Гороскоп кохання: таємні ознаки того, що ви комусь подобаєтеся

Закохалися в дівчину або хлопця своєї мрії? Шукаєте зірок підказок, як налагодити з нею або з ним стосунки? Знаючи знак Зодіаку людини, можна зробити свого роду «попередній перегляд» його особистості. А деякі коханці і зовсім показують своє справжнє «я» з допомогою своїх почуттів і вчинків. Є певна причина того, що чоловіки і жінки можуть по-різному висловлювати свої симпатії і бажання. Якщо ви знаєте всі особливості зоряних сузір’їв і вмієте вловлювати прихований підтекст у тому, що вам говорять, то можете легко розшифрувати зацікавленість вами з боку будь-якої людини.

Овен

У Овнах чітко простежується їхня вперта природа. Вони хитрі й підступні, що виражається в тому, як вони поступово підвищують градус свого тиску на вас. Якщо Овен «запав» на свого колегу, то свою зацікавленість він буде виявляти з допомогою наполегливості і вибачень, зупиняючись біля його робочого місця як можна частіше. Представник цього знаку Зодіаку буде постійно попадатися йому на очі, щоб заволодіти його увагою. Більшість Овнів люблять суперництво і крім боротьби за увагу своєї симпатії пускають в хід всю свою чарівність. Часто ви навіть моргнути не встигнете, як опинитеся в обіймах такої людини.

Телець

Це знак бика, і якщо ви йому подобаєтеся, то дізнаєтеся про його або її симпатії з допомогою компліментів і солодощів. Тельці розуміються на ніжному відношенні і запаморочливій романтиці. Об’єкт їхніх бажань завжди стає центром їхньої уваги і залицянь. Якщо ви зустрічаєтеся з Тельцем, то повинні просто насолоджуватися відносинами.

Близнюки

Якщо мова заходить про те, які Близнюки в любові, то їх можна описати приблизно так: вони фліртують, вони цікаві і завжди прагнуть дізнатися, що вами рухає. Вони романтики і люблять, коли їм приділяють належну увагу. Близнюки непостійні і можуть закохуватися в декількох жінок одразу. І якщо ви не можете подарувати їм свою увагу, то ще дуже довго будете чекати першого кроку з їхнього боку.

Рак

Цей знак є одним з найбільш складних з точки зору любові. Народжені під сузір’ям Рака звикли захищати своїх коханих і встановлювати з ними глибокий емоційний зв’язок. Вони дещо нелогічні і дають потрібні поради, не показуючи, що думають насправді. Безпека і захист у них завжди на першому місці.

Лев

Любовні наміри Лева визначити дуже легко. Будучи одним з самих пристрасних знаків Зодіаку, Лев користується тактикою широких жестів і улесливих розмов. Такий коханець обдарує вас всією своєю увагою і теплотою великої любові. Він буде вашим кращим захисником і не стане приховувати свою любов від друзів і родичів. Лев буде любити вас до божевілля, і його почуття просто не можна не помітити.

Діва

Визначити, чи любить вас Діва, може виявитися тим ще завданням. Народжені під цим знаком відомі своєю стриманістю, і навіть якщо дама серця такої людини стала об’єктом уваги ще одного чоловіка, то він не стане свідомо розпалювати пристрасті. Але якщо представник Дів справді вас любить, то завжди буде терпляче слухати все, що ви говорите. Якщо між вами і Дівою проскочила справжня любовна іскра, то вас чекає дуже сильний емоційний зв’язок з цією людиною.

Терези

Народжених під цим знаком у всьому направляє Венера, а шальки терезів є їхнім найбільш романтичним символом. В коханні ці люди не приховують своїх почуттів і є чарівними особистостями, буквально зачаровують вас своєю присутністю. Вони не соромляться ходити, тримаючись за руки, зустрічатися з вами на очах у всіх, визнаватися вам в любові і постійно дарувати подарунки. Терези незворушні, рішучі у своїх намірах, а ще у них дуже чутливе серце.

Скорпіон

Він вважається самим емоційним і найсексуальнішим з усіх 12 сузір’їв. Скорпіони не любителі загравати. Тому, коли вони бачать, що між вами пройшла іскра, то тут же налагоджують з вами дуже тісний контакт. Скорпіони рішучі і серйозні у своїх намірах. Вони можуть ревнувати, намагатися контролювати свою другу половинку і відчувають все дуже глибоко. Народжені під цим знаком наполегливі і вважають довіру основою справжньої любові.

Стрілець

Вибираючи ту саму або того самого, Стрілець влучає точно в ціль! Всім народженим під цим знаком притаманне чудове почуття гумору – вони розважають вас цікавими історіями, впливаючи на ваші думки своїми словами і діями. Вони – люди вільного духу, що йдуть за вітром. І якщо ви зустрічаєтеся зі Стрільцем, то на вас чекає маса ніжності та любові!

Козоріг

Козороги прямолінійні у вираженні любові і бажань. Працелюбні представники цього знака Зодіаку дуже зайняті особистості, але все одно приділяють час побаченням і романтичним зустрічам. Багато з них втрачають голову від кохання, дозволяючи йому керувати їхнім життям. Козороги дуже сексуальні!

Водолій

Знак Водоноса змушує вас ходити на кінчиках пальців. Водоліїв не назвеш класичними романтиками і у вираженні почуттів вони дуже нестандартні. Їх відрізняють особливі методи прояву любові, але вони завжди вимагають від партнера зворотного зв’язку на їхній прояв почуттів.

Риби

Ці люди буквально «розцвітають» у своїй любові. Народжені під цим сузір’ям є щирими романтиками і дуже креативно підходять до демонстрації своїх почуттів. У них добра душа і вони дуже сильно прив’язуються до людей, які дарують їм свою любов. Душа кожної Риби відкрита для зовнішнього світу!

Оригінал