Гороскоп на 1 липня

Овен ♈

Чи не занадто багато уваги Ви приділяєте поточному джерелу роздратування або каменю спотикання? Іноді доводиться просто змиритися з тим, що нам нав’язують. Варіант більше підходить іншим людям, ніж Вам. Але поки що просто пливіть за течією, погоджуйтеся з тим, з чим доводиться… і чекайте.

Телець ♉

“Поживемо побачимо”. Іноді ці слова заспокоюють, часом – дратують. Багато що залежить від того, наскільки реалістичні наші очікування. Зараз потрібно дозволити часу зробити свою роботу. Вірте, що процес рухається в потрібному напрямку. Треба тільки почекати.

Близнюки ♊

“Самовдосконалення”… слово говорить сама за себе! Ніякі тренери і гуру не допоможуть, якщо ми не робимо роботу самі. У Вашому житті можуть визріти зміни на краще… якщо Ви дозволите.

Рак ♋

От цікаве питання. Які почуття займають нас більше – ті, які ми можемо пояснити, чи ті, які не можемо? Зрозумілі і звичні дарують утіху, а нові і дивні – натхнення. Якщо зараз не впевнені у своїх почуттях, то прийдешні події допоможуть в них розібратися.

Лев ♌

Навіть коли ясно, що треба довіряти інтуїції, ми часом наважуємося ризикнути. Але як часто ми відчуваємо удачу і розуміємо, що вийшло дуже невдало? Опинившись на роздоріжжі, Ви можете почути внутрішній голос, який підказує, куди йти. Прислухайтеся до нього.

Діва ♍

Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори. Але Магомет явно помилково вважає, що до нього прийде гора! Він уже витратив час на очікування, яке не приносить жаданого результату. Що в цьому для Вас? Порада: проявити ініціативу, щоб домогтися результату. Не витрачайте час на пусте очікування!

Терези ♎

І знову Ви не розумієте, що пора зупинитися! Здається, що ситуація вимагає постійної уваги і контролю. Це може приносити деяку частку впевненості, але навряд чи приносить результат. Відступите, відпочиньте – і дайте ситуації відпочити від Вас!

Скорпіон ♏

“Переплутати з пальцем…” якусь іншу частину тіла. Знаєте такий вислів? Нерідко ми абсолютно невірно оцінюємо чужі мотиви. Важливо розібратися, якщо Ви зробили щось подібне зараз. Постарайтеся знову знайти спільну мову з іншим.

Стрілець ♐

Щоб скоротити собі маршрут, потрібен певний настрій. Ми не завжди готові скористатися чужим досвідом. Часом ми “зрізаємо”, а потім шкодуємо про це. “Дешевий і сердитий” метод може тільки підкинути проблем. Не плутайте лінь з винахідливістю.

Козоріг ♑

Чи буває стовідсоткова ймовірність успіху? Скоріше вже п’ятдесятивідсотковою: або вийде, або ні! Втім, немає сумнівів в тому, що правильний настрій успіху сприяє. Продовжуйте підтримувати вогонь оптимізму і натхнення. Це не марна трата часу, повірте!

Водолій ♒

Іноді розмова стає схожа на мінне поле. Ми торкаємося делікатної теми, за якою може послідувати вибух. Звичайно, якщо відомо, що попереду міни, треба добре подумати, перш ніж туди йти. Навіть якщо у Вас є причини підняти певну тему, подумайте, чи не можна відкласти цю розмову на якийсь час.

Риби ♓

Рідко коли людина серйозно говорить, що їй нема за що дякувати долі – а якщо говорить, то, м’яко кажучи, не права! Кожен може скласти список приводів для подяки – і здивуватися тому, який він довгий. Вам є за що бути вдячними. Треба просто трохи освіжити свою пам’ять.