Гороскоп на 30 квітня

Овен ♈

Сонячне затемнення і молодик виведуть на перший план фінансові питання. Немає нічого поганого в мріях про марнотратний спосіб життя, але затемнення нагадує: небезпечно жити за коштами. Якщо зараз Ви зможете приборкати свої імпульси і витрати, то майбутні події відкриють більш прибуткову главу Вашого життя.

Телець ♉

Сонячне затемнення і молодик у Вашому знаку помістить Вас в центр уваги. Це потужна подія обіцяє прилив ентузіазму, віри в мрії та сни. Якщо останнім часом між Вами і Вашими планами стояли якісь перешкоди, то вони будуть зметені. Настає нова ера; настав час показати світу, на що Ви здатні.

Близнюки ♊

Сонячне затемнення і молодик обіцяють незвичайні стимули для Вашої підсвідомості. Ваша інтуїція стане гострішою; направте її на творчий проєкт або позбавлення від емоційного багажу. Сприймайте завершення якоїсь ситуації як новий початок, а не кінець.

Рак ♋

Сонячне затемнення і молодик зроблять Вас вельми популярною персоною. Нова дружба розквітне, стара – зів’яне. Вас чекає цілий новий світ вдалих спілок та наведення мостів. Також затемнення виведе на перший план Ваші найдорожчі сподівання. Надії, мрії, бажання – в цій сфері роздуми зміняться діями.

Лев ♌

Ваші кар’єра і репутація нарешті вийдуть на перший план! Сонячне затемнення і молодик закликають Вас довіряти власним інстинктам, які підкажуть найбільш вдалий шлях до успіху. Користуйтеся можливістю справити враження, але пам’ятайте: у справі наведення мостів важлива чуйність.

Діва ♍

Обмеження? Які такі обмеження? Ось як Ви поглянете на те, що ще недавно навіювало смуток. Сонячне затемнення і молодик підтримають Вашу тягу до свободи, і чим сміливішими будуть Ваші очікування і починання – тим більше натхнення вони будуть Вам вселяти.

Терези ♎

Ви можете випробувати дискомфорт, заглянувши в тінь свого буття. Але на цьому шляху у Вас буде підтримка. Все, що потрібно – не відступити перед лицем страху і побачити правду.

Скорпіон ♏

Сонячне затемнення і молодик виведуть на перший план стосунки і обіцянки, нагадавши про людей, які для Вас по-справжньому важливі. Також важливо згадати про силу, яку дають Вам послідовність і порядність. Якщо здавалося, що Ваш внесок у відносини більший за вкладу іншої сторони, то тепер чекайте змін на краще.

Стрілець ♐

Ваші щоденні звички, звичаї, рутина – це все почне змінюватися. Зміни на роботі, схуднення – все це можливо запустити сьогодні, коли збігаються сонячне затемнення і молодик. Звичайно, зміни – це завжди хаос. Але якщо Ви дійсно хочете їх, то не злякаєтеся.

Козоріг ♑

Отже, що принесе день? Прогрес у відносинах? Творче починання? І те, і інше – і навіть ще більше! Сонячне затемнення і молодик подарують силу Вашому серцю. Прислухайтесь до його голосу, щоб створити щось дивовижне. Якщо хочете, щоб життя стало більше радості і менше серйозності – це теж можливо!

Водолій ♒

Іноді нам досить натяку на майбутню стабільність, щоб ми повірили в себе перед обличчям труднощів. Сонячне затемнення і молодик сьогодні подарують Вам впевненість, яка змінить сумніви. Мало того – до Вашого оптимізму потягнуться й інші люди, яким буде дуже важлива Ваша підтримка.

Риби ♓

Життя набирає обертів, але це не означає, що Ви обростете зайвими зобов’язаннями. Навіть якщо список справ росте не по годинах, а по хвилинах, це будуть приємні та цікаві справи. Вам не доведеться довго шукати приводи для радості. Близькі – ось їхнє джерело!