Ці три знаки Зодіаку люблять тільки себе

Егоїстичні знаки Зодіаку і надмірно самолюбні — це не одне і те ж. Люди можуть переслідувати у всьому якісь свої цілі, роблячи все тільки заради себе, але самолюбності можуть не показувати. Як же розпізнати самозакохану людину? Астрологи і психологи виділяють три знаки Зодіаку, у яких часто є непереборна тяга до самообожнювання.

Близнюки

Людям може здаватися, що Близнюки вміють любити. Безсумнівно, вони знають, що таке любов до іншої людини, але ці почуття все одно для них на другому місці. Що робить представників цього знаку ще більш небезпечними, так це їхнє природне вміння приховувати надмірне самолюбство. Вони вміють любити двох людей одночасно, причому, перша людина — це вони самі, а другою може бути хто завгодно.

Близнюки обожнюють себе, але не як нарциси, а просто не вважаються з чужими пріоритетами ніколи. Їм більше, ніж кому-небудь потрібна свобода у стосунках. Якщо вони чогось хочуть, то ви або з ними, або ні, але рішення свого вони не скасують. В принципі, з цим можна жити, якщо ви досить дипломатичні. Домогтися успіху в любові Близнюкам буває вкрай складно через свою безпринципність.

Телець

Тельці, особливо жіночої статі — це типові нарциси. Цим людям подобається милуватися собою, усвідомлюючи всю свою красу. Якщо ви запитаєте про те, кого вони вважають найкрасивішою людиною на світі, то з високою ймовірністю вони скажуть, що найкрасивіші — це вони самі. Тельці не просто мають впевненість у своїй красі. Вони абсолютно переконані в тому, що їхні форми і їх пропорції ідеальні. Навіть якщо вони зізнаються, що їм необхідно походити в спортзал, щоб скинути зайві кілограми, все одно ви не знайдете людей красивіших за них.

В принципі, з таким гонором можна ужитися, але якщо вас це дратує, то краще навіть не намагатися ужитися з Тільцями. Визначити Тельця, який підходить під цей опис можна легко — в його або її телефоні дуже багато «селфі» і фотографій, де він або вона одні. В цьому плані на Тельців схожі можуть бути Раки, але їхній нарцисизм не такий відкритий і потужний.

Лев

Леви роблять все заради себе, але не приховують це як Близнюки. Ще у них є потяг до милування собою як у Тельців. В принципі, це найбільш самозакохані люди у світі. Бувають періоди, коли вони роблять щось для інших, але це відбувається рідко. Допомоги оточуючих Леви не забувають, але допомагають іншим тільки тоді, коли у них у самих відсутні проблеми.

Якби люди могли ставати супер героями як в кіно, то серед них Левів було б найменше, тому що вони б спочатку вирішували свої проблеми, а тільки потім допомагали б людям. Левам подобається робити щось для інших, але тільки в тому випадку, якщо це допоможе їм підвищити свою репутацію. Чекати від них альтруїзму не варто.

Представникам цих трьох самих самолюбних знаків Зодіаку варто частіше думати про оточуючих, але якщо вам не доставляє дискомфорту ваше самолюбство, то не варто нічого міняти у своєму житті. Довіряйте своїм інстинктам, що б не трапилося.

Оригінал