Гороскоп на 1 травня

Овен ♈

Наскільки насичений день Ви хочете? Якщо зможете контролювати підвищені емоції, доживете до вечора без печалі. Не варто готуватися до протистояння, краще поверніться на 180 градусів: запропонуйте іншому розраду, послухайте, дайте пораду. Благородство завжди доречне!

Телець ♉

Молодик і сонячне затемнення відбулися вчора, але круги на воді не зникнуть відразу. Ви досі відчуваєте силу і увагу. Пора вийти на передній край сцени. Просто будьте собою – і Ваші чудові якості зроблять все інше.

Близнюки ♊

Навіть якщо в голові туман і з увагою проблеми, робота нікуди не дівається. І все ж важливо не брати на себе занадто багато і зробити акцент на самоті, відпочинку, оздоровленні. Є ризик сильно перенапружитись, особливо якщо миттєвих результатів не видно. Чесно говоріть з людьми про те, на що готові, а на що ні. Так всі залишаться у виграші.

Рак ♋

З дещицею підтримки від друзів Ви відчуєте впевненість в собі. Їхні поради проженуть похмурі думки. Розповідаючи про свої проблеми, Ви зможете побачити їх у новому світлі. Мовчання зараз – програшна стратегія.

Лев ♌

Швидше за все, Ви побудували досить міцну базу і готові до нових звершень. Але гучна самореклама Вам зараз ні до чого. Як відомо, у семи няньок дитя без ока. Менше причасних – менше проблем. Діліться своїми планами тільки за потреби.

Діва ♍

Спонтанна поїздка кудись може здаватися дурістю, але якщо рутина стала нестерпною, прислухайтеся до голосу власного серця. Вам не треба смітити грошима. Просто подумайте, в яке цікаве місце і в якій цікавій компанії можна відправитися.

Терези ♎

В якийсь сфері Вашого життя нудьга зміниться упевненістю. Ваші нещодавні починання натрапили на перешкоди, але зараз результат дається відчутно легше. Обрана стратегія виявиться виграшною. Головне – дати їй удосталь часу проявити себе.

Скорпіон ♏

Особисті відносини будуть грати більш важливу роль у Вашому житті. Канали комунікації розширюються, бар’єри падають, і холодність змінюється привітністю. Саме час зміцнити зв’язки з людьми, які останнім часом якось просіли!

Стрілець ♐

Зміни на краще відрізняються поступовістю, тому наберіться терпіння. Добре, що Ви надумали позбутися шкідливої звички. Але якщо це не перша спроба – і попередні не принесли успіху – значить, пора змінити підхід. Візьміть себе в руки, придумайте собі нову схему дій – і результат не змусить себе чекати.

Козоріг ♑

Пора піддатися творчому пориву! Ви зможете відмінно проявити себе, особливо якщо сфокусуєтесь на важливій для Вас людині. Як виразити свої почуття? У віршах, у пісні, у любовному посланні, в картині – Ваших талантів вистачить на все!

Водолій ♒

Будинок – там, де серце. Пора зайнятися його інтер’єром, особливо якщо Ви давненько відкладаєте подібні починання. Вам вирішувати, яким буде масштаб змін. Але навіть самі крихітні зміни будуть мати позитивний вплив на Ваш душевний стан.

Риби ♓

Ваша тривога – знак, що творча енергія не знаходить виходу. Марс у Вашому знаку закликає Вас придумати собі підходяще заняття. Сходіть в спортзал, приберіться в будинку, потанцюйте до упаду. Риби володіють потужною уявою, так що варіантів Ви можете придумати ще безліч!