10 причин, чому Риби — люди складні, але їх всі люблять

Риби – найскладніший у відносинах знак Зодіаку. Ви повинні визнати, що не маєте ні найменшого поняття, що твориться в голові у вашого друга-Риби. Навіть якщо ви самі народилися під цим знаком, то напевно не завжди можете розібратися з власною свідомістю!

Але у мене для вас гарні новини! Ви не самотні. І взагалі-то, повинні дякувати Богові за те, що народилися під знаком Риб.

Ось 10 причин, чому ніхто не розуміє Риб, і чому це абсолютно нормально.

1. Риби — 12-й знак Зодіаку

Риби – останній знак Зодіаку. А значить, всі, хто народився під цим знаком, являють собою гримучу суміш характеристик всіх 11 попередніх знаків. Це означає, що Рибам часом дійсно складно розібратися в собі і своїх почуттях. Ось чому вони такі нерішучі і часто приймають абсолютно безглузді рішення. Однак, плюс цих людей у тому, що вони дуже відкриті. Риби – друг, який завжди каже “так”, навіть якщо потім буде шкодувати про це.

І все ж Риби – люди, які більшою мірою орієнтовані на логіку, а не на почуття. Хоча і роблять імпульсивні вчинки, зазвичай вони думають перед тим, як що зробити. Але як мінімум одного разу вони готові спробувати все.

2. Риби завжди шукають нових вражень

Риби постійно знаходяться в пошуку нових речей і вражень. А найбільш сильно щасливі вони тоді, коли знаходять людину, готову розділити з ними їхню тягу до пригод.

Зазвичай Риби мають найбільш успішні відносини з тими людьми, хто, так само як і вони, любить хаос і ажіотаж. Якщо Риби потрапляють у пастку “стабільності” і передбачуваності, то, ймовірно, підуть на якийсь імпульсивний вчинок і скористаються першою ж можливістю для радикальних змін у житті.

3. Вони милостиві

Риби – люди дуже жалісливі. Вони нерідко ревуть над мелодрамами і постійно жертвують гроші на благодійність. І все це вони роблять щиро, а не заради показухи. Так що якщо ви шукаєте уважного і дбайливого партнера для життя, придивіться до Риби.

4. Їм буває важко відрізнити реальність від фантазій

Риби – головні мрійники на Землі. А все тому, що їхні небесні покровителі – Юпітер і Нептун.

Риби постійно метаються в пошуках все нових і нових цілей, не можуть ні заспокоїтися, ні довести щось до пуття. Але в цьому ж і їхня принадність, вірно?

5. Вони співпереживають

Риби – люди надзвичайно талановиті. Іноді чужі емоції переповнюють їх так сильно, що вони не можуть розібратися з власними. Іноді їхнє життя нагадує хаос тільки тому, що їм ніколи розбиратися зі своїми проблемами: навколо стільки ж чужих!

Взагалі-то, це плюс, а не мінус. Хоча б тому, що якщо вам буде потрібно, щоб хтось підставив плече, ви обов’язково зателефонуєте Рибам. Зрештою, ні в кого більше немає такої самовідданості.

6. Вони можуть нормально міркувати, тільки коли залишаються одні

Якщо Риби замкнуть себе в кімнаті хоча б на годину, то напевно використовують цей час для того, щоб розібратися в собі і скласти якийсь новий план підкорення світу. Така вже у них особливість: якщо вони в компанії, то завжди зайняті іншими, а власне життя проживають на “автопілоті”.

Риби можуть відчути себе продуктивними і зібраними, тільки коли перебувають у самоті.

7. І все-таки в глибині душі вони інтроверти

В основному, це означає, що вони намагаються завжди і скрізь оточувати себе новими людьми. Проте вони майже ніколи не знають, як перетворити цих знайомих в реальних друзів.

Рибам важко розраховувати на повну самовіддачу з боку інших людей. Адже вони завжди на це готові! Ось чому Риби можуть так багато ставити питань про ваше життя. Їм правда цікаво! І боляче, коли ви не розкриваєтеся з ними.

8. Вони дружать з усіма

Риби завжди сподіваються на те, що люди будуть розкривати з ними свою кращу сторону. Вони – ідеальні адвокати. Принаймні, вони завжди закликають “не судити інших людей, поки їхня провина не буде доведена”.

Так і на вечірках у Риб завжди весело, але не всім: на них завжди бувають люди з самих різних верств суспільства.

9. Риби чутливі й емоційні

Будьте уважні, коли вирішите зробити Рибам чергове зауваження з приводу того, що вони надто багато базікають. Ваш друг може образитися і набагато сильніше, ніж ви думаєте. Риби дуже чутливі і можуть у будь-який момент дуже розхвилюватися або засмутитися. Думайте, перш ніж їх зачіпати.

Зате ось якщо ви переживаєте стрес, то можете навіть не говорити про це другу-Риби. Він уже все знає.

10. Риби люблять рольові моделі

Вони так хочуть жити, що їм мало одного, свого, життя. Риби воліють проживати кілька життів в одному, а тому, коли вони приміряють на себе різні ролі, – це нормально і природно. Не звинувачуйте їх у лукавстві.

Якщо Риба чітко не знає, яку роль вона зараз проживає, то зазвичай їй дуже важко зробити вибір або наступний крок. Просто вони — люди такі.

Оригінал