Скільки років живуть різні знаки Зодіаку

Хто довгожитель, а хто помре молодим… Досить цікава статистика:

Американські вчені провели ряд астрологічних досліджень і підтвердили давні здогади про вплив небесних світил на здоров’я і тривалість життя людей, встановивши чітку закономірність між датою народження людини і довжиною її життя. Правдивість результатів стала можливою завдяки аналізу дат народження і смерті понад шістдесят тисяч людей зі всього світу. Об’єктами дослідження стали сучасні жителі планети, так і люди, що жили на Землі кілька століть тому.

Говорити про взаємозв’язок, який чітко простежується між знаком зодіаку, під яким з’явилася на світ людина, і тривалістю його життя стало можливим вже після аналізу перших п’яти тисяч дат. По завершенню наукової роботи вчені дійшли висновку, що довгожителями можна сміливо називати Тельців, а ось Скорпіоном зірки відводять найкоротше життя. Впливає знак зодіаку і на здоров’я свого «підопічного», яке багато в чому визначає період земного життя людини.

Скільки років життя «запрограмовано» в кожному зодіакальному знаку, і які хвороби можуть значно скоротити його?

Овен

Зодіакальне сузір’я не поскупилася на довге життя і для жінок, і для чоловіків. Жінки можуть розраховувати не менш ніж на 78 років життя, чоловіки – на 79 років. Головною проблемою здоров’я Овнів залишаються стреси, які тягнуть за собою безсоння, мігрені, серцеві захворювання.

Порада: Ставтеся до життя філософськи! Це позбавить голову від тяжких думок, сивого волосся і продовжить ваше життя.

Телець

Довгограюче життя обіцяють зірки всім Тельцям. Жінки мають всі шанси зустріти свій 80-річний ювілей, а чоловіки, і подолавши цей рубіж, підуть з життя ближче до 82 років. Однак схильність Тельців до ожиріння, захворювань сечостатевої системи і суглобів, може значно скоротити відпущені небом року.

Порада: Приділяйте належну увагу вразливим місцям свого здоров’я, і цілком можливо, що воно буде вірно служити вам до 100 років!

Близнюки

Середня тривалість життя чоловіків становить 78 років, жінок – 85. Близнюки схильні до вишукування у своєму житті сенсу і роздумів про його тлінність. Їх часто долає нудьга і смуток, що переходять у депресію. Внаслідок цього можуть виникнути проблеми з дихальною системою, вагою і хворобами кінцівок.

Порада: Уважніше стежте за харчуванням і уникайте будь-яких виснажливих дієт. Ваш організм особливо схильний до виснаження.

Рак

Період життя жінок досягає 73 років, чоловіків – 68. Рано «зустрічаються з Богом» ті представники знаку, які ігнорують правила здорового способу життя і не відвідують лікарів. Всьому виною їхня недовірливість і зациклення на хворобах, а не на одужання. Раки часто страждають судинними захворюваннями, короткозорістю і порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту.

Порада: Зірки вказують на підвищену схильність до онкопатологій, тому не забувайте проводити обов’язкові профілактичні заходи.

Лев

Більшості жінок і чоловіків цього знака вдається дожити до 74 років, якщо вони вчасно б’ють тривогу у випадку серйозних хвороб. Їхня особливість таїти всі проблеми в собі і не скаржитися, часто стає причиною запущеного захворювання. Погане самопочуття можуть спровокувати слабка серцево-судинна система, спина і очі.

Порада: Дозвольте рідним і близьким піклуватися про вас та ваше здоров’я!

Діва

Жінкам зірки відмірюють життєвий шлях довжиною до 81 року, чоловікам – до 77 років. Здоров’ям Діви не обділені, хоча більшість з них мають вразливу травну систему і страждають розладами, пов’язаними з її роботою. Але, навіть не дивлячись на це, астрологи називають Дів найбільш здоровими довгожителями.

Порада: Частіше влаштовуйте своєму шлунку розвантажувальні дні, харчуйтеся тільки здоровою їжею і ніколи не переїдайте. При такому розкладі зірки готові подарувати вам ще кілька років життя.

Терези

Терези не самі довго живучі представники зодіакального кола (жінки до 77 років, чоловіки до 73 років). Однак вони мають можливість посперечатися з упертою астрономічною статистикою і виграти кілька додаткових років життя, якщо подбають про свій слабкий імунітет. Високі захисні властивості організму допоможуть Терезам уникнути і інших потенційних ризиків – захворювання шкіри, попереку і нирок.

Порада: Бережіть своє здоров’я в сухому і теплому місці, оскільки зірки рекомендують вам уникати холодів і високої вологості.

Скорпіон

Відносно коротке життя проживають Скорпіони – жінки в середньому до 62 років, чоловіки-63 років. Астрологи пояснюють це тим, що Скорпіони важко піддаються лікуванню. Вони воліють завершити свій життєвий шлях, не доживаючи до глибокої старості, лише б позбавитися від будь-якого медичного втручання у своє життя.

Порада: Життя стане довшим і без лікарів, якщо ви приділите достатню увагу профілактиці захворювань горла і сечостатевої системи.

Стрілець

Слабке здоров’я Стрільців позначається і на їхній тривалості життя. Опорно-рухова та серцево-судинна системи з повним букетом хронічних захворювань в прямому сенсі вкорочують Стрільцям життя. Жінки рідко долають 73-річний поріг, а чоловіки – 69-річний.

Порада: Жінки-Стрільці повинні приділяти особливу увагу волоссю, нігтям і шкірі, Чоловіки-Стрільці – простаті.

Козоріг

Козороги дуже витривалі. Вони мужньо переживають численні хвороби, які невідступно переслідують їх до самої старості. Мало того, що деяким з них на своєму віку доводиться пережити не один десяток хвороб, так ще вони схильні і до високого травматизму. Безперервна атака на здоров’я не дозволяє Козорогам-жінкам жити довше 80 років, а чоловікам – 77.

Порада: В зрілому віці висока загроза суглобам, слуху, жовчовивідним шляхам і травній системі.

Водолій

В середньому всі Водолії живуть до 72 років. Здоров’я і чоловіків, і жінок-Водоліїв складно пояснити медичною логікою. У спеку Водолії здатні легко підхопити запалення легенів, а в зимову холоднечу вони навіть не чхнуть від багатогодинної прогулянки без головного убору.

Порада: Остерігайтеся хвороб, пов’язаних з кровообігом, зором, розладами ШКТ і стресами.

Риби

Жінкам-Рибам вдається дожити до 75 років, а чоловікам – до 71 року. Астрологи їх визнали найбільш хворіючим знаком зодіаку. Вони можуть побачити старість, тільки якщо подолають численні захворювання легень (задишка), суглобів (артроз), шкіри (лишай, нігтьовий грибок).

Порада: Не всіх Риб любить вода. Будьте обережні і при її вживанні, і при прийнятті водних процедур.

Оригінал