Найбільш чудернацькі знаки Зодіаку

У кожного з нас є домінантні риси в характері, які так чи інакше визначаються тим, під яким знаком зодіаку людина народилася. Нагадаємо, раніше ми розповідали про самих невдачливих і розсіяних людей, які в різні моменти здаються трохи дивакуватими. Однак зустрічаються і ті, які справляють враження «дивних» у багатьох сенсах цього слова. Астрологи вважають, що найбільш схильні до подібного представники трьох знаків.

Водолій

Якщо когось і можна назвати по-справжньому ексцентричним, то це Водолія. Він приймає себе таким, яким є, і не соромиться навіть самих незвичайних рис свого характеру або вчинків. Секрет його розкутості простий: він чесний від природи і мало піклується про те, яке враження справляє на оточуючих.

Серед Водоліїв багато геніальних людей, здатних мислити ширше, ніж більшість з нас. Іноді може здаватися, що їхні слова безглузді, а поведінка – незграбна. Вони не завжди усвідомлюють, що знаходяться поза колом своїх однодумців, але зовсім не обтяжуються тим, що зрідка ловлять на собі здивовані погляди. Водолії, вашій самодостатності і щирості можна тільки позаздрити!

Скорпіон

Представники цього знаку володіють досить дивною природою. Вони таємничі, недовірливі, часом мстиві і при цьому приголомшливо милі в прагненні довести всім, що є «нормальними».

Це – сильні та цілеспрямовані особистості, яким важливо, щоб життя була насиченим і різноманітним. Скорпіон з легкістю вплутається в суперечку, свідомо знаючи, що не здобуде перемогу, тільки щоб пережити кілька гострих моментів.

Народжені під цим знаком люди – майстри розповідати неймовірні історії, які завдяки їхній харизматичності стають переконливими, а також часто потрапляти в курйозні ситуації. Непередбачуваність – та межа, за якою Скорпіонів можуть вважати «дивними», але в цьому і полягає їхній особливий шарм.

Близнюки

Для Близнюків немає нічого поганого в тому, щоб часом впадати в крайнощі. В одну мить вони – душа компанії, в наступне стають похмурішими за хмари через безперервну внутрішню боротьбу. Вони можуть знайти сенс в дрібниці і з легкістю ігнорувати проблеми, вважаючи за краще робити те, що приносить їм задоволення.

Може здатися, що Близнюки трохи нерозумні, але це не так. Під маскою зовнішньої безтурботності, готовністю на будь-які авантюри і пригоди ховаються люди з тонкою душевною організацією, якій не все одно, що про неї подумають оточуючі. Але навіть якщо думка про них виявиться невтішною, вони швидко переосмислюють ситуацію і продовжують насолоджуватися життям.

У кожного з нас є свої великі і маленькі примхи, чи не так? Чи згодні ви з тим, що саме серед представників цих знаків зустрічається багато яскравих оригіналів? І що в характері людини найбільш дивним видається вам?

Оригінал