Веселий гороскоп: головний страх кожного знака зодіаку

У вас є слабке місце, ваша вразлива точка, через яку ви перетворюєтеся в параноїка. І зараз про неї дізнаються всі!

Овен – страх розставання

Ви взагалі нічого не боїтеся: ні великих акул, ні злих людей, ні старості, ні звільнень. А все чому? Тому що ви герой, який у вільний від роботи час захищає слабких, вчить життя неписьменних, карає несправедливих. За все це вам не треба ніякої плати, а тільки похвала і дифірамби. Але варто комусь перестати в вас вірити, як в Діда Мороза, ви відразу переживаєте і йдете в запій або депресію. І найгостріше ви переживаєте розрив з друзями та коханими: ви для них ангелом-охоронцем були, а вони посміли вас кинути, невдячні?

Телець – страх злиднів

Ви будете тиждень пити валеріанку і запишетесь на консультацію до психолога, якщо побачите сон, ніби вас позбавили премії. Раптом доля так натякає, що скоро вам доведеться відпочивати на Чорному морі і купувати продукти в супермаркеті? Це ж дно! А ви звикли до комфорту і скромної чарівності буржуазії, присипаної чорною ікрою. Для вас кожна копійка – це як нервова клітина, втрату якої не відновити, тому ви охороняєте свою фінансову стабільність де-небудь в швейцарському банку і жахливо боїтеся втратити все.

Близнюки – страх недосконалості

У вас є хвороба, називається «синдром самозванця». Протікає вона у вас важко, з ускладненнями. Вам на кожному кроці ввижається, що ви шарлатан і брехун. Ви вже і три дипломи про вищу освіту отримали, і за кордоном стажувалися, і дисертацію захистили, а вас все не покидає відчуття, ніби ви нічого не знаєте і не вмієте. Через це ви зазвичай невпевнено рухаєтесь по кар’єрних сходах і поступаєтеся дорогою молодшим (і більш тупим).

Рак – страх самотності

Вам здається, що коли вас ніхто не потребує, вас не існує. Щоб зміцнити свій фундамент і стати незамінною, ви планомірно відівчаєте чоловіка і дітей від самостійності. Без вашої підказки вони не знайдуть кухню і влітку вийдуть на вулицю у валянках. На роботі вас теж вважають незамінною людиною, тому що і суботник, і бухгалтерський звіт, і місячний план можуть бути виконані тільки під вашим наглядом. (І адже ніякого диктату з вашого боку. Тільки любов, тільки опіка, тільки хардкор!)

Лев – страх ігнорування

Заходьте ви, значить, вся така в білому, на ногах лабутени, на голові корона. А ніхто не обертається і не непритомніє від захвату. Ви тоді виходите і з’являєтеся перед публікою знову, раптом вас на цей раз помітять і почнуть аплодувати? І знову тиша. «Це фіаско, братан», – говорите ви собі і прямо відправляєтеся в монастир. Ваше життя може бути хорошим тільки тоді, коли за вами бігає натовп фанатів і слуг, які за вашим наказом готові зробити будь-що.

Діва – страх хаосу

Ваше особисте пекло – це чорна футболка, що потрапила в стопку з білими речами. У вас речі розкладені по кольорам, книги стоять за зростом і навіть пил, якщо йому трапляється падати на поліровані меблі, розсортований за розміром. Ви настільки боїтеся безладу, що готові вести віртуальне сімейне життя, аби чоловік до вас не переїжджав і не наводив безлад. Гучні звуки, раптові зустрічі, стихійні поїздки, зміна розкладу автобуса викликають у вас панічні атаки і напади агресії.

Терези – страх критики

Ви взагалі миролюбна людина, але все змінюється, варто комусь наступити на ваше его. У вашого співрозмовника відразу летять випущені прямою наводкою ножі та гострі слова. А все чому? Ви прагнете до ідеалу, вам постійно здається, що ви майже у мети: змогли стати доброю, найрозвиненішою, самої гармонійною особистістю. А тут раптом свекруха вашим борщем незадоволена? Щоб врятувати самооцінку, на будь-які зауваження ви відповідаєте жорстким нападом.

Скорпіон – страх близькості

У вас такий складний заплутаний світ, що в порівнянні з ним лабіринт Мінотавра здається дитячою іграшкою. Тому ви боїтеся підпускати до себе людей: зайдуть, розумієш, не розберуться в хитросплетіннях вашої душі, напаскудять. Навіть якщо ви нарешті вибираєте собі друга або коханого, то регулярно подумки повторюєте: «Ні, він (вона) мене зовсім не розуміє». І в цей момент вам стає себе так шкода, що ви починаєте всіх ненавидіти. Просто так.

Стрілець – страх втрати контроль

Ви користуєтеся свободою, любите себе, чхаєте на всіх. А в один день у вас з’являється дитина – і починає вам диктувати, коли вам вставати вранці або коли піти з ним на прогулянку. Вас це жахливо дратує. Тільки що ви були володарем світу – і раптом втратили все. У вас на цьому тлі клаустрофобія розвивається і манія переслідування. Тому ви вважаєте за краще не бути в боргу перед людьми, щоб вони не заважали вам жити так, як заманеться. Або хоча б вдаєте, що у вас ні перед ким немає зобов’язань.

Козоріг – страх невдач

У вас проблема: ви трудоголік. Не те що б вам подобається багато працювати, але ви хочете багато отримувати і бути предметом заздрості. А дається вам все не так легко, як всяким Близнюкам або Овнам. Вам за кожну прибавку до зарплати припадає пальці в кров стирати об клавіатуру і лоб розбивати об двері в кабінет начальства. Кожна перешкода перетворюється для вас у Еверест: і вперед йти боязно, і відступати не можна, і здохнути по шляху до вершини не хочеться.

Водолій – страх безсилля

Загалом, ви в складній ситуації: хочете, щоб у ваших близьких було все найкраще. А оскільки чітких критеріїв у «найкращого» немає, то вам весь час здається, що ви погано справляєтеся. Хмари руками не розвели, срібну ложку дитині в рот при народженні не поклали, батькам старість на Багамах не забезпечили. У цей момент ви доводите себе до виснаження (емоційного і фізичного) і мрієте залишитися на самоті. Пізніше сили повертаються, і ви знову всіх любите. Ось цих моментів, коли батарейки повністю розряджаються, ви і боїтеся найбільше, тому що можете наламати дров: розлучитися, виїхати в навколосвітню подорож або навіть будинок підпалити.

Риби – страх відповідальності

Ви людина-свято, яка не особливо пристосована до буднів. Ви страждаєте через те, що в ваших найскромніших фантазіях життя проходить яскравіше і більш насичено, ніж воно є насправді. Через це ви правдами і неправдами саботуєте будь-яким спробам покласти на вас побут, приготування їжі, офісну роботу. Ви з ранніх років з тривогою чекали на дорослість – і зараз щосили намагаєтеся від неї втекти. Тільки ось куди? Хтось із представників вашого знаку потрапляє в ашрам, хтось – в клуб анонімних алкоголіків.

Оригінал