляться, вони – сила, з якою потрібно рахуватися.

Стрілець

У вас глибоке почуття зв’язку з Землею і людством в цілому. Коли комусь з ваших близьких погано, то ви щиро йому співпереживаєте. Ви навіть можете так перейнятися цим, що й самим часом буває недобре.

Ви не звикли приховувати свої почуття, ви швидко говорите, що саме ви відчуваєте і не завжди замислюєтеся про наслідки.

Козоріг

Козороги дуже ретельно аналізують кожну ситуацію – вони все глибоко відчувають. Іноді ви не знаєте, як впоратися з цими почуттями, і змушуєте себе відступати. Ви не хочете відчувати розчарування і біль, тому часто відвертаєтесь від проблеми. Не закривайте своє серце і не біжіть від труднощів, вирішуйте їх і ростіть над собою.

Водолій

Водолій не поспішає проявляти свої емоції, йому це не дуже то й треба. Він звик робити все самостійно і покладатися виключно на себе. Вам потрібно багато часу, щоб відкритися комусь, але це варто зробити. Не замикайтеся на собі, навколо є стільки чудових людей, які хочуть бути ближчими до вас.

Риби

Риби виявляють себе повною мірою. Ви дбаєте про всіх і про все. Ви без коливань розповісте зовсім незнайомій людині, як ви себе почуваєте цієї миті. Це чудово, але з іншого боку це проїдає пролом у вашому захисті. Коли ви відкриті, вас дуже легко образити і обдурити.

Оригінал