Гороскоп на 2 січня

Овен ♈

Молодик закликає Вас конструктивно поглянути на питання кар’єри і статусу в чужих очах. Результати, які принесуть наполеглива праця і дисципліна, перевершать усі сподівання! У Вас буде шанс проявити себе на професійній ниві і показати себе з кращого боку потрібним людям. Якщо постараєтеся, успіх буде гарантований.

Телець ♉

Молодик буде сприяти розвитку і зростанню. Місяць допоможе почати нові проекти, розширити кругозір, знайти пригоди приємного спрямування. Ви будете більше цікавитися філософією і духовністю, а ще відволіктися від буденних справ заради чогось, що по-справжньому надихає.

Близнюки ♊

Сьогоднішній Молодик допоможе Вам набути чинності. Ви зможете розібратися в питаннях близькості і зрозумієте приховані мотиви інших людей. Відкриття і одкровення будуть принесені спілкуванням на самому глибинному рівні – і мова необов’язково про плотські переживання. Також сьогодні хороший день, щоб взяти позику або відкрити накопичувальний рахунок в банку.

Рак ♋

Молодик допоможе Вам почати нові відносини – або встановити нові правила у вже існуючих. Ви зможете досягти приємного прогресу, якщо відносини гармонійні. Якщо ж ні – то новий Місяць немов висвітить всі невідповідності. Так чи інакше, будь-які починання в цей період мають всі шанси на успіх. Якщо є настрій – до справи!

Лев ♌

Молодик закликає не просто зайнятися спортом, а зробити це так, щоб тренування приносили Вам щиру радість. Ви більш ніж мотивовані змінити себе і своє життя. Всесвіт закликає Вас зосередитися на шкідливих або неактуальних звичках. Почніть з чистого аркуша і вирушайте на пошуки нових горизонтів!

Діва ♍

Молодик обіцяє новий початок і нові, більш щирі способи самовираження. Відкиньте страх і скажіть свою правду сміливо і прямо. Також хороший день для творчих починань – якщо у Вас є проекти такого роду. Власне, творчість може стати одним із способів вираження Ваших думок.

Терези ♎

Молодик торкнеться Ваших емоційних основ і коренів. Ви зосередитеся на домашньому фронті, сформуєте стратегії поліпшення побуту або стосунків у сім’ї. На ситуацію вдома Ви поглянете більш реалістичним поглядом. Не обманюйте себе – і трансформація, якої Вам вдасться домогтися, буде просто чудовою.

Скорпіон ♏

Молодик додасть ваги і структури розумовим процесам і висловлюванням. Ретельно вибирайте вираження, але не мовчіть тільки зі страху перед конфліктами. Спілкування сьогодні буде стабільним, практичним, тверезим. Не мучте себе, прагнучи бути почутими і понятими. Просто повірте, що в комунікативному сенсі Всесвіт на Вашій стороні.

Стрілець ♐

Новий місяць принесе більш практичний і тверезий погляд на фінансові питання – зокрема, на дохід. Якщо Ви шукаєте можливість заробляти більше, Місяць підтримає ці починання. З’явиться можливість віддати борг або скласти фінансовий план, який оздоровить Ваш рахунок. А якщо у шефа новорічний настрій, не соромтеся попросити про надбавку!

Козоріг ♑

Новий Місяць сьогодні народжується в Козорогові. Це перший з двох таких випадків у новому році. Ви почнете рік з чистого аркуша – і чистим аркушем його закінчите! Думайте ширше, цільтеся вище, будьте чесні з собою. Не ставте собі кордонів. Ці зміни повинні бути масштабними. Як мінімум одна сфера Вашого життя зміниться до невпізнання.

Водолій ♒

Молодик допоможе Вам прийняти речі, які спочатку здавалися безглуздими. Місяць дасть Вам достатньо впевненості і чуйності, щоб проникнути в суть того, на що Ви перш дивилися з не самих реалістичних позицій. Всесвіт обіцяє Вам зцілення і визволення. Ви нарешті зможете скинути емоційний вантаж.

Риби ♓

Молодик запрошує Вас наводити мости і встановлювати соціальні і професійні зв’язки. Місяць вказує на те, що зараз гарний час для спілкування, колективних проектів, занять. Також новий Місяць торкнеться найзаповітніших Ваших надій і мрій. Ваше завдання – чітко сформулювати свої бажання!