Гороскоп на 17 листопада

Овен ♈

“Так, хто тут у вас за все відповідає?” Сумнівний початок неприємної бесіди! З іншого боку, проігнорувати його важко. В ситуації, де влада не зовсім у Ваших руках, найрозумніше буде спершу вислухати все, що Вам скажуть, і тільки потім якось реагувати.

Телець ♉

Порадники ніби бажають Вам тільки добра, але говорять кожен виходячи зі свого погляду на ситуацію. Іншими словами, ці поради ідеально підходять їм самим, а ось чи підійдуть Вам – питання. Вірте інтуїції, якщо вона підказує, що Вам потрібен більш індивідуальний варіант.

Близнюки ♊

У відносинах не варто лагодити те, що не зламано. Завжди є куди рости, але зростання – процес природний і поступовий. Існуюча динаміка Вам цілком по смаку, але інша сторона може вимагати змін. Вам не потрібно квапити події. Почніть, коли будете готові.

Рак ♋

У кіно свідків часто просять говорити “правду, тільки правду і нічого, крім правди”. Але чи потрібно це “нічого, крім правди”? Людина говорить все як є, або ні. Абсолютна чесність зараз повністю в Ваших інтересах. Говоріть усе, як на духу, але пам’ятайте також про чуйність і делікатність.

Лев ♌

“А краще ти не можеш?” Слова людини, якій ніяк не догодити. Але, можливо, вона просто вірить у Ваші таланти? Навіть якщо з спільною мовою не заладилося, не поспішайте йти в глуху оборону. Краще попросіть поради: як би інший поліпшив Ваш результат? Дуже може бути, що Ви почуєте цінну пораду.

Діва ♍

Ризикова людина може здаватися яскравим любителем пригод, але коли вона ризикує безперервно, в якийсь момент це стає проблемою. Чужа легковажність може притягувати Вас, але коли справа торкнеться грошей, постарайтеся не брати приклад з такої людини і не захоплюйтеся.

Терези ♎

Що відбувається, коли ми витягуємо ниточку з трикотажної тканини? Виникає спершу зачіпка, а потім стрілка. Точно так само зараз невинна дія може спричинити потужні наслідки. Крихітна “ниточка” потягне за собою велику проблему. Як її вирішити? Розбивши на етапи.

Скорпіон ♏

Скорпіони як ніхто вміють берегти таємниці. Ви добре розумієте, як і чому деякі речі треба приховувати. Втім, знак Зодіаку – це ще не все. Іноді порив поділитися неймовірною таємницею виявляється сильнішим за нас. Але зараз краще цього не робити.

Стрілець ♐

Чесно оцініть, наскільки ефективні Ваші фінансові та інші вкладення. Якщо все йде за планом – відмінно, але деякі зміни все ж владно вимагають Вашої реакції. Що ж стосується грошей, бажання скоротити витрати стає все гострішим і гострішим.

Козоріг ♑

Нагадайте собі, що чесність – найкраща політика, особливо якщо приховування інформації заважає контакту з іншою людиною. Нехай Ви вже багато чого розповіли, відкрити належить навіть більше. Якщо бачите, що це створює проблему, зосередьтеся на відвертості в спілкуванні.

Водолій ♒

Зараз Ваше передове мислення – і прокляття і благословення одночасно. Ви тримаєте руку на пульсі змін, але не варто думати, що люди встигають за Вами. Якщо доводиться повторювати, будьте впевнені, що інші просто не до кінця зрозуміли, хоча слухали дуже уважно.

Риби ♓

Щоб залучити когось на свій бік, зробіть ставку на тверді факти і уникайте будь-яких маніпуляцій. Ви легко скористаєтеся емоційними аргументами, щоб домогтися свого і скоротити складну розмова. Але як тільки інша сторона розкриє Ваші махінації, весь прогрес буде зведений до нуля.