Головний ключ до серця жінки за знаком Зодіаку

Серед чоловіків існує думка, що жіночу логіку просто неможливо зрозуміти, не кажучи вже про те, щоб підібрати до жіночого серця заповітний ключик. Хоча в цьому немає жодних складнощів, потрібно лише знати знак Зодіаку своєї дами. Зірки наділяють кожну представницю певним характером, поглядами та ставленням до життєвих позицій. Астрологічні поради допоможуть чоловічій статі вирішити проблему того, як дійти загальної гармонії та взаєморозуміння з обраною супутницею.

Овен

Жінки цього знаку завжди активні. Підібрати до її серця ключ, не складе проблем. Достатньо того, що в неї слід дізнатися про її улюблене заняття і справу. А потім цим захопленням запропонувати зайнятися разом. Представниці наділені деякими чоловічими рисами характеру, і зав’язати з ними спілкування не стане перепоною. Чоловікові треба бути сміливим і рішучим, тоді вдасться завоювати серце цієї дівчини.

Телець

Представниці цього знаку тягнуться до тих чоловіків, з яким вони відчувають цілковитий душевний комфорт. Для них важливо, щоб їх обранець завжди міг контролювати свої емоції, мати почуття гумору і бути щедрим. Жадібність і дріб’язковість вони зневажають у всіх проявах, і як тільки побачать подібну якість, здатні навіть закінчити відносини. Чоловікам потрібно щиро відповідати на почуття своєї дівчини і постійно дивувати її різними способами. І головне, не давати їй приводу для ревнощів.

Близнюки

Своїми секретами привабливості ці жінки не поділяться ніколи, але їх можна з часом розгадати. Тому представниць знаку приваблюють безтурботні та розумні чоловіки. Основний типаж при виборі свого коханого – чоловік з цікавим хобі та глибоким світоглядом. А щоб довше залишатися у стосунках з дівчиною, потрібно навчитися зважати на її шкідливі звички. І не потрібно для неї створювати рамки обмеження — вона просто цього не стерпить, що тільки спричинить крах.

Рак

Щоб привернути до себе дівчину цього знака, потрібно мало — не давати їй приводу для ревнощів. І що менше вона почне влаштовувати істерик, то надовше в її душі оселиться спокій. У відносинах прекрасна стать цінує ніжність і щирість, яку їм може дати тільки справжній джентльмен. Душевна теплота чоловіка здатна розтопити лід у серці своєї обраниці. Підкорити її назавжди можна лише переконавши в тому, що чоловік готовий до побудови сім’ї та до майбутнього батьківства.

Лев

Цих гордих дам може підкорити тільки той чоловік, який має відношення до музики або має музичний смак. Також вони не потерплять біля себе жадібного та дріб’язкового партнера. Їм дуже важливо пишатися своїм чоловіком і переконуватись у тому, що їхній вибір зроблений правильно. Підкорити жінок знака можна чесністю та пристрастю, але здивувати їх, все ж таки, краще вмістом гаманця та інтелектом. Попри те, що жіноча стать виявляє стосовно оточуючих багато егоїзму, у свій бік вони його не потерплять. Адже вони гідні всього кращого.

Діва

Їхній складний характер стає потужним бар’єром для розуміння всієї сутності. Знайти вірний підхід не завжди вдасться, адже не факт, що чоловік одразу зможе заручитися їхньою довірою. Якщо чоловік має аналітичний розум, до того ж він чуйний, позбавлений снобізму і розуміючий, тоді у нього є шанс знайти ключик до серця недоступної жінки. Але іноді, щоб прискорити зближення, чоловіки в хід пускають свої обіцянки. Але з цим не варто ризикувати, якщо не готові виконувати їх. Навіть приховану брехню знаки розрізняють, і тоді партнерові доведеться не солодко.

Терези

Для цих самозакоханих жінок важливо, щоб вони постійно захоплювалися. Підібрати до них заповітний ключик можна за допомогою м’якості та дипломатичності партнера. Вони не потерплять біля себе невихованого або егоїстичного чоловіка. Щоб зачепити їхню тонку душу, обранцеві потрібно бути завжди доглянутим та елегантним. І якщо чоловік готовий до того, він зможе завоювати серце такої дами. І для них важливо — у всіх питаннях радитись і приймати взаємне рішення.

Скорпіон

Жінки цього знака наповнені мріями про тихий сімейний затишок, віддану любов і оточення дітлахів. Але так виходить, що їхніми партнерами у житті стають егоїстичні та байдужі чоловіки. Представниці вважають, що нехай їхній вибір буде зроблено з помилками, натомість стане наділений деякою харизмою. Вони цінують сильного чоловіка як у фізичному, так і сексуальному плані. І тільки відданий погляд може обеззброїти даму і привести її в захват. А якщо це ще буде щирим, то вона без проблем розгледить в ньому того єдиного.

Стрілець

Вразити цю жінку наповал зможе лише чоловіча незвичність. Вони люблять і цінують все нове, що може їх чогось навчити чи надихнути. І представниці зможуть залишитися за однієї умови назавжди зі своїм чоловіком, якщо він матиме почуття гумору, ясний розум і охайну зовнішність. І вони простягнуть йому руку, коли партнер виявить бажання розвиватися разом зі своєю жінкою. Для них важливо знати, що їхній обранець має чіткі плани на життя, і він їм правильно слідує. В очах дами самодостатність чоловічої статі стверджуватиметься, і це хороший привід для того, щоб завоювати її серце.

Козоріг

Що приваблює жінок у чоловіках, то це їхній тверезий погляд і вміння визнавати власні помилки. Недаремно жінки цього знаку постійно перебувають у сумнівах, і дуже обережно ставляться до нових знайомств. І чоловікові потрібно бути для обраної жінки розумним, багатим та надійним. Підтримка словами не завжди доречна для представниці. Вона твердо переконана у своїй емоційній стабільності і їй більше підходить матеріальна підтримка. А ось висловлювати сильні почуття не обов’язково. Найкрасномовніше скажуть вчинки чоловіка.

Водолій

Ці жінки геть позбавлені страхів та комплексів, тому для них важливо, щоб партнер був вірним другом. І це не означає, що потрібно займатися з нею суто чоловічими справами. Достатньо проявити максимум фантазії та приправити все задумане оригінальністю. І непогано стримувати свої ревнощі і не дати їм пробиватися назовні. І відносини можна вивести лише тоді на рівень стабільності, якщо в них будуть присутні легке спілкування, спільна мета та інтерес. Всі ці складові дадуть шанс називатися гарною партнерською парою.

Риби

Перейнятися в душу цих представниць дуже складно з однієї простої причини: їхні прихильності та інтереси змінюються з кожним днем. Загальна справа та згуртованість може поєднати на час партнерів. Заради своєї обраниці треба навчитися любити музику та підтримувати розмову. А ще краще, коли обранець матиме якийсь талант, що порадує свою жінку і піднесеться в її очах. Варто залишити свою зону комфорту, заради зближення зі своєю коханою.

Оригінал