Самозакохані знаки Зодіаку

Для трьох представників зодіакального кола любов до себе стоїть на першому місці. Хтось із них пишається цією якістю і без сорому демонструє її. А комусь приємніше тримати цю особливість у таємниці, розуміючи, що вона досить сильно позначається на стосунках з оточуючими.

Близнюки

Зрозуміло, Близнюкам добре відомо, що таке любов, і вони вміють її дарувати. Але річ у тім, що себе ці люди все ж більше люблять. Вони без зайвих роздумів пожертвують ким завгодно заради своїх інтересів і можливої вигоди.

Звісно, ці зодіакальні представники чудово розуміють, що така поведінка їх зовсім не прикрашає, тож уміють віртуозно ховати свої справжні помисли та грати потрібні ролі. У цьому й криється головна небезпека для оточення Близнюків.

На їхній превеликий жаль і на превеликий жаль близьких людей, ця гра швидко розкривається, коли настає час платити за рахунками, а в плюсі опиняються тільки Близнюки. Так, ці безпринципні товариші намагаються пустити пил у вічі, вигадують “слушні” відмовки і навіть звалюють провину на оточуючих. Але всім усе відразу стає зрозуміло.

Телець

А у цього зодіакального сузір’я особливою себелюбністю відзначилася жіноча половина. Ні, дами-Тельці не зводять себе в ранг богинь, але вимагають до себе ставлення, як до вроджених принцес і королев. Найбільше на світі ці панянки цінують свій комфорт. І неважливо, у чому він виражатиметься: у шовкових простирадлах, зручному робочому графіку або повному купюр гаманці. Усі ці та багато інших речей забезпечують цим спокусницям спокій і впевненість.

Ці жінки ніколи не ворухнуть пальцем заради когось, якщо не отримають від цього дивіденди: гроші, вдячність, славу, подяку чи успіх. А краще – все одразу і “в одному флаконі”. І ця особливість вельми ускладнює Тельцям спілкування з оточуючими, адже мало хто готовий покірно потурати егоїзму цих осіб.

Лев

Замикають список Леви. Але це не означає, що вони поступаються в себелюбності двом попереднім знакам. Це якраз лідери цього списку, справжні королі й королеви з роздутим до нечуваних розмірів его.

Підопічні цього зодіакального сузір’я завжди і все роблять виключно тільки заради себе коханих. До речі, вони визнають цей факт і абсолютно не соромляться його. Навпаки, вони пишаються тим, що завжди слідують своїм інтересам, без сорому використовуючи оточуючих.

Вважається, що люди цього знака – це щедрі персони, які бажають допомогти всім навколо. Але варто простежити весь ланцюжок, щоб зрозуміти, що у випадку з Левами про альтруїзм говорити не доводиться. Вони й пальцем не ворухнуть за “просто так”. Навіть любовні стосунки ці представники зодіакального кола вибудовують із прицілом на власну вигоду: обранці мають мати певний статус, бути безмежно відданими і в жодному разі не перетягувати на себе увагу, виконуючи роль скромних супутників.

Оригінал