Гороскоп на 1 травня

Овен ♈

У Вашому житті є людина, чия щедрість не знає кордонів. Зірки не те щоб радили брати з неї приклад, але якийсь урок явно варто засвоїти. Важливо зрозуміти, які результати можуть принести щирі зусилля з Вашого боку. Ви відчуєте прилив незвичайної щедрості і можете зробити щось, що Вам не властиво.

Телець ♉

Деякі люди прирівнюють ентузіазм до втрати контролю над собою. Ми знаємо, що стримувати ентузіазм – значить здійснювати менші, ніж можливо, кроки в обраному напрямку. Є ризик уповільнити процес, який потребує саме такого підживлення. Що б не “заводило” Вас, воно заслуговує більш вдумливого ставлення. Викладайтеся на максимум!

Близнюки ♊

Зараз Вам варто ретельніше добирати слова. Перший крок – почати уважніше слухати. Як тільки Ви зберете достатньо інформації, зможете реагувати з більш вигідної позиції, а ще – зможете краще підтримати словом там, де це необхідно. Співрозмовник буде радий, що звернувся саме до Вас.

Рак ♋

Ви можете трохи зменшити обороти в процесі, де потрібно продовжувати намагатися. Це може статися через бажання вивчити поточний стан – що цілком корисно, якщо тільки цим не захоплюватися. Але якщо Вами рухає страх або сумнів у тому, що розпочате має над Вами занадто багато влади, то піддаватися цим почуттям не можна. Ви повинні відновити контроль.

Лев ♌

Народитися під знаком Лева значить мати одне з найбільш щедрих сердець у всьому Зодіаку. Вам здається, що це невеликий дружній жест, а люди вражені Вашим марнотратством. Що ж буде, якщо Ви вирішите перевершити себе? Чи стане зрозуміло в найближчий час!

Діва ♍

Що значить “заглянути в темряву”? Ви можете вдивлятися в тіні в надії знайти щось важливе і завдяки цьому знайдете більш оптимістичну точку зору на своє життя. Перед Вами відкриються дивовижні можливості, а ще Ви зрозумієте, як сильно Вас насправді люблять.

Терези ♎

Переживання можуть довести до біди – наприклад, до нервового зриву. Іншими словами, багато бід – від нервів. Насправді переживати варто тільки для того, щоб скоріше знайти рішення для проблеми, – не більше і не довше. Зробіть це – і спіть спокійно.

Скорпіон ♏

За той час, який Ви будете читати цей прогноз, Ви виростете. Це відбувається з нами постійно. І навіть якщо зростання і розвиток непомітні, важливо не зупинятися в них! Частіше переоцінюйте свої цінності і переконання. Знайдіть сьогодні час, щоб попрацювати над собою.

Стрілець ♐

Відомо: якщо багато-багато раз сказати собі щось, сам в це повіриш. Якщо переконати себе в чомусь неправдивому, це може бути чревате проблемами – а може перетворитися в ситуацію, коли ми сіяли помідори, а виросла морква. Ви зможете поглянути на те, в чому переконали себе, в більш реальному світлі – але легше від цього не стане.

Козоріг ♑

Чи на вірному Ви шляху? Чи переплутали зірки з їхнім відображенням в калюжі? Чи не пиляєте Ви сук, на якому самі сидите? З причин, відомим тільки Вам, Ви можете засумніватися в потенціалі того, що здавалося таким привабливим. Але чи судять книгу по обкладинці? Мабуть, Ви ще не раз передумаєте!

Водолій ♒

Інші люди – особливо Ваші близькі – оцінять відвертість з Вашого боку. Ймовірно, це перший крок, який потрібен, щоб зробити цей зв’язок міцнішим. Щирість допоможе повалити емоційні бар’єри і принесе у Ваше життя більше тепла.

Риби ♓

Отримавши новий шанс, ми одночасно можемо повчитися на отриманому досвіді. Нова можливість може трапитися через годину, через місяць, через рік. Якщо вперше ми не вхопилися за неї, то це та помилка, на якій навчаються. Зараз, коли Вам представиться другий шанс, Ви порадієте уроку, який отрмали.