Знак Зодіаку, під яким народжуються найніжніші та найпристрасніші чоловіки

Хочете дізнатися, хто ж зі знаків зодіаку – найвідданіший і найпристрасніший відданий чоловік? Я чесно кажучи дуже сильно здивувалася, коли прочитала цю думку астрологів. Але коли почала аналізувати свої стосунки і стосунки подруг і друзів на предмет знаків зодіаку – не змогла не погодитися.

Дійсно, розташування зірок під час нашого народження впливає на те, якими ми будемо у стосунках. Звісно, існують винятки з правил. Але на те вони й винятки, що бувають рідко. І, звісно ж, ніхто не скасовував те, що необхідно працювати над своїми стосунками, щоб вони були щасливими.

Бажаємо вам, щоб ваші стосунки були щасливими і надзвичайно яскравими!

Однак, саме цей знак зодіаку, як стверджують астрологи, є найніжнішим, найвідданішим і найпристраснішим чоловіком… Чоловік-Козоріг – один із найсуперечливіших знаків Зодіаку. Потай спраглий людського схвалення і теплих слів, він одночасно боїться здатися занадто м’яким і тому схильний зводити навколо себе неприступні стіни.

Однак тій, хто зможе пробити товсту стіну його неприступності й доторкнутися до його серця, чоловік-Козоріг буде відданий усе життя і зробить усе можливе, щоб зробити її щасливою.

Кохання для Козорога – це арена боротьби суперечливих почуттів, які по черзі беруть гору. Зовні холоднокровний і незворушний, він обдає холодом оточуючих людей, часто відлякуючи жінок або навіть паралізуючи їхній потенційний інтерес до нього.

Утім, його це цілком влаштовує – принаймні, нікому не спаде на думку чіпати його без вагомої причини…

Козоріг чудово відрізняє легке захоплення від справжнього, глибокого почуття, яке в душі ідеалізує. Він вірить в існування справжнього, непідробного кохання, але не поспішає пускатися на його пошуки. Він вважає за краще носити маску холодності, покликану приховувати всі його почуття.

Яка жінка не погодиться терпляче чекати, щоб стати для свого коханого предметом невпинних захоплень? Яка жінка не жадає справжнього кохання, оспіваного в романах і фільмах? Тож знай: чоловік-Козоріг зуміє здійснити твої найзаповітніші мрії…

Оригінал